Z ostudy kabát mají tři fotbalisté: Vladimír Coufal (jinak hráč West Hamu), Jan Kuchta (útočník Sparty) a Jakub Brabec (bek Arisu Soluň). 

Reprezentanti? Kdepak, zrádci!

Ztráta iluzí, do očí bijící neprofesionalita. Trojice podvedla národ i spoluhráče. A pro smích je po alkoholovém dýchánku v nočním klubu Belmondo také Tomáš Souček.

close info Zdroj: Deník zoom_in Však si vzpomeňte, jak před zápasem v Polsku kapitán hlásil: "Cítíme obrovskou podporu od opravdových fanoušků." V zápase, jenž skončil remízou 1:1, dal gól. Dohrával s tržnou ránou na čele.

Borec, srdcař. Řeklo by se: pravý lídr.

Jenže… Po flámu, na který během srazu vyrazili někteří jeho spoluhráči, je snad i Součkovi jasné, že teď se od českého výběru odvrátí i poslední příznivci. 

Vždyť s fotbalisty si užíval Tomáš Neumann, člen výkonného výboru fotbalové asociace a ještě navrch trenér futsalového "nároďáku". Hloupost na druhou!

Přijdou tresty, další kritika (z klubů). I kdyby se krásně postoupilo na Euro, bude tady antireprezentační nálada. Ani případná výměna kritizovaného kouče Jaroslava Šilhavého hned tak ten chlívek nepročistí.

Jak z toho ven? Hlavně se neptejte na radu Tomáše Ujfalušiho.

Začít by se mohlo s omluvou.