KOŠETICE – H. CEREKEV 4:2

Na těžkém terénu se hrál velice vyrovnaný zápas. Hosté měli po většinu utkání herní převahu, ale domácí vše otočili výraznou bojovností a drtivým nasazením. Pomohl jim i fakt, že hosté po vyloučení Loukoty hráli od 37. minuty jen v deseti. Pochvalu zaslouží autor hattricku Tomáš Vejsada.
Góly: 15., 30., 87. (druhý PK) T. Vejsada, 71. Sovka – nehlášeno. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (37. Loukota). Diváci: 30. Poločas: 2:1. Košetice: Kos – Mazanec, Zajíček, Bystričan, Žáček, T. Bejček, T. Vejsada, Kadlec (78. J. Bejček), Vlk, Sovka, T. Příhonský (82. Strakay). Horní Cerekev: nehlášeno.

KAMENICE B – BOŽEJOV 1:2
Hrálo se za stálého deště na škváře, což nejspíše nevyhovovalo ani jednomu z družstev. Po bezbrankovém poločase se ujali hosté vedení brankou Kumžáka, o sedm minut déle se nádherně trefil z trestného kopu Kopejtko. Domácí stihli pouze korigovat na konečných 1:2.
Góly: 63. Šoltys – 48. Kumžák, 53. Kopejtko. Rozhodčí: Šenigl. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Kamenice B: Votápek – Šrámek, Podhradský, Filípek, A. Schober, Pechek, Spěváček, D. Schober, Halada, Chvála, Hadač (46. Šoltys). Božejov: Hák – Pejcl, Goldmann, Maršák, Pelíšek, Vacek, Svoboda, Fučík, Kopejtko (81. Smejkal), Havlík (70. Vacek), Kumžák (88. Tříska).

14. H. Ves 13 2 3 8 21:34 9

14. kolo: Plačkov – V. Chyška 4:1, AFK PE – Jiřice B 5:1, Hořepník – Košetice B 2:1.

1. Hořepník 14 8 3 3 34:25 27
2. Vyskytná 13 8 2 3 46:23 26
3. V. Chyška 14 7 4 3 38:26 25
4. Senožaty 13 8 1 4 34:23 25
5. AFK Pelhřimov 14 8 1 5 42:38 25
6. Plačkov 14 7 3 4 39:25 24
7. Želiv 13 6 4 3 45:32 22
8. N. Cerekev 13 5 3 5 34:28 18