MARATON – JIŘICE 4:1

Hosté sice hrozili z rychlých akcí, ale domácí byli po celý zápas lepší. Skóre otevřel po samostatné akci Liknarovych, pak přidal hattrick Vlček. Jiřice se korigovaly až v samém závěru.

Góly: 25. Liknarovych, 59., 64. a 73. Vlček – 88. Jirků. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Prchal, Hejda, Kratochvíl, Pavouk, Zelenka, M. Vacek, Vlček, Moravec, Liknarovych, Pahr. Jiřice: Zabloudil – J. Jůzl, J. Vincenc, Hložek (60. R. Jůzl), Zach, R. Čepl, Dvořák, Petr Příhoda, Plaček, Petr Novák, Jirků.

ČERNOVICE – KAMENICE B 5:2

Hosté měli v prvním poločase převahu, zaslouženě dvakrát vedli. Domácí mohli mluvit o štěstí, že šli na přestávku za nerozhodného stavu. Po ní ale přišlo zlepšení Černovic, skóre otočil Růžička a v poslední pětiminutovce se ještě prosadili Paclík a Filípek.

Góly: 23. Kos, 45. a 86. Paclík, 53. Růžička, 88. Filípek – 16. Jaroslav Houser, 30. P. Macháček. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Černovice: Vošahlík – Buček, Kos, Kohout, Hodina, Růžička (62. Míka), Hora (83. Filípek), Krejčí, L. Pěnka, Paclík, Kos (46. Vlach). Kamenice nad Lipou B: Přívratský – P. Macháček, A. Schober, Novák, Spěváček (86. Filípek), Ira, J. Strašík, Jaroslav Houser, Tetiva, Joza, Kašparec (71. Vacovský).

SPEŘICE B – PACOV B 4:3

V pohledném utkání oba týmy myslely spíše na útok. Hosty dostal do vedení Gavrecký, Speřice pak sice pohrdly penaltou, ale krátce na to srovnal J. Pohan. Po přestávce nejlepší hráč na hřišti Žáček předvedl hezkou samostatnou akci, na 3:1 upravil skóre D. Moravec. Jeho druhá trefa zápas rozhodla, za Pacov dvakrát korigoval Pavelec.

Góly: 29. J. Pohan, 51. Žáček, 65. a 78. D. Moravec – 6. Gavrecký, 73. a 83. Pavelec. Rozhodčí: Jančík. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Speřice B: Tkadlec – Linhart (85. Vávra), Žáček, Jiří Holenda st., Krejčí (46. Sadský), Maděra, Eremiáš, Merunka, J. Moravec, J. Pohan (62. Med), Huňáček (46. D. Moravec). Pacov B: Kalina – L. Rybčák, Rathouský, J. Vlach, Pučálek (27. Kuran), M. Vlach (39. Flígr), Šauer, Zíka, Doležal, Z. Rybčák, Gavrecký (65. Pavelec).

Č. ŘEČICE – ÚSTRAŠÍN 5:0

Jednoznačný zápas se odehrál pod taktovkou domácího celku, hosté se většinou jen bránili. Klíč na defenzívu Ústrašína nalezl hattrickem T. Obranec.

Góly: 29., 70. a 84. T. Obranec, 33. Pulda, 77. Aldorf. Rozhodčí: D. Obranec. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Červená Řečice: Brávek – Popovič, Aldorf, Roubal, Duchan, Dýnek, Kubíček, Chvalkovský (75. Krpejšek), Pulda, T. Obranec (84. Mácha), Markvart. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Gebarovský, Starý, Nápravník, Kubiska, Jírů, Šoula (74. Křech), Kořínek, Rod, Musil.

PLAČKOV – H. CEREKEV 0:3

Domácí začali lépe, měli hned několik šancí, ale gól vstřelit nedokázali. Ve druhé půli se Horní Cerekev zlepšila, navíc domácím začaly docházet síly. V 67. minutě dostal hosty do vedení Suchý a poslední pětiminutovka výhru H. Cerekve potvrdila.

Góly: 67. a 89. Suchý, 86. Kůta. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Plačkov: Novotný – Mottl (70. Slavík), Tesař, Miko, Martin Němec, Filínský, Vrána, Štěpán (46. Vašák), Kašpar, Ehrlich, Kratochvíl (75. Jonáš). Horní Cerekev: L. Chadim – P. Chadim, Brada, Petrák (46. Hrdina), Loukota, Kůta, Havel, Suchý, Novák, Filsoch, Dařílek (61. Musil).

OBRATAŇ – LUKAVEC 2:4

Domácí začali utkání velmi dobře a zaslouženě šli do vedení. Hosté ovšem poté zabrali a ještě do přestávky otočili skóre na 1:3. Hned v nástupu do druhé půle přidal Luboš Krill čtvrtou branku Lukavce, což rozhodlo. Tomovič v závěru už jen mírnil porážku Obrataně.

Góly: 16. P. Kudrnáč, 83. Tomovič – 28. Tržil, 31. a 47. Luboš Krill, 36. Prokop. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (66. Fišer). Diváci: 50. Poločas: 1:3. Obrataň: Vilímek – Pražák, Menšík, P. Kudrnáč, Vesecký, Tomovič, Vítámvás, D. Kudrnáč, M. Kudrnáč, Fišer, Pařil. Lukavec: Ludvík – Mařinec, Mišoň, Prokop, Merenus, Zamrzla, Chomát, Luboš Krill, Slabý, Tržil, Zamrzla.

14. Čejov⋌ 24  2 3 19 22:93

Příští kolo: Ústrašín – Obrataň, Pacov B – Č. Řečice, Jiřice – Speřice B, H. Cerekev – Žirovnice B, Lukavec – Plačkov, Kamenice B – Maraton, Čejov – Černovice.