Už po podpisu smlouvy a následném příletu do Indonésie bylo vidět, že dvojice Ondřej Kúdela a Michael Krmenčík budou v Jakartě velmi váženými hráči. Po příletu fanoušci Persije vytvořili v letištní hale bouřlivou atmosféru a bylo vidět, že s týmem velmi žijí.

Premiéru a ligovou generálku si odbyl Krmenčík s Kúdelou před velmi slušně zaplněným stadionem Persije Jakarty a byla to divočina. Nejprve Krmenčík otevřel gólový účet utkání, když v 8. minutě prostřelil brankáře Nusantary.

Kúdela vlastní gól odčinil a rozhodl

Další česká stopa přišla v 50. minutě. Střílený centr si nešťastně srazil do vlastní brány Ondřej Kúdela a hosté tak korigovali na 2:3. Bývalý obránce Slavie si ale vylepšil reputaci už o osm minut později, prsty v rozhodující brance navíc měli kompletní český rukopis.

Úvodní branka Michaela Krmenčíka v čase 1:40:00, vlastní gól Ondřeje Kúdely najdete v čase 2:44:09, jeho rozhodující penaltu v čase 2:53:53.

| Video: Youtube

Michael Krmenčík byl totiž v pokutovém území soupeře faulovaný, následnou penaltu si vzal právě Kúdela a s přehledem zakončil na konečných 4:2. Persija Jakarta vstupuje do indonéské ligy zápasem s Bali United, který odehraje 23. července na půdě soupeře.