V. BÍTEŠ - SVĚTLÁ N. S. 1:1
Ve Velké Bíteši ustala opatrnická hra až ve druhém poločase. Škorpík trefil tyčku a Buchta břevno. Prolomit střelecké trápení se podařilo až Pohlovi. Jenomže zanedlouho neuhlídali při rohu domácí zadáci Poláka a ten nádhernou hlavičkou do šibenice vyrovnal. Světlou poté několikrát zachránil Janota.
Góly: 55. Pohl - 67. Polák. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. V. Bíteš: Šula - Kopáček, Blažek, Pohl, T. Pelán - Lesovský (74. Loup), Antoš (60. Veselý), Němec, Buchta - Pokorný (84. Horký), Škorpík. Světlá n. S.: Janota - Halama, Pecha, Polák (86. Novotný), Náděje - Rezek, Tůma, Císař, Klaus - Křikava, Závorka (66. Čáslavský). Nejlepší hráči: Kopáček, Pohl - Janota.

HERÁLEC (HB) - HUMPOLEC 1:0
Herálečtí fotbalisté měli celé utkání pod kontrolou, prakticky celých devadesát minut diktovali tempo hry. V prvním poločase se dostali do několika slibných šancí, ale v humpolecké brance kraloval Kříž.
I druhý poločas nabídl svižný fotbal. Nejlepší hráč utkání Pátek vypracoval v 59. minutě šanci pro Luboše Stojana, který skóroval. Poté ještě se opět agilní Pátek prodral do vápna, kde byl faulován, Ganobjak ale penaltu zamířil jen do tyče. Humpolec hrozil většinou z brejků a standardních situací. „Je tu obrovská euforie,“ stručně vystihl atmosféru vedoucí heráleckého mužstva Miroslav Bárta.
Góly: 59. L. Stojan. Rozhodčí: Žilka. ŽK: 0:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Herálec (HB): Březina - Ganobjak, Pěnička (68. Prchal), Paclík, Filipský - Hrala, Pátek (87. Komůrak), Král, Kuchta - Mašek, L. Stojan (89. Vašák). Humpolec: Kříž - Kotek (89. Metál), Hes, Pecha, Čermák - Nermut, Pícha, Paťha, Keller - Holoubek, Kopic. Nejlepší hráči: Pátek, L. Stojan - Kříž.

VRCHOVINA - JEMNICKO 0:2
Po úvodním otrkávání šli do vedení hosté. Morkus napřáhl z dvaceti metrů a křížnou střelou nedal Skryjovi šanci. Vyrovnat mohl Michal Skalník, ale z vyložené pozice přestřelil. Na druhé straně se po rohu prosadil Kříž. Hosté si už výsledek pohlídali.
Góly: 17. Morkus, 27. Kříž. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 2:5. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Vrchovina: P. Skryja - O. Poul, Suský, Smetana, Škorpík - Josífek (46. V. Fagula), K. Skalník, L. Michal (46. Oros), Kalich - M. Skalník, O. Šustáček (60. Mužátko). Jemnicko: Růžička - Štancl, Kříž, Obdrlík, Jiří Kincl - Anděl (76. Vaculín), Krejča, Cech (90. Štolhof), Koutný - Morkus, Čech (72. Tobolka). Nejlepší hráči: Škorpík - Morkus, Kříž.

POLNÁ - BYSTŘICE 1:0
Od začátku se hrála zcela vyrovnaná partie. První poločas se obešel bez vážnějších šancí. Po změně stran se domácí zatáhli a hosté si tak vytvořili náznaky šancí, ale domácí bránu vážněji neohrozili. V 59. minutě pak Hlávka obešel dva hráče a z levé strany poslal střílený centr na hlavu Kováře - 1:0. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale skóre se již nezměnilo.
Góly: 59. Kovář. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 2:1. Diváci: 220. Poločas: 0:0. Polná: Mundok - Matula (72. Šimek), Krčál, Urbánek, Kratochvíl - Gondek, Holas, Kovář, Hlávka (73. Holub) - Tlačbaba, Adamec (88. Körber). Bystřice:Trávníček - Svoboda (70. Hladík), Veselý, Vícha, König - R. Sklenář, Matuška, Z. Sklenář, Zbytovský - Holý, Horák. Nejlepší hráči: Urbánek, Matula - Vícha.

