PETROVICE – JIŘICE B 4:4

Domácím se povedla první půlhodina, získali v ní vedení 4:1. Pak ale polevili a v poločase už vedli jen o gól. Jiřice ve zlepšování hry pokračovaly i po přestávce, trefa Horkého znamenala dělbu bodů.

Góly: 3. a 30. Mádle, 9. F. Krpálek, 23. Folejtar – 6. Jirků, 33. Křepinský, 37. Petr Novák, 58. Horký. Rozhodčí: Sedlák. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 4:3. Petrovice: J. Peterka – Prokop, M. Němec, L. Peterka, Mádle, P. Němec, Folejtar, Jaroš, Spáčil, Kloc, F. Krpálek, Sukdolák, Maxa, V. Krpálek, Dus, Jančík. Jiřice B: Beránek – David, Langr, R. Čepl, Petr Novák, Šimek, Petřík, Hložek, Jirků, Křepinský, Horký, Pavel, Novák, Komrs, Zach, Borovička.

MNICH – Č. ŘEČICE B 5:1

Domácí si v prvním poločase lepším proměňováním šancí vytvořili dvoubrankové vedení. Po přestávce ho ještě navýšili, hosty i tak několikrát podržel brankář Zrutský.

Góly: 18. Staněk, 24. a 42. Aujezdecký, 53. Voda, 74. Koukal – 20. Z. Kubíček (PK). Rozhodčí: Podoba. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 3:1. Mnich: Miroslav Šimeček – Koukal, Kuneš, Aujezdecký, Voda, Válek, Hrdlička, Štangl, Staněk, Miláček, Dufek, David, Martin Šimeček, Houser. Červená Řečice B: Zrutský – Z. Kubíček, Kopecký, Kalina, Peroutka, Beran, B. Staněk, Stašák, Pech, D. Obranec, O. Kubíček.

ČASTROV – ROHOZNÁ 0:1

Vyrovnaný zápas rozhodla branka Kratochvíla. Domácím se střelecky nedařilo, hlavně ve druhém poločase zahodili několik slibných šancí.

Góly: 26. Kratochvíl. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:4. Diváci: 35. Poločas: 0:0. Častrov: Píšan – M. Novotný, M. Marek, Pomikáček, F. Novotný, Houška, L. Marek, Fojt, Bečka, P. Marek, Rešl, L. Lapka, Votruba, Grunta, P. Lapka. Rohozná: Kaňkovský – Zeman, Král, Loskot, Srbek, Janko, Kysela, Štrobl, Novotný, Rieger, Veselý, Kratochvíl, Pádivý.

TŘEŠŤ C – SENOŽATY 10:0

Hrálo se prakticky na jednu branku. Střelecky se dařilo především Pěničkovi, který poznal gólovou radost hned pětkrát.

Góly: 16., 25., 60., 85. a 89. Pěnička, 10. Mareš, 11. Vašek, 68. a 72. Růžička, 78. Beseda. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 4:0. Třešť C: Jindřich – Nechvátal, S. Bartušek, Maryška, Rod, Růžička, Svoboda, Kubů, Mareš, Vašek, R. Bartušek, Pěnička, Novák, Beseda. Senožaty: Jan Jedlička – L. Mareš, M. Jedlička, Seknička, Pilát, Mach, K. Mareš, J. Mareš, Vlk, Večeřa, Sýs, Ošťádal, Jakub Jedlička, Král, Mazač, Marcišín.

LUKAVEC B – PLAČKOV B 1:3

Domácí začali dobře, Havlíček je dostal do vedení. Vítr z plachet jim ale sebralo vyloučení Kouckého. Hosté ve druhé půli získali převahu a třemi góly strhli vítězství na svou stranu.

Góly: 25. Havlíček – 55. Šanda, 70. Filínský, 88. Svoboda. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:1. ČK: 1:0 (35. Koucký). Diváci: 40. Poločas: 1:0. Lukavec B: Štamberk – Dvořák, Havlíček, Holeček, Koucký, Křížek, Zuzánek, Střádal, Lukáš Krill, Zamrzla, Lhota, Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Štarman, Wenemoser, Zadražil. Plačkov B: Milan Němec – Vašák, Jaroš, P. Svatoš, Filínský, Vašíček, Krejčí, F. Dobrovič, T. Dobrovič, Huml, Jonáš, Šanda, Svoboda, Müller.

TŘEŠŤ C – VYSKYTNÁ 10:0

Domácí potvrdili skvělou aktuální formu, dosavadnímu lídrovi tabulky nedali nejmenší šanci. O branky se rozdělilo osm střelců.

Góly: 7. Mareš, 16. a 87. Novák, 28. R. Barušek, 32. F. Svoboda (PK), 58. Vašek (PK), 62. Vrátil, 64. vlastní, 83. P. Svoboda, 8. Rod. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Poločas: 4:0. Třešť C: Jindřich – Maryška, S. Bartušek, Nechvátal, Rod, Růžička, Mareš, F. Svoboda, Kubů, Vašek, P. Svoboda, R. Bartušek, Veselý, Gregor, Vrátil, Novák. Vyskytná: Drahný – Smrčka, Budík, Vondrák, Blažek, Bártů, Fila, Jaroslav Štangl, Valenta, Havel, Jan Štangl, Fíla, Roubíček, Bína.

 1. Třešť C⋌9 8 1 0 50:10 25

 2. Rohozná⋌9 7 1 1 20:12 22

 3. Vyskytná⋌9 6 1 2 38:22 19

 4. Častrov⋌9 6 0 3 32:17 18

 5. Mnich⋌9 4 1 4 21:17 13

 6. Plačkov B⋌8 4 1 3 18:16 13

 7. Senožaty⋌9 2 4 3 14:24 10

 8. Lukavec B⋌9 2 0 7  9:27  6