Poslední Vrchovina se ukázala jako relativně snadná překážka. Starší tým sice vyhrál 1:0, ale zápas měl pod kontrolou. Mladší žáci vrstevníkům z Nového Města nastříleli pět branek.

Starší žáci
VRCHOVINA – PELHŘIMOV 0:1

Pelhřimov cestoval na hřiště soupeře s jediným cílem, kterým byl zisk všech bodů. Do Vrchoviny se zakousl od samého začátku, hrálo se až na výjimky na polovině domácích. Bohužel v prvním poločase chyběla hostům přesná muška. Ve 12. minutě zakončil Hanousek únik obráncům střelou těsně vedle tyče, při gólové střele Vítámváse se vytáhl brankář, když s notnou dávkou štěstí vytlačil míč na roh. Po změně skore volala i rána Hlobeně, jenže to by konstrukce branky musela být o pár centimetrů vyšší. Rušné okamžiky před brankou Vrchoviny v prvním poločase zakončil roh Šustra, na který si naběhl Ryšavý a hlavičkoval těsně vedle.
Po přestávce Pelhřimov svou ofenzivní snahu ještě zvýšil. Přesto na gól čekal dlouho. Navíc v 56. minutě musel svůj tým podržet gólman Brada, když bravurním zákrokem likvidoval skvěle zahranou standardní situaci. Pelhřimov se dočkal o pět minut později. To jako velká voda vtrhl do šestnáctky Vítámvás, obrana Vrchoviny ho zastavila v rozporu s pravidly a sám faulovaný s naprostým přehledem penaltu proměnil. Definitivní klid do pelhřimovských řad mohla vnést akce v 67. minutě, jenže bomba Hlobeně o centimetry minula prostor vymezený tyčemi.
Gól: 61. (PK) Vítámvás. Poločas: 0:0. Pelhřimov: Brada – Šustr, Souček, Mádl, Červenka – Hanousek, Ryšavý, Vítámvás, Horký – Hlobeň, Hák.

Mladší žáci
VRCHOVINA - PELHŘIMOV 0:5

Hostující fotbalisté přijeli na hřiště v Radešínské Svratce se záměrem získat tři body. Chtěli navázat na vítězství v minulém kole. Domácí, kteří jsou na posledním místě, v prvním poločase bojovali, ale na nic nebezpečného pro branku Pelhřimova se nezmohli. Hosté se ujali vedení v 18. minutě zásluhou trefy Poula. V druhé půli Pelhřimovští hru kontrolovali, ale hlavně se dokázali střelecky prosadit. Na 2:0 zvyšoval Poul, pak se v rozpětí pěti minut dvakrát prosadil Obranec a vysokou výhru pečetil v poslední minutě Jírů.
Góly: 18. a 41. Poul, 51. a 56. Obranec, 60. Jírů. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Zavadil – Masher, Matějka, Kordík, Tůma – L. Smrčka, Jírů, Bartoška, Obranec – Poul, P. Smrčka. Střídali Chadim, Horký, Bendl a Zamrzla.