Posledním kandidátem na postup je Želiv, jenže ten svou šanci ještě snížil remízou v Nové Cerekvi. Na opačném pólu tabulky sice uspěly Jiřice B v sousedském derby se zálohou Speřic. Sestup zřejmě nemine ani Kámen.

LUKAVEC B – PETROVICE 3:0

Hrál se pohledný fotbal, plný šancí obou týmů. Rozhodla střelecká produktivita. V té byli o poznání lepší domácí, když se do poločasu trefili Ďásek a Prokop, po změně stran výsledek podtrhl z penalty Slabý, když potrestal sražení Mišoně v pokutovém území.
Góly: 9. Ďásek, 21. Prokop, 53. (PK) Slabý. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Lukavec B: Jelínek – P. Mišoň, M. Mišoň (55. Lhotský), J. Vokoun, Slabý, Dvořák, Prokop, Ďásek (46. Šoula), V. Vokoun, Pošusta (75. Vesecký), Šimek. Petrovice: Vácha (23. Zach) – Kolář, Kloc, Pfau, Kočička, T. Moravec, Kameš, Kostka, Kubát, Čekal, Folejtar.

HOŘEPNÍK – V. CHYŠKA 4:2
Domácím utekl začátek zápasu a brzo prohrávali o dvě branky, když obě vstřelil Drs. Poté se rozehráli konečně i Hořepničtí, do poločasu stihli však pouze vyrovnat. Po obrátce se Velká Chyška už do hry nedostala. Výborné utkání odehrál domácí Tomáš Dlouhý, který dvě branky vstřelil a na dvě nahrál.
Góly: 30. Mezera, 35. a 80. T. Dlouhý, 70. Kos – 5. a 15. Drs. Rozhodčí: Brada. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 2:2. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kalivoda, Petrák, Petrů, T. Dlouhý, M. Joneš, Kos, Buchta, Mezera. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Křížek, Drs, Mareš, Kuzdas, Žilka, Bezemek, Zenáhlík, Havlíček.

PLAČKOV – KÁMEN 4:0
Od lídra tabulky se čekala jasná výhra. To se ostatně splnilo, domácí bez sebemenších problémů získali všechny body. Po několika letech odmlky se vrátil do dresu Plačkova Vašíček a ve svém druhém zápase nastřílel hattrick.
Góly: 8., 12. a 84. Vašíček, 55. Vrána. Rozhodčí: Mareš. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Plačkov: Havel – Mottl, Krejčí, Kahoun (61. Milan Němec), Martin Němec, Klap, Vrána, Kubů, Kratochvíl, Vašíček, Vaňous. Kámen: Jirků – Dvořák, Buček, Kožera, Dvořák, Krch, Přibyl, Dobeš, Zíka, Másilko, Samec (46. Vlach).

JIŘICE B – SPEŘICE B 3:3
Domácí začali výborně, protože už v 10. minutě vedli o dvě branky. Po další čtvrthodině bylo však skóre vyrovnané a do kabin s šlo za nerozhodného stavu. Po obrátce a sražení Slavíka v šestnáctce kopali hosté penaltu, kterou Prajsler proměnil. Poslední slovo měly opět Jiřice, když po závaru před speřickou brankou rozhodl o dělbě bodů střelec první branky Šulc.
Góly: 10. a 87. Šulc, 5. Havel – 15. Slavík, 23. Kostřica, 73. (PK) Prajsler. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 2:2. Jiřice B: Čepl – Maděra, Vítek, Hrůza, Jiřík, Jirků, Vroněk (65. Kolařík), Havel, Burda, Horký, Šulc. Speřice B: L. Vávra – Havel, Rokovský, Kostřica, P. Vávra, Marek, Příhonský, Prajsler, Slavík, Čeleda.

N. CEREKEV – ŽELIV 4:4
V utkání velmi dobré úrovně zaspali domácí začátek a už v sedmé minutě prohrávali o dvě branky. Po zbytek zápasu dotahovali náskok hostů a v závěru dokonce sahali po třech bodech, neklid v koncovce jim to však nedovolil.
Góly: 22. a 70. K. Zíka, 35. (PK) Novák, 48. Dvořák – 22. a 60. (oba PK) Novák, 4. Procházka, 7. Jan Zour. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:3. Nová Cerekev: Mach – J. Sůva, Pavlík, Knězů, Sochor, Dvořák, K. Zíka, Němec, Rajčan, Novák, Hadrava. Želiv: Thomaier – Jiří Zour, Procházka, Němec, Jan Zour, Z. Humeš, Novák, Radil, Kratochvíl, Stibůrek, J. Humeš.

KOŠETICE B – SENOŽATY 3:3
Po tradičním neproměňování šancí opět košetické béčko zbytečně ztratilo body. O dělbě bodů rozhodl špatný odhad odskoku míče domácího gólmana Pospíchala.
Góly: 10. T. Bejček, 43. Strakay, 55. Štyx – 38. Procházka, 75. Schwarz, 89. Cibula. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Košetice B: T. Klapka (46. Pospíchal) – Strakay, P. Klapka, Filípek, Vodrážka, Štyx (85. Most), T. Bejček, Příhonský, J. Bejček, Lhota, T. Příhonský. Senožaty: Svoboda – Cibula, Večeřa, Sýs, Schwarz, Jankůj, J. Mareš, K. Mareš, Sibal, Procházka, L. Mareš.

AFK PELHŘIMOV – VYSKYTNÁ 1:6
Domácí odehráli úvodních čtyřicet minut pouze v deseti. Přestože se převážně bránili zřetelné vyskytenské převaze, byli to právě oni, kdo mohl z brejkových situací nasázet tři góly. Jenže to se nestalo, šancí navíc přibývalo také na druhé straně. Hosté orámovali přestávku dvěma góly, ve zbývajících minutách se řešila už jen podoba skóre.
Góly: 70. Kletečka – 42. Slavík, 46. Bezděkovský, 67. Hlobeň, 74. Přibyl, 79. Pahr, 87. Fíla. Rozhodčí: Jirsa. ŽK 1:1. Diváků: 40. Poločas: 0:1. AFK Pelhřimov: Lisay – P. Sláma, Havel, J. Sláma, Rous, P. Novotný ml., Kletečka, Vítů, P. Novotný st., Nacházel, Horký. Vyskytná: Drahný – Přibyl, Fíla, Vondrák (82. Roubíček), Pahr, Blažek (74. Bína), Bezděkovský, Valenta, Budík (69. Krejčí), Slavík, Hlobeň.

1. Plačkov 23 16 3 4 73:30 51
2. Vyskytná 23 15 4 4 87:43 49
3. Želiv 23 13 6 4 88:49 45
4. V. Chyška 23 11 7 5 63:36 40
5. Hořepník 23 11 4 8 54:50 37
6. Lukavec B 23 11 3 9 51:53 36
7. N. Cerekev 23 10 4 9 61:47 34
8. Petrovice 23 10 3 10 54:56 33