Vladimír Coufal vyrazil v noci s parťáky Jakubem Brabcem a Janem Kuchtou na diskotéku do olomouckého klubu Belmondo. Asi si chtěli jen trochu povyrazit, vyčistit si hlavu, zbavit se tlaku. Možná… Tahle eskapáda každopádně vzbudila obrovský poprask a trojici flámovačů stála flek v reprezentaci.

Jde o nepochopitelný skandál, to je bez debat. Většina chování Coufala a spol. odsuzuje, v Anglii se tomu ale hlavně smějí.

„Dobře Vlade,“ oslavují Coufala fanoušci Kladivářů, kteří si neúnavného bojovníka oblíbili. „Zbožňuju Vlada, je tak opravdový,“ napsal další fanoušek. To je chlapec… legenda… zněly další komentáře.

Potřeboval si odskočit

Alkoholové dýchánky a mejdany v klubech fotbalistů v Premier League nejsou pro ostrovní fanoušky ničím překvapivým. „Typický hráč West Hamu,“ popíchl na populární sociální síti příznivců Hammers West Ham (C)entral obdivovatel londýnských rivalů z Arsenalu.

„Potřeboval si odskočit na záchod a diskotéka byla jediné místo, kde bylo otevřené,“ vtipkují další.

Coufal na sebe upozornil podobně jako jeho spoluhráč z klubu i reprezentace Tomáše Souček. Jen úplně jinak. Kapitán českého týmu si vysloužil obdiv za to, že neslezl z placu ani poté, co mu polský soupeř rozpáral kolíky od kopačky čelo.

Součka ostatně pověst železného muže ve West Hamu provází, s krvavou ranou na hlavě nehrál poprvé. Coufal si teď zase vydobyl v londýnském klubu nálepku celkem slušného pařmena.