Fanoušci zkusili, možná jen tak z legrace a bez většího očekávání, napsat na sociálních sítích Leoši Marešovi. Oblíbený moderátor je i jedním z nejznámějších fanoušků fotbalové Slavie.

„Čau Leoši, tak jsme vyjeli s přítelkyní až z Boskovic do Prahy, že půjdeme na Slavii. Přijeli jsme a zjistili, že je vyprodáno. Tak se chci jen na haluz zeptat, jestli náhodou nemáš nějaký volný lístek navíc?“ oslovili Mareše.

A brzy se jim dostalo odpovědi. „Ale jo, mám,“ překvapil moderátor. A to byl teprve začátek.

„Za kolik?“ zněla otázka. „Za nic. Pošlete mi kontakt,“ nepřestával překvapovat Leoš Mareš.

Půjčíš mi tryskáč? 

To největší překvapení ale mělo teprve přijít. „A jaké místo prosím tě? Byli jsme z toho špatní. Trošku jsme to nevychytali,“ dostalo se dalšího dotazu sedmačtyřicetiletému zpěvákovi.

„Do mého skyboxu,“ neváhal Mareš poskytnout své vlastní prostory a zaslal elektronickou vstupenku se vzkazem, ať si dvojice užije zápas.

Jan Matoušek ze Slavie (vpravo) proti Petrohradu.
Bývalý slávista překvapil. Byl hráčem Slavie, titul přál ale Spartě

„Ty seš hroznej zabiják. Přítelkyně tomu nemůže uvěřit. A já taky ne,“ kroutili hlavou šťastní Adam s Markétou. A Mareš? Jediné, co ho v tu chvíli zajímalo, bylo, jestli se pár dostane v pořádku na svá místa.

Leoš Mareš je fanouškem pražské Slavie:

Zdroj: Youtube

Za svůj dobrý skutek sklidil lavinu obdivných komentářů, mezi kterými nechyběly ani ty vtipné. Ozval se třeba umělec Tomáš Břínek alias TMBK. Ten otázkou „Čau Leoši, chtěl jsem dnes odletět k moři, ale nějak jsem to s přítelkyní podcenil a nekoupil si letenky. Nepůjčil bys mi tryskáč?“ pobavil stovky lidí.