U. OSTROH – HUMPOLEC 1:0

Vyrovnaný první poločas skončil nerozhodně, když se gólový skluz Sadského ve 41. minutě minul účinkem pro zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Po přestávce domácí nejprve v 57. minutě zahodili penaltu, ale o chvíli později už hráči Ostroha po nedůrazu hostů slavili rozhodující gól zápasu.
Poločas: 0:0. Humpolec: Páša – Krejčí, Farka, Sobotka, Honzárek – Štecher, Šimůnek (69. Havel), Kalivoda (72. Vavroušek), O. Sadský (61. Kříženecký) – Trecha, Novák.

U. OSTROH – HUMPOLEC 5:1

Domácí šli rychle do vedení, z trestného kopu vyrovnal T. Pech. Bohužel do přestávky Ostroh získal po samostatné akci vedení a po špatném výkonu hostů ve druhé půli si body pojistil.
Gól Humpolce: 21. T. Pech. Poločas: 2:1. Humpolec: Novotný – Dalík, Málek, Tesař, M. Sadský – Brávek (46. Krupička), Skryja, Prokop, Šilpoch – Pech, Kratochvíl.