OBRATAŇ – SPEŘICE B 0:2

Ve vyrovnaném prvním poločase dostal hosty do vedení Huňáček, který těžil z hrubky obrany domácích. Po přestávce už měly v poli převahu Speřice, vítězství pojistil střelou z trestného kopu Jančík.

Góly: 10. Huňáček, 63. Jančík. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Obrataň: Vilímek – Menšík, P. Kudrnáč, Hovorka, D. Kudrnáč, Tomovič (80. Heřman), L. Vlach, Fišer, Melichar, M. Kudrnáč, Šimek (22. Pražák). Speřice B: Novotný, Čermák, Jiří Holenda st., L. Svoboda, Sadský, Maděra, Nápravník, Eremiáš (72. Záviška), Krčil, Kovář, Huňáček.

ÚSTRAŠÍN – PLAČKOV 4:0

V jednoznačném zápase domácí uklidnil dvěma trefami Bílý. Po přestávce Ústrašín své šance spíše zahazoval, přesto rozdíl ve skóre zásluhou Moravy a Šmída ještě narostl. Hosté se za celých devadesát minut nedostali do vyložené šance.

Góly: 6. a 31. Bílý, 65. Morava, 75. Šmíd. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Ústrašín: Rohovec – Habáň, Rod (70. Seknička), Kott, Popelka, Šmíd, Kubiska, T. Jírů (70. Machač), Hrbek (58. Starý), Morava (65. Křech), Bílý. Plačkov: Milan Němec – Vašíček, Miko, Goldman, Huml, Jan Brázda ml., Vrána, Filínský, Palán, Kratochvíl, Ehrlich.

ŽIROVNICE B – PACOV B 2:1

Domácí dostal do vedení Jirsa, když si před gólovou trefou poradil se dvěma protihráči. Převahu Žirovnice pak potvrdil O. Doležal. Na 3:0 mohl ještě do přestávky upravit Kuš, jenže jeho penaltový pokud chytil Pachta. Po změně stran byl lepší Pacov, ale dlouho své šance neproměňoval. Dočkal se až v závěru, centr J. Kerouše usměrnil do branky Diviš.

Góly: 28. Jirsa, 38. O. Doležal – 89. Diviš. Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Žirovnice B: Trepka – V. Rušil (87. L. Severa), Metlička (84. Veselý), O. Doležal, Jirsa, M. Rušil, T. Houška, Kuš, P. Doležal, T. Severa (79. Mach), Kopejtko (46. J. Kořínek). Pacov B: Pachta – Michal Mička, Rathouský, Novotný, M. Vlach (75. J. Kerouš), Martin Mička (46. Šimek), J. Kuran, Šauer, D. Přibyl (57. Másilka), Vágner (57. Petrů), Diviš.

JIŘICE – MARATON 5:7

V útočně vedeném utkání se stal rozdílovým hráčem Moravec. Střelami zpoza vápna posunul skóre ze 4:4 na 4:6. Deset minut před koncem se do listiny střelců zapsal počtvrté, teprve pak nalezli domácí odpověď, v samém závěru korigoval Křepinský.

Góly: 13. D. Čepl, 39. D. Vincenc, 45. Petr Příhoda, 57. J. Jůzl, 90. Křepinský – 22. Pavouk, 35. Pahr, 49., 65., 73. a 80. Moravec, 52. Kmoch. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Jiřice: Zabloudil – J. Jůzl, M. Novák, J. Vincenc, Zach, Koten, Petr Příhoda, Dvořák, D. Vincenc, D. Čepl (22. Křepinský), Hložek (80. Řezáč). Maraton Pelhřimov: Vaverka (46. Dvořák) – Blažek, Hejda (30. Růžek), Kratochvíl, V. Vacek, Jeřábek, M. Vacek (46. Prchal), Kmoch, Vlček, Pavouk, Pahr (46. Moravec).

Č. ŘEČICE – LUKAVEC 2:1

Hosté šli brzy laciným gólem do vedení, ale ve prospěch domácích otočil ještě v první půli dvěma trefami T. Obranec. Po přestávce měl Lukavec více ze hry, srovnat však nedokázal. Domácí v několika případech podržel brankář Brázda.

Góly: 19. a 35. T. Obranec – 14. A. Mišoň. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (86. Dýnek). Diváci: 60. Poločas: 2:1. Červená Řečice: Brázda – Popovič, Káva, Roubal, Duchan, Dýnek, Sajner, Keller (90. Krpejšek), Pulda, T. Obranec, Markvart. Lukavec: Tržil – Mařinec, A. Mišoň, Luboš Krill, Martin Chomát (35. Havlíček, 80. Dvořák), Tausch, Zamrzla (22. Kuneš), Prokop (37. Lukáš Krill), T. Mišoň, Vojtěch Prchal, Slabý.

N. RYCHNOV B – ČERNOVICE 1:6

Hosté domácí dokonale zaskočili. Byli rychlejší, důraznější, dokázali nebezpečně rozehrávat standardní situace. Po půl hodině už vedli rozdílem tří branek. Pak sice M. Faltýnek snížil, ale Černovice do přestávky odpověděly ještě dvakrát a v podstatě zápas rozhodly.

Góly: 32. M. Faltýnek – 6. Kmeťo, 18. a 29. Růžička, 36. Hora, 42. a 65. Vlach. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (90. Brtnický). N. Rychnov B: Císař – Vajda, Klouda, Nevěčný, L. Florian, Brtnický, Šustr (70. Barták), M. Faltýnek, Tomandl (46. T. Florian), Čech, Nečada. Černovice: Pekař – Milan Mazanec (46. Filípek), Buček, Kos, Kohout, Kmeťo, Růžička, Hora (83. Tíkal), Vlach, L. Penka, Hodina.

H. CEREKEV – KAMENICE N. L. B 4:7

Domácí prospali úvod, nabrali tříbrankovou ztrátu. Pak zlepšili kombinaci a po pěti minutách druhé půle to už bylo 4:4. Obrat se ale nekonal, Kamenice byla v závěru zápasu lepší, navíc den neměla obrana Horní Cerekve, která vyrobila až příliš velký počet chyb.

Góly: 21. Brada, 24. a 50. Kůta, 34. P. Chadim – 5. J. Strašík, 7., 20. a 30. Houser, 66. a 86. Melzoch, 90. Vávra. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 3:4. H. Cerekev: L. Chadim – Filsoch (78. Hrdina), Martínek, Plachý, Suchý (73. Novák), P. Chadim, Kůta, Duba (68. Serbus), Brada, Havel, Loukota (46. Podařil). Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – L. Hadač, Novák, M. Strašík (55. Melzoch), Pfaur (46. Klusáček), Ira, Tetiva, J. Strašík, P. Macháček (49. J. Hadrava), Joza (78. Vávra), Houser (46. Kašparec).

 1. Speřice B⋌4 4 0 0 19:4  12

 2. Maraton PE⋌4 3 1 0 19:11 10

 3. Ústrašín⋌4 3 1 0 11:3  10

 4. Nový Rychnov B⋌4 3 0 1 16:14  9

 5. Kamenice B⋌4 2 0 2 19:13  6

 6. Černovice⋌4 2 0 2 13:7   6

 7. Pacov B⋌4 2 0 2 13:12  6

 8. Obrataň⋌4 2 0 2  9:9   6