Starší žáci
BOHUNICE – PELHŘIMOV 6:2

Pelhřimovští totálně nezvládli vstup do zápasu. V 5. minutě chyboval Ryšavý a domácí se dostali do vedení. To vzápětí navýšili, a jelikož si obrana hostů neodpustila další chybu, bylo to v 19. minutě už 3:0. Pelhřimov se ale ze šoku probral. Střelu Háka sice gólman vyrazil na roh, avšak po centru Šustra už hlavou snížil Vítámvás a ve 32. minutě vsítil kontaktní gól Mareš.

A mohlo být ještě veseleji, kdyby gólman Bohunic nepředvedl fantastický zákrok při ráně Háka pod břevno.Ve druhém poločase však hosté na svůj výkon nenavázali. Ve 48. minutě byl faulován Červenka, ale pokračovalo se ve hře a Bohunice zvýšily na 4:2, o chvilenku později musel po likvidačním zákroku odstoupit Vítámvás. Ten Pelhřimovu ve zbytku zápasu citelně chyběl a domácí zvýšili na konečných 6:2. V 61. minutě mohl korigovat Hlobeň, jenže jeho střelu po brejku vykopl brankář.

Góly Pelhřimova: Vítámvás, Mareš. Poločas: 3:2. Pelhřimov: Faltýnek (62. Brada) – Šustr, Souček, Červenka, Mádl – Horký, Ryšavý, Vítámvás (50. Bendl), Mareš (55. Obranec) – Hlobeň, Hák.

Mladší žáci
BOHUNICE – PELHŘIMOV 2:0

Vyrovnaný zápas domácí pro sebe rozhodli lepším zakončováním. Góly se jim povedlo orámovat přestávku. Hosté herně nezklamali, jenže koncovka byla žalostná.

Poločas: 1:0. Pelhřimov: Zavadil – Masher, Mareš, Tůma, Suchánek – Obranec, Kordík, Jírů, Chadim – Poul, P. Smrčka. Střídali Bendl, Horký, L. Smrčka.