Čtyřiatřicetiletý Marcelo se po konci angažmá v Realu Madrid vrátil oklikou přes Olympiakos do rodné Brazílie. Oblíbený hráč od letoška rozdává radost v dresu Fluminense, kde fotbalově vyrostl. Marcelo často baví fanoušky svými finesami, jenže tentokrát jedna z jeho parádiček skončila šíleným zraněním.

Slavný Brazilec při kličce neúmyslně šlápl na nohu Lucianu Sánchezovi a málem mu ji přerazil vejpůl. Video se zákrokem je skutečně jen pro otrlé. Obránce Argentinos Juniors křičel bolestí a zápas byl přerušen.

Sáncheze byl po ošetření odnesen na nosítkách s podezřením na zlomeninu. Marcelo uviděl červenou kartu a hřiště opouštěl v slzách a v šoku. Po utkání, které skončilo 1:1, se Sánchezovi omluvil.

Jsme soupeři, ne nepřátelé

„Dnes jsem musel na hřišti prožít velmi těžké chvíle. Neúmyslně jsem zranil kolegu. Chci ti popřát co nejlepší uzdravení, Luciano Sanchezi. Posílám všechnu sílu světa,“ vzkázal Marcelo prostřednictvím sociální sítě.

Sestřih zápasu mezi Fluminense a Argentinos Juniors:

| Video: Youtube

„Vyjadřuje solidaritu a přejeme brzké uzdravení obránci Argentinos Juniors Lucianu Sánchezovi, který se zranil při nešťastném zákroku v dnešním zápase,“ podpořilo Sáncheze Fluminense.

„Děkujeme za podporu. Jsme soupeři, ne nepřátelé,“ odpověděli Argentinos Juniors.

Je otázkou, jak vysoký trest Marcelo dostane. Sáncheze sice zranil neúmyslně, ale dost možná mu ukončil kariéru.