ÚSTRAŠÍN – HABRY 3:0

Domácí začali výborně a hned ve 12. minutě se ujali vedení. Branku zařídil Běloch, když výborně dorazil střelu z dálky z kopačky Šnicera. Habry následně zatlačily domácí do obrany, ale do poločasu branku nevstřelily. Po změně stran se hosté opět představili nátlakovou hrou, ale domácí těžili z brejků. Pět minut před koncem se prosadil Koželuh a skore zápasu uzavřel v samém závěru Paclík.
Góly: 12. Běloch, 85. Koželuch, 90. Paclík. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Ústrašín: Dvořák – Razima, Šnicer, Koubek, Kubíček (25. M. Hájek), Paclík, Koželuh, Jírů, Fux (75. Kubiska), Běloch, Hampl.

SPEŘICE – ŽIROVNICE 3:2
Speřice vedení v soutěži uhájily, nicméně zápasu by více slušela remíza. Nic na tom nemění fakt, že prvních dvacet minut bylo zcela jasně v režii lépe se pohybujících, kombinujících a hlavně důraznějších domácích. Ve 3. minutě využil zmatků defenzívy Žirovnice stoper Němec a zblízka dokopl míč do sítě. Němec byl na konci gólové akce i v 18. minutě. Žirovnice se následně nadechla do náporu, který trval po zbytek zápasu a nezastavilo ho ani velice přísné vyloučení Dýnka ve 34. minutě. Slavoj dostal do hry o body Wiener. Ten chvilenku před přestávkou využil kolmice Kněžínka a v 58. minutě srovnal z penalty, která se pískala po ruce Křišty. Následně si však na centr naskočil Štěpán a třetím gólem poslal Žirovnici do kolen.
Góly: 3. a 18. Němec, 61. Štěpán – 44. a 58. (druhý z PK) Wiener. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (34. Dýnek). Poločas: 2:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Pikl, Němec, Pohan, Jůzl (60. Slavík), Nenadál (60. Strnad), Štěpán, Křišta. Žirovnice: Šamal – Kuš, Vodáček, P. Houška, Mezera, Charousek, Kněžínek (82. Pokorný), T. Houška, Secký (87. Časta), Wiener, Dýnek.

ŠTOKY – PACOV 1:1
Pacov byl v prvním poločase sice lepší a měl územní převahu, šance to však nepřinášelo. Všechny akce hostů končily na hranici vápna. Štoky spoléhaly zejména na rychlé brejky. Druhý poločas navázal na ten první, postupem času však Štoky hru vyrovnaly. První branka padla v 75. minutě, kdy rozhodčí po závaru odpískal pokutový kop a domácí Buben se nemýlil. Hosté však dokázali vyrovnat zásluhou Pravečka.
Góly: 75. Buben (PK) – 86. Praveček. Rozhodčí: Petřivý. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Pacov: Basík – Praveček, Zíka, Vejsada, Přibyl, Stejskal (79. Váňa), Rybčák (67. Gavrecký), Kubů, Grombíř, Hrobský, Maršík.

LEDEČ – KAMENICE 2:0
První poločas byl převážně v režii domácího celku. Ledeč přehrávala Kamenici zejména v kombinaci, z čehož vyplynul i úvodní gól. Turek poslal míč do volného prostoru, kde ho přebral Šimek a ten z vápna chladnokrevně zakončil. Také druhou trefu si připsal Šimek, když dorážel střelu ze dvou metrů. Po změně stran hosté zabrali a v úvodní pětadvaceti minutách druhé půle ohrožovali ledečskou branku. Několik šancí však nedotáhli do konce.
Góly: 12. a 25. Šimek. Rozhodčí: Šula. ŽK: 3:4. Diváci: 300. Kamenice: Votápek – Pelc (46. Spěváček), Strašil, Novák, Beneš, Strašík, Kušta, Jeřábek, Zahradník (49. Rysl), Vaněk, Kotek.