ŽIROV – ŽELIV 4:2

Hosté se sice rychle dostali do vedení, ale pak se hrálo podle not domácích. Ti postupně otočili až na 4:1. Teprve pak Bloudek mírnil porážku Želiva.

Góly: 37. Marek, 47., 58. a 74. Adam – 9. Němec, 76. Bloudek. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 5:0. ČK: 1:0 (78. Nebesař). Diváci: 20. Poločas: 1:1. Žirov: J. Jonáš – Adam, Novák, Doležal, Doskočil, Marek, Nebesař, Němec, Šmíd, Náměstek, Hamalčík. Želiv: Sedlák – Josl, Novák, Hora, Špinar, Peknik, Kopecký (79. Říha), Bloudek, Malovec (66. Ardolf), Radil (68. Stiburek), Němec.

HUMPOLEC C – KOŠETICE B 3:3

V prvním poločase tahali za delší konec provazu hosté, kteří se ujali vedení 3:1. Chvilku před přestávkou snížil Duba a snahu Humpolce o vyrovnání v závěru zápasu korunoval Marousek.

Góly: 19. a 82. Marousek, 40. Duba – 5. Langr, 25. a 31. O. Šáda. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 2:3. Humpolec C: K. Horký – Onderka, Marousek, Klofáč, Š. Zástěra, Šimek (33. Zach), Páša, Vacata (54. A. Horký), Zítko, P. Žáček, Duba. Košetice B: Dufek – J. Bejček, Brada, Nenadál, Bureš, Machovec, O. Šáda, Paťha, Filípek, Langr (74. Čermák), Pavelka.

SENOŽATY – ČERNOVICE B 2:3

Záchranářský duel gradoval v závěru. Domácí v 87. minutě srovnali z penalty krok, ale výhru na stranu Černovic ještě stačil strhnout Stark.

Góly: 46. Pilát, 87. Sýs (PK) – 34. a 90. Stark, 58. Tíkal. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Senožaty: Večeřa – L. Mareš, Cibula, Ošťádal, P. Vlk, Strnad, K. Mareš, J. Mareš, Pilát, J. Vlk, Sýs. Černovice B: Pekař – Bíro, Buček, Kos, Tíkal, Milan Mazanec, Hodina, Martin Mazanec, L. Pěnka (84. Paclík), Filípek, Stark.

POČÁTKY – BOŽEJOV 3:1

Domácí měli raketový nástup, zásluhou Měkuty vedli ve 12. minutě už 2:0. Pak musel střídat Jiří Smejkal a hra Počátek tím utrpěla. Hosté získali mírnou převahu a ve 40. minutě korigoval Matouš. Po přestávce se domácí začali vracet do hry, postupně získávali navrch. Vítězství orazítkoval Kníže, Měkuta byl blízko hattricku, ale trefil břevno.

Góly: 10. a 12. Měkuta, 60. Kníže – 40. Matouš. Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 3:0. Diváci: 90. Poločas: 2:1. Počátky: Krejčů – Mocek, M. Pavlíček, Doležal (76. Ižovský), Vojta (20. Jan Smejkal), Švarc, Jiří Smejkal (16. Hlásný), Měkuta, Váňa (72. Žižka), Kníže (67. Šatara), Neuber. Božejov: Mach – Šátek, Geberovský, Menhard, Doskočil, Carva, Velíšek, Kocián, Havlík, Matouš, Smítka.

BUDÍKOV – HOŘEPNÍK 2:3

Hosté z Hořepníka měli více ze hry, domácí dokázali v prvním poločase dvakrát srovnat krok. J. Žáček skóroval po samostatné akci, Paclík zvedal ruce nad hlavu po trestném kopu. Po přestávce už mířili do černého jen hosté. O výhře Hořepníka rozhodla kolmá akce, na jejímž konci byl Přitasil.

Góly: 17. J. Žáček, 39. Paclík – 2. T. Jelínek, 25. a 54. Přitasil. Rozhodčí: Sedlák. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (57. M. Jelínek). Diváci: 50. Poločas: 2:2. Budíkov: Havel – Vostřejž, Zadina, F. Žáček, J. Bleha, Kovář, Paclík, Vodrážka, T. Šeda (74. T. Bláha), J. Žáček, Kubát (62. Bernard). Hořepník: Kadlec – P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, Cukr, Joneš, Přitasil, Sojka, Zelenka (82. Havlín), T. Jelínek.

N. RYCHNOV B – H. VES 5:0

Favorita dostal do vedení po rohu Březina. Pak se dlouho skóre neměnilo, ale ve druhém poločase už byl rozdíl mezi soupeři více než patrný. Hru domácích dirigoval přihrávkami Parkan, slepené góly na 2:0 a 3:0 o vítězi rozhodly s definitivní platností.

Góly: 16. a 55. Březina, 58. a 88. Brtnický, 69. Čech. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 85. Poločas: 1:0. N. Rychnov B: Holan – Parkan, Šíma, Nevěčný, Bouz, Brtnický, Hájek, Čech, Florian, Březina, Nguyen. H. Ves: Bělohlávek – Vítek, Průcha (29. Červený), Fanta, Rataj, Skokan, Ištok, Pinkas, Brada, Kantor (38. Bárta), Běloch.

Fotbalisté Maratonu porazili Ústrašín a stále jsou ve hře o obhajobu vítězství v Poutník lize. Čtyři kola před koncem ztrácí na první příčku pouhý bod.