ŽIROV – NOVÝ RYCHNOV 2:1
Žirovští překvapivě sebrali body favoritovi. Hosté přijeli v lepší formě, byli fotbalovější, ale Žirovu zařídil výhru dvěmi trefami z přímého kopu Jaroslav Jonáš. Nový Rychnov pouze korigoval zásluhou Švece.
Góly: 23. a 75. J. Jonáš – 59. Švec. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 2:0. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Žirov: Zrutský – Kudrna, J. Jonáš, Hotovec, Křivan, Cvrček, Hamalčík (75. Maška), Kratochvíl (60. Bělík), Morava, Kubát, Daniel (87. Sekal). Nový Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa, T. Loskot, Švec, Martínek, Růžek, O. Loskot, Řimal (88. Březina), Kratochvíl, Mugrauer (75. Borysyuk). (dol)

HORNÍ VES – OBRATAŇ 1:1
V zápase týmů bojujících o záchranu mohou být více spokojeni domácí. Obrataň předvedla dobrý výkon a hlavně ve druhé půli byla lepším týmem na hřišti. Své šance ale proměnit nedokázala.
Góly: 9. Rataj – 40. Melichar. Rozhodčí: Pech. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Horní Ves: Soukup – Fous, Kuchař, Jírů, Srbek, Kušta (76. David), Rataj (54. Březina), Nováček, Kantor, Průcha, Bělohlávek. Obrataň: Kučera – Vilímek, Kalina, Melichar, Čekal, Vrzal, Krejčí, Polanecký (79. Kudrnáč), Fical, M. Vlach, L. Vlach. (mak)

KAMENICE B – KOŠETICE 1:4
Ve vyrovnaném prvním poločase Košetičtí zaskočili domácí, když Sojka vstřelil pět minut před přestávkou vedoucí branku. Po změně stran záloha Kamenice přestala hrát, na gól Macháčka nedokázala navázat, takže měli hosté cestu ke třem bodům doslova vydlážděnou.
Góly: 56. Macháček – 40. a 89. Sojka, 49. Kadlec, 60. Příhonský. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Kamenice B: Gonda – Šrámek, Podhradský, Filípek (69. Mach), Pechek, Šuranský (46. Macháček), Dvořáček, Halada, D. Schober (46. Šoltys), Chvála, Vávra. Košetice: Kos – Žáček (73. Strakay), Zajíček, Vejsada, Mazanec, Kadlec (84. Bejček), Bystričan, Suk, Sovka, Příhonský, Vlk. (nov)

MARATON – ŽIROVNICE B 3:1
Maraton se konečně dočkal a po taktickém výkonu získal všechny body. Žirovničtí sice nekombinovali špatně, ale veškeré jejich akce končily před šestnáctkou. Pokorný snížil až chvilku před koncem, navíc v samotném závěru se ještě prosadil domácí Švec.
Góly: 40. Ježek, 62. Horký, 90. Švec – 86. Pokorný. Rozhodčí: Mareš. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Maraton Pelhřimov: Král – Matěj, Hunal, M. Heřmánek, Čech, Petr Čára (72. Nentvich), P. Heřmánek, Ježek, Mareš, Švec, Horký. Žirovnice B: Socha – Kadlec (1. Havlíček), P. Doležal, Hryzák, Janů (61. Haberman), Mitas, Pokorný, Staněk, O. Doležal st., J. Doležal, Weith (46. O. Doležal ml.). (ne)

BOŽEJOV – PACOV B 4:1
Ze začátku to vypadalo na vyrovnané utkání. Ve 14. minutě ale dostal domácí do vedení Kumžák a Božejov se stal pánem hřiště. Do poločasu přidali Božejovští ještě dvě branky a po změně stran se v podstatě jen dohrávalo.
Góly: 30. a 35. Jan Vacek st., 14. Kumžák, 53. Jan Vacek ml. – 86. Jiřík. Rozhodčí: Brada. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Božejov: Hák – Pejcl (75. Tříska), Michal Goldmann, Maršák, Pelíšek, Jan Vacek st., Svoboda, Marek Goldman (75. Koutek), Kopejtko, Kumžák, Jan Vacek ml. Pacov B: Čech – Dítě, Dvořáček (46. Váňa), Zeman, Pavelec, Praveček, Rybčák (75. Svoboda), Vlach (46. Miskai), Vesecký, Gavrecký, Jiřík. (tří)

Č. ŘEČICE – JIŘICE 1:1
V první půli se domácí ujali vedení, když Obrance srazil hostující gólman a nařízenou penaltu Vacek proměnil. Tatran ale hostům pomohl. V 52. minutě před jeho brankou vznikl závar, při němž obránce nešťastně přeloboval gólmana Jaroše.
Góly: 45. (PK) Vacek – 52. vlastní. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Červená Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, Dýnek, Vacek, Stejskal (46. Daňhel), Gaupmann, Chvalkovský, Pavelka, Obranec, Duchan (75. Hovorka). Jiřice: Jůzl – Mecera (46. Langr), Příhoda, Jiřík, Večeřa, Och, Hložek, Sadský, Hájek, Kratochvíl, Čermák. (ork)

LUKAVEC – H. CEREKEV 0:1
Po půl hodině hry se favorizovaná Horní Cerekev dostala do vedení, když se prosadil Zelenka. Pak už střelci na obou stranách mířili nepřesně.
Gól: 28. Zelenka. Rozhodčí: Kubík. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Lukavec: Nikl – Maršík, Franc, Dražďák, Štěpánek, Šoula, Hanzlík, Urban, Zeman, Růžička, Hubínek. Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Musil, Vondráček, Martínek, Zelenka (80. Skopal), Macík, Kůta, Suchý, Plachý. (ško)

1. H. Cerekev 17 12 2 3 56:24 38
2. N. Rychnov 16 10 3 3 34:23 33
3. Košetice 17 10 2 5 41:27 3 2
4. Maraton 16 9 1 6 34:29 28
5. Žirovnice B 16 7 4 5 38:26 25
6. Č. Řečice 16 7 4 5 29:30 25
7. Lukavec 16 7 3 6 35:30 24
8. Božejov 17 6 3 8 35:38 2 1