TŘEBÍČ B - OKŘÍŠKY 2:0
K vidění byl nepohledný fotbal. Hosté urputně bránili a domácí se nebyli schopni probít do šance. O výsledku rozhodly standardní situace, které zahrával Durajka. Ten poslal balon do vápna a poprvé hlavou zakončil střídající Kaňka. Po stejné situaci se prosadil i Cupák. Okříšky měly za stavu 1:0 šanci, kterou ovšem zlikvidoval Koubek.
Góly: 67. Kaňka, 83. Cupák. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Třebíč B: Koubek - Pelárek, Brabenec, Ošmera, Heres - Linhart (88. K. Kresa), Václavek, Durajka, Sedláček (83. J. Kresa) - Cupák, Netoušek (66. Kaňka). Okříšky: Fiala - Jančok, Pekal, Zeman, Večeřa - Dočkal, Malý, P. Jůza (79. Kšír), J. Jůza (86. Ryšavý) - Široký, Valenta (72. Kos). Nejlepší: Koubek, Cupák - Malý.

HARTVÍKOVICE - PELHŘIMOV 0:3
Lídr začal plnit roli favorita od úvodních minut a hned v té druhé na půlící čáře domácího Mozola obral o míč Regásek. Ten poslal pas za obranu Hartíkovic, kam si zaběhl Liška - 0:1. Hosté byli nadále aktivnější a vytvářeli si gólové šance. Na 2:0 střelou z hranice pokutového území zvýšil Martin Moravec. Smolný první poločas pro oslabené Hartvíkovice ve 38. minutě dovršil Krčil, jenž potrestal zaváhání domácí defenzivy. Druhý poločas se dohrával už jen z povinnosti.
Góly: 2. Liška, 20. M. Moravec, 38. Krčil. Rozhodčí: Straka. ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 0:3. Hartvíkovice: Chalupa - Duša, Koláček, Závějka, J. Sýkora - Dvořák (76. M. Sýkora), Hadraba, Matějek, Raušer, Mozol (88. Kopuletý) - Moczár. Pelhřimov: J. Moravec - Kocián, Smrčka, Vacek, Kořínek - Krčil (76. Kmoch) - Regásek (66. Fišer), M. Moravec, Čihák - Niederle, Liška (81. Hrnčíř). Nejlepší hráči: Moczár - Kocian, Liška.

NOVÁ VES – H. BROD 4:1
Domácím se podařilo dát dva rychlé góly. Situaci jim sice zkomplikovala Novotného penalta, ovšem do poločasu zvýšil jejich vedení po krásné akci Lukáš Čech. Stejný hráč ve druhé půli ještě připravil gól pro Havlíka.
Góly: 14. P. Bureš, 16. a 44. L. Čech, 66. Havlík – 35. P. Novotný (PK). Rozhodčí: Fabeš. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Nová Ves: P. Novotný – Kubík, J. Starý, P. Nečas, Krejčí – P. Starý, R. Novotný, Havlík, Šandera – P. Bureš (40. T. Novotný), L. Čech (81. Fuksa). H. Brod: Adamec – Halamka (69. Ganobjak), Novotný, Háněl, Mišta - D. Bláha (46. Böhm), Nepovím, Hejkal, M. Mareš - Adam (79. J. Bláha), Provazník. Nejlepší hráči: P. Novotný, Krejčí, L. Čech.

JAROMĚŘICE - M. BUDĚJOVICE 0:2
Domácí byli v derby od začátku herně lepším týmem a ve druhé minutě si ve vyložené šanci přišlápl míč Kalay a z následné dorážky Paul přestřelil odkrytou branku. Jaroměřice měly i nadále více ze hry. Ovšem byli to hosté, kdo se ve 36. minutě ujal vedení. Chybnou rozehrávku domácích hráčů potrestal Zdeněk Škoda. Ve druhém poločase hostitelé nadále útočili, ale jejich snahu utnul po další hrubce defenzivy budějovický Josef Šplíchal, jenž dal výsledku konečnou podobu.
Góly: 36. Škoda, 55. J. Šplíchal. Rozhodčí: Vidlák. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (82. Kalay). Diváci: 220. Poločas: 0:1. Jaroměřice: Pisk - Kašpar (46. D. Karásek), Brabenec, Musil, Pokorný - Paul, Kalay, M. Karásek, Hutař (59. Němec) - Míča (77. Pelikán). M. Budějovice: Kučera - Busta, Láska, Veselý, Krejčí, Jelínek (86. Švanda), Novotný, Michal, Šplíchal (88. Dušek), Škoda, Černý. Nejlepší hráči: Brabenec - Šplíchal, Černý.

1. Pelhřimov 27 18 3 6 72:23 57
2. Bystřice 27 14 7 6 59:40 49
3. Jemnicko 27 14 6 7 55:39 48
4. Humpolec 27 14 5 8 47:31 47
5. Hartvíkovice 27 12 7 8 37:41 43
6. Třebíč B 27 12 6 9 39:23 42
7. Polná 27 13 3 11 45:40 42
8. Vrchovina 27 12 5 10 40:34 41