Starší žáci
PELHŘIMOV – H. BROD 1:3

Úvod patřil domácím, kteří v 5. minutě rozezvonili tyč. V 9. minutě ale udeřilo na druhé straně, když pelhřimovská obrana minula centr po rohovém kopu, navíc si v osobním souboji s útočníkem H. Brodu počínal Hanousek tak, že míč skončil v síti. Zbytek poločasu přinesl rušné okamžiky před oběma brankami.

Hosté zazdili dvě gólové šance, Horký hlavičkoval do břevna, dorážka Ryšavého skončila na tyči. Ve druhém poločase na tom byli herně i fyzicky lépe hosté. Ti při ošetřování Součka své vedení pojistili. Přestože si pak v 54. minutě na centr Hanouska seběhl Hák a z voleje snížil, obrat v zápase se nekonal. Lepší hosté využili slabšího dne pelhřimovských zadních řad a přidali gólovou pojistku.

Gól Pelhřimova: 54. Hák. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Brada – Šustr (36. Skořepa), Souček, Hlobeň, Mádl – Hanousek, Ryšavý, Horký, Vítámvás (50. Bureš) – Hák, Mareš.

Mladší žáci
PELHŘIMOV – H. BROD 0:1

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté, kteří se ujali vedení brankou v 5. minutě. Domácí zaostávali v rychlosti, důrazu, ale hlavně v kombinaci. Po přestávce se hra Pelhřimova zlepšila. Domácí začali hosty přehrávat, vytvořili si i střelecké příležitosti, bohužel ale gól vstřelit nedokázali. Remíza by byla vzhledem k poměru sil na hřišti spravedlivější, rozhodla však střelecká produktivita.

Poločas: 0:1. Pelhřimov: Zavadil – Masher, Matějka, Tůma, Suchánek – Obranec, Mareš, Kordík, Chadim – Poul, P. Smrčka. Střídali Jírů, Bartoška, Bendl, Horký, Zamrzla.