BUDÍKOV – POHLED 2:1
V prvním poločase byli herně lepší a měli převahu hosté z Pohledu. Vytvořili si dvě slibné šance, které však neproměnili. Budíkov se k ohrožení branky nedostal. Druhé dějství začalo nevyužitou šancí Pohledu. Potom se v rozmezí deseti minut dostali domácí do dvoubrankového vedení. Nejprve po akci Marouska střílel přesně F. Žáček, druhý gól přidal po dlouhém autovém vhazování hlavou Smereka. Posledních dvacet minut se hrálo za převahy hostů.

Brankář M. Bláha však svůj tým několikrát podržel. V 76. minutě přesto kapituloval, když nestačil na střelu z vápna z kopačky Janďourka. Pozorná obrana domácích však už zisk bodů ohlídala.

Góly: 52. F. Žáček, 62. Smereka – 76. Janďourek. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka, T. Bláha, Zet, Pokorný, V. Vodrážka (85. Janák), F. Žáček, Onderka (78. Zástěra), Marousek, P. Žáček (65. Kavka), Smereka.