„Hrát jsme chtěli, bohužel jsme nesehnali soupeře,“ posteskl si trenér Petr Gaupmann.

BUDÍKOV – DOLNÍ MĚSTO

3:5

Domácí se v posledním zápase před startem I. A třídy nevytáhli. „Hráči to pojali spíše jako přátelské utkání než jako generálku před soutěží. Dolní Město bylo bojovnější i běhavější,“ přiznal vedoucí mužstva Rovnosti Martin Soukup. Nic naplat že Budíkov spálil několik vyložených šancí, prohra s účastníkem okresního přeboru Havlíčkobrodska je nečekaná.

Góly Budíkova: Zástěra, Vodrážka, Pokorný. Poločas: 1:2. Budíkov: M. Bláha – T. Bláha, Zet, F. Žáček, Onderka, Zástěra, Pokorný, Prokop, P. Žáček, Vodrážka, Soukup.

ŽIROVNICE – ČERNOVICE

6:1

Rozdíl dvou tříd byl patrný, ale Černovice dlouho vzdorovaly. Ve druhém poločase dokázaly vyrovnat na 1:1, teprve pak se prosadil favorit. „Z naší strany to nebyl špatný zápas. Dokud jsme stačili se silami, dokázali jsme Žirovnici vzdorovat. Ta měla sice převahu, ale šance byly i na naší straně. Výkonem mě potěšili hlavně dorostenci, kteří měli v nohách soustředění,“ shrnul zápasové dojmy kouč Černovic Karel Kmeťo. Nebezpečný pro branku soupeře byl hlavně Scheufler.

Gól Černovic: Scheufler. Černovice: Mach – Bíro, Bohuslavický, Hadrava, Kohout, Paclík, Němec, Novák, Stark, Scheufler, J. Paďourek.

POČÁTKY – NOVÁ BYSTŘICE

6:2

Konfrontace sil nováčka I. B třídy Vysočiny s účastníkem té samé soutěže na jihu Čech přinesla velmi kvalitní fotbal. „Soupeř nebyl špatný, nedal penaltu, ale my jsme měli více ze hry. Zápas splnil svůj účel, a když by se nám dařilo vždy jako tentokrát, bylo by jen dobře,“ přeje si Petr Král, předseda počáteckého Spartaku.

Góly Počátek: T. Dedera 2, Kopečný 2, J. Smejkal, Vlček. Poločas: 4:0. Počátky: A. Soukup – Milan Smejkal, Brýna, Plíhal, Kmoch, P. Soukup, Král, Kopečný, Vlček, T. Dedera, J. Smejkal. Střídal Burza.

KAMENICE – SPEŘICE

2:1

V prvním poločase se nám nedařilo, vázla nám souhra. Po přestávce jsme se zlepšili a výsledkem byly dva góly,“ zhodnotil zápas kouč Kamenice Milan Macháček.

Góly: Halada 2 – Nenadál. Poločas: 0:1. Kamenice: Bartoška (60. Kos) – Hanus, Novák, Chodúr (75. Velas), Spěváček, M. Strašík, J. Strašík, Zedník, Halada, Kotek, Plášil. Speřice: Duben – Pikl (46. Brzoň), Holenda, Čermák, Filipský, Strnad, Sávi (60. Vlček), Jůzl, Nenadál, Vlček (46. Menšík), Štěpán.