Sparťané dostali už v první půli od slavného soupeře tři góly a zdálo se být vymalováno. Domácí sice hned v úvodu druhého dějství zkorigovali, ale veškeré šance definitivně chvíli poté rozmetal Díaz.

Když se pak dvanáct minut před koncem domácí řítili za dalším gólem, jemuž nakonec zabránil gólman Vindahl, měl Bosák jasno.

„Stál tam Vindahl, takže se nestalo nic katastrofálního,“ oddechl si, ale vzápětí dodal: „On už ten výsledek takhle nevypadá příliš vesele. Dokonce bych si troufnul říct, že z pohledu předvedené hry vypadá hodně smutně,“ konstatoval.

„A když o tom tak přemýšlím, tak já jsem viděl letos jen jednu smutnější věc. Viděl jsem Andreje Babiše bruslit,“ prohlásil v přímém přenosu.

Babiš na stadionu, český tým (zase) prohrál

Předseda hnutí ANO přitom na zápase na Letné nechyběl, což sám na sociálních sítích doložil několika fotkami přímo z tribuny. Za návštěvu pak sklidil řadu různorodých reakcí od těch pochvalných až po kritické. „Aha, tak už chápu, proč prohráváme dva nula,“ napsal například jeden z fanoušků Pražanů.

Možná i na tom něco bude, Babiš se totiž objevil i na utkání kvalifikace o mistrovství Evropy, v němž česká reprezentace padla v Albánii 0:3.

Návštěvy známých osobností na fotbalových zápasech nejsou rozhodně výjimkou. Čtvrteční večer naplnila fotbalovým programem i tenistka Petra Kvitová, která se svým manželem Jiřím Vaňkem navštívila na San Siru zápas své oblíbené Slavie s AC Milán.