HOŘEPNÍK – ČEJOV 3:0

Domácí podali proti poslednímu týmu tabulky kvalitní výkon, po celé utkání měli v poli převahu. Z mnoha šancí se dvakrát prosadil kanonýr Přitasil. Hosté toho směrem dopředu moc nevymysleli, prakticky brankáře Lapáčka neohrozili.

Góly: 15. a 75. Přitasil, 32. J. Jelínek. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Hořepník: Lapáček – Zíka, Petrů, T. Jelínek (58. Holub), Joneš, Přitasil, J. Jelínek, Babický, M. Jelínek (46. Sojka), Horký (82. Procházka), Zelenka (46. V. Filip). Čejov: Krupička – Beneš, Hložek, M. Zet, Cvrček, Kratochvíl, Romaniuk, Svoboda, Doležal, O. Zet, Rohovec.

POČÁTKY – BOŽEJOV 7:0

Hosté v prvním poločase ještě nacházely síly na vzdor a jelikož domácí stříleli poměrně nepřesně, bylo to jen 2:0. Po přestávce už se ale hrálo vyloženě na jednu branku. Ke čtyřem trefám toho využil J. Smejkal.

Góly: 23. a 75. Měkuta, 28. Žižka, 51., 67., 73. a 87. J. Smejkal. Rozhodčí: Souček. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Počátky: Soukup – M. Pavlíček, Doležal, Vojta, Lisý, Měkuta, Žižka (46. Drápal), Matys, Ižovský (46. Hlásný), Neuber, J. Smejkal. Božejov: Struhovský – Kumžák, Menhard, Smejkal, Straka, Velíšek, Nechvíle, Bečka, Kocián, Carva, Doskočil.

KOŠETICE B – ŽIROV 3:3

Košetice dobře začaly, v prvním poločase si vytvořily tříbrankové vedení. Několik šancí ještě neproměnily. Po přestávce už mířily jen do břevna a tyčí, hosté zásluhou zlepšené hry i koncovky manko smazali.

Góly: 8. Bartoška, 35. Paťha, 41. Langr – 58. a 82. Bratrů, 66. Adam. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Košetice B: Pelíšek – Filípek, J. Bejček, Nenadál, Suk, Sovka, T. Bejček, Šáda, Paťha (89. Kott), Bartoška, Langr. Žirov: J. Jonáš – Náměstek, Adam, Novák, L. Jonáš, Haruda, Dědic, Bratrů, Doležal (49. Strachota), Doskočil (73. Bína), Němec.

ŽELIV – H. VES 3:0

Želiv měl sice míč častěji pod kontrolou, ale hosté hlavně v prvním poločase uměli zazlobit. Favorit se prosadil až chvíli před přestávkou, kdy ho dostal do vedení Studnička. Rozhodl nástup do druhé půle, na 2:0 zvýšil Bloudek. Hosté se sice snažili, ale v koncovce se jim nedařilo. Výhru Želiva tak v závěru orazítkoval Kopecký.

Góly: 44. Studnička, 47. Bloudek, 89. Kopecký. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Želiv: Thomaier – Hora, Novák, Dolejš, Malovec, Studnička (89. Bejda), Bloudek (55. J. Radil), Kratochvíl (80. Ardolf), Peknik, Kopecký, Němec. H. Ves: Zadák – Ištok, Bělohlávek, Mareš, Kubů (46. Kapoun), Skokan, Pinkas, Kantor (80. Štětka), Brada, Běloch (84. Kadlec), Průcha.

BUDÍKOV – N. CEREKEV 2:1

Domácím pomohli slepené góly. Nejprve skóroval po centru za obranu J. Žáček, na 2:0 zvýšil hlavou po rohu Kovář. Po přestávce se karta otočila, Sochor dostal hosty zpět do zápasu. Snaha Nové Cerekve o vyrovnání už byla ale marná.

Góly: 14. J. Žáček, 16. Kovář – 64. Michal Sochor ml. Rozhodčí: Burza. ŽK: 4:5. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Budíkov: Havel – Zadina, Paclík, T. Bláha, Bleha, Kovář, Marhoun (62. Martin Pekárek), Tománek, Vodrážka, J. Žáček (90. Kváš), Bernard. Nová Cerekev: Rajčan – Michal Sochor ml., Michal Sochor st., Kubánek, Venkrbec, Vaněček, Šebesta, Rumanovský, Gapko (46. Trikal), Blažek, Kolář (69. Vodička).

ČERNOVICE B – HUMPOLEC C 3:1

Domácí podali velmi dobrý výkon a favorita zápasu zaskočili. Postupně si vybudovali tříbrankový náskok. Pak sice z penalty korigoval Němec, ale hosté už další gól nevstřelili. Naopak výhru Černovic v závěrečné čtvrthodině pečetili Vlach a Paclík.

Góly: 34. a 86. Paclík, 43. R. Pěnka, 58. a 75. Vlach – 68. Němec (PK). Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. Diváci: 45. Poločas: 2:0. Černovice B: Karel Vošahlík st. – Bíro, Buček (66. Klíma), R. Pěnka (56. Vondráček), Studený, Tíkal, Hodina, Kos, Vlach, Kmeťo, Paclík. Humpolec C: Matějka – Pokorný (60. K. Horký), Trtík, Němec, A. Horký, Onderka (45. Kotlík), Klofáč, Marousek (83. M. Havel), Hájek, P. Žáček, Časar (60. Duba).

 1. Želiv⋌10 7 1 2 31:20 22

 2. Hořepník⋌10 6 1 3 35:18 19

 3. Košetice B⋌10 6 1 3 37:31 19

 4. Humpolec C⋌9 6 1 2 27:24 19

 5. Počátky⋌9 6 0 3 39:18 18

 6. Žirov⋌10 4 2 4 24:20 14

 7. H. Ves⋌10 4 0 6 16:30 12

 8. Budíkov⋌10 3 2 5 19:23 11