Domácí tým, kterému patří s převahou první příčka v tabulce, odevzdal body o záchranu bojujícím Počátkám. V Černovicích se senzace nekonala. Domácí Sokol nastřílel poslednímu Čejovu čtyři branky.

HUMPOLEC B – KOŽLÍ 5:3

Domácí začali hodně špatně. Inkasovali hned ve 2. minutě. Jelikož se nepoučili a dál kupili chyby v defenzívě, radoval se už ve 25. minutě Voplakal z hattricku. Humpolci pomohl šťastný gól Časara po rohu, který tým nakopl ke zlepšenému výkonu. Do přestávky se trefil znovu Časar a poločasový výsledkový smír zajistil Holoubek. Po přestávce se hrálo pod taktovkou domácích, kteří dokončili obrat ve skore. V 52. minutě jim získal vedení přesnou hlavičkou Alenka a vítězství pečetil z penalty po faulu na Kameše Holoubek.

Góly: 29. a 32. Časar, 41. a 75. (druhý z PK) Holoubek, 52. Alenka – 2., 11. a 25. Voplakal. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 3:3. Humpolec B: Beránek – Tesař, Metál, Kameš, Časar (72. Zbyněk Štepán), Machyán, R. Štěpán, Alenka, Skořepa (50. Jirák), Holoubek, Zdeněk Štěpán (60.Vyhnálek).

ČERNOVICE – ČEJOV 4:0

Po celý první poločas byli čejovští fotbalisté pod neustálým tlakem domácích, které dostal v nepřehledné situaci do vedení Pěnka. Druhý gól po pohledné akci zaznamenal Kubů. Druhý poločas měl ze strany domácích třicet minut hluchá místa ve hře, i přesto nastřelili útočníci dvakrát tyč, když si zbývající branky nechali na posledních deset minut opět Kubů a Hubáček. Od vyššího přídělu hosty zachránil Veselý, který zneškodnil řadu vyložených šancí soupeře.

Góly: 28. a 83. Kubů, 8. Pěnka, 86. Hubáček. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (70. Svoboda). Diváci: 90. Poločas: 2:0. Černovice: Janák – Bíro (73. J. Paďourek), Kohout, Pěnka, Bohuslavický, Stark (25. Z. Paďourek), Hubáček, Maštalíř, Hadrava, Tille (70. Scheufler), Kubů. Čejov: Veselý – Šlechta, I. Moravec, Doležal, Josef Svoboda, Najbrt, L. Svoboda, Mraček, Babinec, Krbec, Jaroslav Svoboda.

PELHŘIMOV B – POČÁTKY 0:1

Utkání lídra tabulky s o záchranu bojujícími Počátkami skončilo šokem. Domácí měli sice po většinu utkání převahu, ale i tak byl jejich výkon velmi špatný. To platí i o koncovce. Hosté vytěžili z minima maximum, chvilku před koncem se hlavou trefil jeden z nejmenších hráčů na hřišti M. Burza st.

Gól: 82. M. Burza st. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř (67. D. Blažek), Heřmánek, M. Blažek, Máca, A. Hejda, Martínek (82. Hurda), Jan Kmoch, Čmucha (46. R. Hejda), Rumanovský, Zabloudil. Počátky: Novotný – Kmoch, Háva, Fujerik, Král, Kopečný, M. Burza ml. (67. M. Burza st.), Kozelek, T. Dedera, J. Smejkal, D. Dedera.