JIŘICE B – PETROVICE 3:4

Domácí dobře začali, ale ve druhá části prvního poločasu byly lepší Petrovice a zaslouženě smazaly dvoubrankové manko. Úvod druhé půle patřil znovu Jiřícím, Hájek upravil na 3:2. Ve zbytku zápasu se hrálo nahoru a dolů, Folejtar vyrovnal a z přímého kopu v 82. minutě dokonal obrat ve prospěch Petrovic.

Góly: 6. M. Novák, 13. David, 55. Hájek – 23. Prokop, 37. Smolík, 64. a 82. Folejtar. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváci: 45. Poločas: 2:2. Jiřice B: Beránek – R. Jůzl, David, Tománek, Petřík, Pavel Novák, D. Čepl, Petr Novák, Frantál, Borovička, Pavlík, Hájek, Langr, Šimek, Horký, M. Novák, Vincenc. Petrovice: Němec – J. Peterka, L. Peterka, Kloc, Smolík, Mádle, Prokop, F. Krpálek, Kameš, Folejtar, Spáčil, Šimáček, Kytka, Krčil, V. Krpálek, Jančík, Dus, Kostka.

V. CHYŠKA – PLAČKOV B 2:1

Domácí v bojovném zápase dostal do vedení po hrubce brankáře M. Štarman. Po přestávce proměnil penaltu J. Štarman a hosté dohrávali bez vyloučeného Krejčího. To jim ale překvapivě spíše pomohlo, získali převahu a Brázda snížil.

Góly: 37. M. Štarman, 57. J. Štarman (PK) – 65. Brázda. Rozhodčí: Polanecký. ŽK: 3:0. ČK: 0:1 (55. Krejčí). Diváci: 20. Poločas: 1:0. Velká Chyška: Štamberk – Michal Mička, J. Štarman, Zuzánek, Dvořák, Lhota, Havlíček, Švec, Zelenka, Korba, M. Štarman, Krch, Dorazil, Giertli, Lhota, Přitasil. Plačkov B: Milan Němec – V. Němec, Jonáš, Krejčí, Kašpar, Svoboda, Huml, Schoula, Brázda, Pech, Zemek, Z. Svatoš, Kubů, Šanda, Brázda, F. Dobrovič.

TŘEŠŤ C – ROHOZNÁ 8:0

Až nečekaně jednoznačný zápas, hosté měli ale potíže se sestavou, střídat mohli jen minimálně. Proto jim brzy docházeli síly, hattrickem na straně vítězů se blýskl Císař.

Góly: 5. Lovětínský, 18., 32. a 56. Císař, 25. Kubů, 45. R. Bartušek, 66. Rod, 89. Veselý (PK). Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 5:0. Třešť C: Jindřich – Nechvátal, Maryška, S. Bartušek, Rod, Svoboda, Kubů, Lovětínský, Mikeš, Vašek, R. Bartušek, Novák, L. Veselý, Růžička, T. Veselý, Hochman, Císař, Beseda. Rohozná: Jílek – Janoušek, Kysela, Zeman, Veselý, Janko, Motyčka, Nedbal, Král, Barák, Srbek, Busta, Štefl.

MNICH – VYSKYTNÁ 2:1

Dvacet minut se hrálo za převahy hostů. Vyskytnou poslal do vedení už v 6. minutě Bína. Postupem času se hra začala vyrovnávat a to samé se stalo se skórem ve 35. minutě. Po přestávce už měl Mnich převahu a o jeho vítězství rozhodl deset minut před koncem Voda.

Góly: 35. Musil, 80. Voda – 6. Bína. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Mnich: Šimeček – Švácha, Koukal, Fryc, Voda, Musil, Hrdlička, Štangl, Jan Dvořáček ml., Houser, Jan Dvořáček st., Kouba. Vyskytná: Drahný – Vokoun, Blažek, Smrčka, Bína, Mejstřík, Valenta, Havel, Roubíček, Souček, Štěpán, Blažek, Krejčí, Sekal, Vondrák, Budík.

NOVÁ CEREKEV – ČASTROV 6:0

V zápase o první příčku hráli prim domácí fotbalisté. Už v poločase disponovali tříbrankovým náskokem, takže se po přestávce spíše jen dohrávalo.

Góly: 16. a 68. Venkrbec, 32. Kubánek, 39. Sůva, 53. Michal Sochor ml., 87. Kolář.. Rozhodčí: Píšan. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Nová Cerekev: Rajčan – Beneš, Šebesta, Novák, Michal Sochor st., Kubánek, Michal Sochor ml., Kolář, Venkrbec, Pavlík, Zíka, Vodička, Tyráček, Sůva, Rumanovský. Častrov: Olt – M. Marek, L. Lapka, Rešl, Novotný, L. Marek, Houška, P. Lapka, Ryšavý, Fojt, Bečka, Pomikáček, Fuxa, Votruba.

10. Jiřice B⋌ 4 0 1 3  8:14  1

Fotbalisté Budíkova před týdnem doma odevzdali body Senožatům. Tentokrát se jim dařilo více, vyhráli 2:0 v Božejově.