PLAČKOV – ČERNOVICE 0:5

Půlhodiny domácí vzdorovali větší fotbalové kvalitě hostů, ale pak se zlomili. Růžička, Kmeťo a Vlach ještě do přestávky posunuli skóre na 0:3 a nasměrovali Černovice k zisku bodů.

Góly: 28. Růžička, 33. Kmeťo, 42. a 63. Vlach, 64. vlastní. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:3. Plačkov: V. Němec – Mottl (46. Goldman), Z. Štěpán, Miko, Filínský, Kalivoda (75. Jonáš), Kašpar, Vrána (77. Jaroš), Kubů (5. Kratochvíl), Ehrlich, Dobrovič (58. P. Svatoš). Černovice: Vošahlík – Hodina, Buček, Kos, Kohout, Kmeťo, Růžička, Hora (58. Filípek), Vlach, L. Pěnka, Milan Mazanec (81. Zíka).

KAMENICE N. L. B – JIŘICE 1:2

Domácí sice měli v poli převahu, ale končila vinou špatných finálních přihrávek na vápně a střely z dálky úspěch nepřinesly. Hosté čekali na svou šanci a poprvé se dočkali v 18. minutě, kdy kontr zakončil přesnou střelou k zadní tyči D. Vincenc. Po přestávce neplodná převaha Kamenice pokračovala, takže po hodině hry J. Vincenc zvýšil na 0:2. Teprve pak trefil J. Strašík.

Góly: 73. J. Strašík – 18. D. Vincenc, 63. J. Vincenc. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – P. Macháček, Novák, J. Strašík, Pfaur, Ira, Tetiva, Vacovský (81. Růžička), Kašparec, Joza, Vávra (47. Kos). Jiřice: Zabloudil – Jiřík, J. Vincenc, M. Novák, Zach (80. Langr), David, Hájek, Petr Příhoda, J. Jůzl, Petr Novák, D. Vincenc.

SPEŘICE B – N. RYCHNOV B 4:0

Domácí měli v prvním poločase převahu, vytvořili si několik šancí, ale gól dal jen Nápravník. Ten se v 8. minutě trefil do šibenice branky Císaře. Po přestávce už náskok Speřic rostl rychleji. Nápravníkovu střelu do sítě tečoval T. Faltýnek, další góly přidali Sadský a Záviška.

Góly: 8. Nápravník, 55. vlastní, 63. Sadský, 81. Záviška. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Speřice B: Novotný – Čermák, Jiří Holenda st., Alenka, Sadský (88. J. Svoboda), Maděra, Nápravník, Merunka, Boček (67. Honzárek), Kovář (80. Záviška), Marek (42. Huňáček). Nový Rychnov B: Císař – Šíma, Klouda, Slavík, Brož (65. Vajda), Chalupa (71. Barták), Čech, T. Faltýnek, Nečada (78. Florian), Hájek, Nguyen.

ÚSTRAŠÍN – H. CEREKEV 0:2

Hosté byli častěji u míče, domácí hodinu drželi nadějný bezbrankový stav. Pak se na zadní tyč krásně trefil Suchý, devět minut před koncem dorazil míč do sítě Martínek.

Góly: 61. Suchý, 81. Martínek. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:5. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, Kott, Popelka, Nápravník, Kubiska, T. Jírů, Šmíd (69. Seknička), Šoula, Hrbek. H. Cerekev: L. Chadim – Filsoch (86. Novák), Petrák (46. Martínek), Plachý, Suchý, P. Chadim, Kůta, Podařil, Brada, Havel, Serbus.

LUKAVEC – ŽIROVNICE B 2:1

Domácí měli v poli převahu, ale dlouho se to na skóre neprojevovalo. V 80. minutě dokonce hosté získali vedení z penalty. Vzápětí ale srovnal důrazný Luboš Krill a už v nastavení z další penalty skóre otočil Kuneš.

Góly: 80. Luboš Krill, 90. (+3) Kuneš (PK) – 80. O. Doležal (PK). Rozhodčí: Tomšů. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Lukavec: Roubal – Tržil (65. Kuneš), A. Mišoň, Martin Chomát, Prokop, Vojtěch Prchal, Slabý (73. Pešek), Merenus, Václav Prchal, Luboš Krill (89. Lukáš Krill), M. Zamrzla (57. T. Mišoň, 90. Zuzánek). Žirovnice B: V. Kolář – Kuš, Koudelka, V. Rušil (26. O. Kolář), Rysl, T. Severa, Metlička, Veselý, Doležal, Mach (57. Pfauser), Másilko (67. L. Severa).

PACOV B – OBRATAŇ 2:2

Hosté dobře začali a po čtvrthodině měli k dobru dvoubrankový náskok. Domácí nastartovala penalta, kterou před přestávkou proměnil Maršík. Čtyři minuty po návratu z kabin srovnal na konečných 2:2 Diviš.

Góly: 40. Maršík (PK), 49. Diviš – 2. L. Vlach, 14. Hovorka. Rozhočí: Houser. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Pacov B: Kubů – Michal Mička (46. J. Kerouš), Dvořák, J. Pražák, Jan Přibyl, Maršík, Šauer (79. Gavrecký), M. Vlach, Diviš, Z. Rybčák, Rathouský (46. Praveček). Obrataň: Vilímek – Menšík (77. Pařil), P. Kudrnáč (46. D. Kudrnáč), Tomovič, Hovorka, Vítámvás, L. Vlach (85. Cudlín), Fišer, M. Kudrnáč, Melichar, O. Pražák (57. Vesecký).

MARATON – Č. ŘEČICE 5:2

Domácí podali velmi dobrý výkon, soupeře většinu zápasu přehrávali. Už v poločase disponovali tříbrankovým náskokem, který si po přestávce pohlídali.

Góly: 14. Kratochvíl, 26. Zelenka, 30., 40. a 67. Růžek – 23. T. Obranec, 83. Roubal. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 3:4. ČK: 1:1 (59. Zelenka – 84. Sajner). Diváci: 80. Poločas: 4:1. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Blažek (57. Prchal), Beneš, Kratochvíl, V. Vacek, Jeřábek, Růžek, Kmoch, Zabloudil (46. Moravec), Zelenka, Vaněk. Červená Řečice: Brávek – Popovič, Káva, Roubal, Duchan, Keller, Sajner, Chvalkovský, T. Obranec (46. Pulda), Z. Kubíček, O. Staněk.

 1. Speřice B⋌5 5 0 0 23:4  15

 2. Maraton PE⋌5 4 1 0 24:13 13

 3. Ústrašín⋌5 3 1 1 11:5  10

 4. Černovice⋌5 3 0 2 18:7   9

 5. N. Rychnov B⋌5 3 0 2 16:18  9

 6. Pacov B⋌5 2 1 2 15:14  7

 7. Obrataň⋌5 2 1 2 11:11  7

 8. Kamenice B⋌5 2 0 3 20:15  6