Za cestou slavného klubu do České republiky nehledejte žádné utkání evropských pohárů, ale aktivity nadace Fundación Real Madrid. Právě španělský velkoklub totiž v pražském Braníku postaví svůj letní tréninkový kemp.

Česká republika se stane sedmadvacátou zemí světa, která dostane možnost hostit obdobná mládežnická akce klubu ze stadionu Santiaga Bernabéa. Konat se bude hned zkraje letních práznin, od 1. do 5. července.

Více informací k oběma akcím najdete ZDE.

Pětasedmdesát dětí ve věku od sedmi do jedenácti let bude mít příležitost každý den absolvovat čtyři tréninky po vedením trenérů z Realu Madrid. Trenéři svým svěřencům poskytnou i potřebnou zpětnou vazbu včetně cenných rad. Děti se nemusí bát ani případné jazykové bariéry. Vše bude probíhat v češtině či slovenštině.

Tréninkový kemp v Praze ale není jedinou možností, jak se přiblížit hvězdnému klubu. Nabízí se totiž i možnost navštívit přímo prostředí Realu Madrid. Tou druhou, tentokrát pro zájemce ve věku od devíti do třinácti let, je totiž šestidenní pobytový zájezd, během kterého děti absolvují čtyři tréninky, ale prohlédnou si i město, a dokonce navštíví i utkání áčka Realu. Konat se budou dva turnusy, jeden v květnu, druhý v červnu.