ČEJOV – KOŽLÍ 0:3

První poločas přinesl v poli vyrovnanou hru a šance na obou stranách. Po přestávci si ale I. Moravce srazil míč do vlastní sítě, což nastartovalo tlak hostů. Po hodině hry pojistil vedení Kožlí Pešek a na zasloužených 3:0 pak zvýšil Voplakal.
Góly: 50. vlastní, 60. Pešek, 70. Voplakal. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Čejov: Veselý – Šlechta, I. Moravec, Doležal (80. J. Kubát), Neuber, J. Svoboda, L. Svoboda, Krbec (75. Havelka), Chlád, Čeleda, Novák. ?(dol)

BUDÍKOV – HUMPOLEC B 1:2
V úvodu byli lepší domácí. Už v 7. minutě je dostal do vedení Marousek, který těžil z centru T. Bláhy. Po dvaceti minutách Humpolec začal přebírat taktovku utkání a ještě do přestávky dvakrát zahrozil. V úvodu druhé půle hosté skore otočili. Nejprve vyrovnal tečovanou střelou z dálky Kopic a následně po rychlém protiútoku střílel přesně Štěpán. Největší šanci domácích na vyrovnání zastavila voda před brankou, když poslední minuty utkání se už hrály za stálého deště a na takřka neregulérním terénu.
Góly: 7. Marousek – 58. Kopic, 63. Štěpán. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka, T. Bláha, Bleha, Pokorný, V. Vodrážka, Wallisch, Zástěra (65. Janák), Marousek, P. Žáček, Kavka (65. F. Žáček). Humpolec B: Páša – Tesař, Metál, Vyhnálek (60. Skořepa), Svoboda, Machyán, Bláha, Alenka, Jirák, Kopic (75. Chlád), Štěpán. ?(mso)

POČÁTKY – GOLČŮV JENÍKOV 1:3
Hosté byli aktivnější v úvodu a také se ujali vedení. Domácí srovnali krok ve 36. minutě, kdy poslal míč hlavou do sítě Tesař. Po přestávce dostaly Počátky ledovou sprchu v podobě dvou slepených gólů. Po vyloučení Rokose sice odpověděly náporem, ale i přes několik šancí výsledek zkorigovat nedokázaly.
Góly: 36. Tesař – 8. a 55. Hortenský, 50. Šulc. Rozhodčí: Janko. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (66. Rokos). Diváci: 60. Poločas: 1:1. Počátky: Matula – Plášil, Kmoch, Burza (66. Šatara), Fujerik, Kopečný, Ištok, Vlček, T. Dedera, D. Dedera, Tesař. ?(krl)

ČERNOVICE – CHOTĚBOŘ B 1:0
Po celých devadesát minut se hrálo vyrovnané utkání. Vše podstatné ale bylo k vidění již v prvním poločase. Zprvu po nedorozumění v obraně hostí, šli samostatně dva hráči domácích na branku Křivského bez gólového efektu. Poté Tille ve výhodné pozici hlavikoval mimo tyče. Vše napravil až Maštalíř v 17. minutě po samostatné akci vedoucím a jak se později ukázalo vítězným gólem. Druhý poločas už šance z kategorie vyložených nepřinesl.
Gól: 17. Maštalíř. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Černovice: Janák – Kohout, Z. Paďourek, Pěnka, Šimek (64. J. Paďourek), Stark, Maštalíř, Hubáček (62. Kubů), Hadrava, Tille (90. Vošahlík), Scheufler. ?(aln)

POHLED - PELHŘIMOV B 4:4
Na pohledském hřišti došlo při zápase s vedoucím týmem I. B třídy k divoké přestřelce, góly padaly na obou stranách a každý z týmů se přetahoval ve vedení. Pohledští vedli 1:0 a 2:1, potom se dařilo hostům, kteří otočili na 2:3 a 3:4. Na obou stranách byly propustné obrany. Poslední slovo měl zkušený domácí útočník Pokorný, když umístěnou hlavičkou ukončil střelecké hody. Lídr tabulky tak opět nevyhrál.
Góly: 47. a 64. Janďourek, 12. Sobotka, 75. Pokorný - 12. a 73. Hovorka, 42. Talich, 52. Čmucha. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Pelhřimov B: Dvořák - A. Hejda, Heřmánek, Blažek, Máca (82. Hurda), R. Hejda, Hovorka, Zabloudil, Čmucha, Hrnčíř, Talich.