To se ale nepovedlo Novému Rychnovu, takže rozdíl mezi první a druhým týmem tabulky narostl na šest bodů.

KOŠETICE – HORNÍ VES 6:1

Domácí měli od začátku výraznou převahu, přesto se ale hosté dostali po ojedinělém útoku ve 29. minutě do vedení. Košetičtí však vedení soupeře stihli během čtyř minut vymazat. Druhá půle se odehrála jasně v režii Košetic, v jejich dresu exceloval tříbrankový Martin Sovka.
Góly: 42., 49. a 85. Sovka, 38. Vlk, 60. Příhonský, 75. Suk – 29. Srbek. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (70. Mazanec). Diváci: 30. Poločas: 2:1. Košetice: Dufek – Mazanec, Zajíček, T. Vejsada, Kadlec, Mareš (53. Žáček), Bystričan (63. Strakay), Suk, Sovka, T. Příhonský, Vlk. Horní Ves: Soukup – Fous, Glejtek (53. Hložek), Průcha, Srbek, Kušta, Rataj, Nováček, Kántor, Prchal (60. David), Bělohlávek (58. Nachtigal).⋌ (vjs)

HORNÍ CEREKEV – Č. ŘEČICE 2:0
V prvním poločase domácí svírali svého soupeře v ofenzivních kleštích, přesto mohl jít do vedení Tatran. Pokus obrance ze vzdálenosti penalty však lapil Faltýnek. Horní Cerekev se konečně prosadila po půlhodině hry, kdy po úniku Zelenky vyvěsil míč pod břevno Martínek. Vzápětí ale Suchý neproměnil penaltu, takže body byly ve hře i ve druhém poločase. V něm Tatran přidal, hra se vyrovnala, ovšem štěstí se přiklonilo na stranu domácích, když v 63. minutě pečetil bodový zisk technickou střelou Zelenka. Horní Cerekev sice vyhrála zaslouženě, ale dost se nadřela.
Góly: 30. Martínek, 63. Zelenka. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 3:3. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Skopal, Koten (73. Musil), Martínek (70. Loukota), Zelenka, Macík, Kůta, Suchý, Jaroslav Plachý. Č. Řečice: Dýnek – Rychecký, Bečka, Vlček (72. Stejskal), Gaupmann, Chvalkovský, Vacek, Nenadál, Pavelka, Obranec (80. Vávra), Duchan. ⋌(pod)

JIŘICE – BOŽEJOV 2:3
První poločas patřil Božejovu, a jelikož domácí dělali hrubé chyby v defenzívě, skore narostlo až na 0:3. Po přestávce se karta obrátila, Jiřice dostal proměněnou penatou do hry Večeřa, ale Božejov si vítězství pohlídal. Domácí Hložek vstřelil kontaktní gól hodně pozdě.
Góly: 55. (PK) Večeřa, 90. Hložek - 12. Goldman, 31. Havlík, 43. Kopejtko. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 0:3. Jiřice: Jůzl – Mecera, Příhoda, Jiřík, Večeřa, Och, Hložek, Sadský (55. Tůma), Hájek, Čermák, Kratochvíl. Božejov: Hák – Pejcl, Goldman, Maršák, Pelíšek, J. Vacek st., Svoboda, Fučík, Kopejtko (83. Urbánek), Havlík (79. Koutek), J. Vacek (65. Smejkal). ⋌(sad)

PACOV B – MARATON 3:0
Zápas byl jednostrannou záležitostí. Pacov za čtvrt hodiny rozhodl a i po zbytek utkání měl jasnou herní převahu. Hosté zcela fyzicky odpadli, konečný výsledek je pro ně ještě lichotivý. Výborný výkon v domácím dresu podal věkem ještě dorostenec Vlach.
Góly: 10. a 16. Přibyl, 2. Vlach. Rozhodčí: Pech. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Pacov B: Čech – Zeman, Dítě, Pavelec, Dvořáček, Vlach, Přibyl, Jiřík (59. Lhotský), Vesecký, Vysiblo (57. Melichar), Gavrecký. Maraton: Král – Matěj, Čech, M. Heřmánek, Petr Čára, Pavel Čára, P. Heřmánek, Ježek, Bednařík, Leligdon, Nentvich. ⋌(tej)

ŽIROVNICE B – ŽIROV 4:2
Žirovničtí v prvním poločase bez problémů přehráli soupeře a vstřelili mu tři branky, přitom ještě minimálně další tři šance zahodili. Hosty nastartoval v 61. minutě gól Daniela. V 66. minutě se opět Daniel trefil nádherně k tyči, výhru Slavoje ovšem pečetil v poslední minutě Weith.
Góly: 6. a 43. Metlička, 35. (PK) J. Doležal, 90. Weith – 61. a 66. Daniel. Rozhodčí: Kopecký. Diváci: 20. Poločas: 3:0. Žirovnice B: Socha – Rathovzský (61. Hryzák), Habermann (75. P. Doležal), Makovička, Janů, Metlička, Havlíček, Semotán (80. Salava), J. Doležal, Weith, O. Doležal. Žirov: Zrutský – Kudrna (46. Hána), J. Jonáš, Hotovec, Křivan, Daniel, L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát (58. Šanda), Samec. ⋌(osn)

OBRATAŇ – LUKAVEC 2:4
Utkání bylo celkem vyrovnané, ale hosté byli lepší především v důrazu při zakončení. Obrataň šla do kabin s mankem jedné branky, coz se po obrátce nezměnilo. Melichar sice dokázal vstřelil kontaktní gól, ale Urban vzápětí přesnou trefou tým Lukavce zase uklidnil.
Góly: 30. Polanecký, 60. Melichar – 14. a 53. Růžička, 34. Zeman, 65. Urban. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Obrataň: Vilímek – Nejdr (58. Pešek), Polanecký, Melichar, P. Čekal, Vrzal, Kalina, Krejčí, Fical, Puchner, L. Vlach. Lukavec: Jelínek – Dražďák, Franz, Štěpánek, Ludvík, Šoula (75. Mucha), Hanzlík, Urban, Zeman, Růžička, Hubínek.⋌ (vej)

N. RYCHNOV – KAMENICE B 0:0
Fotbalovosti utkání moc nenabídlo, k čemuž přispěly především nepříznivé poryvy silného větru. Výsledek 0:0 jasně vyjadřuje poměr sil na hřišti a také minimum vyložených brankových příležitostí na obou stranách.
Rozhodčí: Kubík. ŽK: 1:4. Diváci: 65. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (84. Římal), T. Loskot, Švec, Martínek, Růžek, O. Loskot, Kratochvíl, Borysyuk (70. Mugrauer), Norek (86. Cirhan). Kamenice B: Gonda – Šrámek, Podhradský, A. Schober, Šohaj, Tuček, Vávra (88. Chvála), D. Schober, Mach (46. Votápek), Rysl, Halada (78. Strašík). ⋌(nš)

1. H. Cerekev 18 13 2 3 58:24 41
2. Košetice 18 11 2 5 47:28 35
3. N. Rychnov 17 10 4 3 34:23 34
4. Žirovnice B 17 8 4 5 42:28 28
5. Maraton 17 9 1 7 34:32 28
6. Lukavec 17 8 3 6 39:32 27
7. Č. Řečice 17 7 4 6 29:32 25
8. Božejov 18 7 3 8 38:40 24