PACOV – JINDŘICHŮV HRADEC

2:2

Pacovští měli sice chvílemi očividnou převahu, ale na vývoji skore se to neprojevilo ani na chviličku. Hosté dobře zhušťovali střed pole a jejich rychlé útočné výpady vyústily ve dva vedoucí góly. Pacov však vždy dokázal srovnat. Poprvé se prosadil po přiťuknutí Rybčáka střelou z hranice šestnáctky Hrobský, na konečných 2:2 vyrovnávala po hrubce defenzívy Jindřichova Hradce slávistická posila Libor Koller.

„Řekl bych, že to nebyla špatná generálka. Splnila svůj účel, hra neměla špatnou kvalitu,“ shrnul dojmy z posledního přípravného zápasu trenér Pacova Jan Grombíř.

Ten kvůli problémům s kádrem sáhl k trochu netradičnímu složení záložní řady. Hrobský hrál zprava, dvojice posil ze Sezimova Ústí Kolací, Anděl si vzala pod patronaci střed. „Je to jedna z možných variant. Chtěli jsme trochu zrychlit hru,“ vysvětlil kouč.

Pacov poprvé otestoval obrataňského útočníka Jana Dvořáka, který prý střídal lepší chvíle s horšími. „Před zápasem s námi absolvoval jediný trénink, přičemž je znát, že přichází z okresního přeboru. Chybí jistota při práci s míčem i kondice. Pokud ale na sobě bude pracovat, stane se pro nás přínosem,“ domnívá se Jan Grombíř.

Góly Pacova: Hrobský, Koller. Poločas: 0:1. Pacov: Basík – Přibyl, Koller, Jaroslav Praveček, Pavelec – Hrobský, Kolací, Anděl, Maršík – Dvořák, Rybčák.