První dva týmy do něj půjdou s totožným bodovým účtem, jen minimální ztrátu má Horní Cerekev. Ta podzim končila vysokou výhrou nad Čejovem. Poslední příčky se zbavil po vysoké výhře nad Plačkovem Ústrašín.

KAMENICE B – SPEŘICE B 2:4

V herně vyrovnaném prvním poločase domácí dvakrát vymazali jednogólový náskok hostů. Po přestávce už se jim přestalo střelecky dařit, o vítězství Speřic rozhodly trefy J. Moravce a Jančíka.

Góly: 23. Filípek, 36. Jirsa – 14. vlastní, 26. Švec, 47. J. Moravec, 84. Jančík. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 2:2. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Klusáček,A. Schober (80. Šiška), L. Hadač, Jirsa, Ira, Houser, J. Strašík, P. Macháček (46. D. Pelc), Filípek (73. Kašparec), Vávra. Speřice B: Tkadlec – Linhart, Jiří Holenda st., L. Svoboda, Sadský (50. Jiří Holenda ml.), J. Moravec (83. Kořínek), Merunka, Krejčí (46. Anděl), Záviška (46. Jančík), Švec, Huňáček.

PACOV B – OBRATAŇ 1:3

Domácí s omlazeným týmem museli téměř pořád dotahovat. Ve 36. minutě sice srovnal Tausch, ale prakticky vzápětí vrátil Obratani vedení D. Kudrnáč. Hned po návratu z kabin se po pohledné akci prosadil Vítámvás a hosté už si získaný náskok pohlídali.

Góly: 36. Tausch – 18. a 48. Vítámvás, 38. D. Kudrnáč. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Pacov B: Svoboda – M. Vlach, Rathouský, Novotný, Homolka, D. Přibyl (65. Másilka), Šauer, Flígr, Doležal (65. Vágner), Gavrecký (80. Kuran), Tausch. Obrataň: Vilímek – L. Vlach (82. Plášil), Hovorka, Vítámvás, Menšík, Fišer, Vesecký (46. Tábora), M. Kudrnáč, D. Kudrnáč (88. Heřman), Pražák, Lhotský.

ČERNOVICE – MARATON 2:3

Převahu hostů v prvním poločase dvakrát zúročil Pahr. Po přestávce se karta otočila, Hora a Bíro srovnali. Černovice se pak hnaly za třetím gólem, jenže do brejku se dostal Liknarovych a střelou nad vybíhajícího Vošahlíka rozhodl.

Góly: 48. Hora, 66. Bíro – 7. a 35. Pahr, 87. Liknarovych. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Černovice: Vošahlík – Bíro, R. Pěnka (46. Hodina), Kohout (83. Kos), Filípek, Růžička, Hora, Krajčí, L. Pěnka, Paclík, Jůn. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Zabloudil, Beneš, Kratochvíl (61. T. Vaněk), V. Vacek, Šmíd, Vlček, Kmoch, Blažek (46. Prchal), Liknarovych, Pahr (46. Růžek).

HORNÍ CEREKEV – ČEJOV 8:1

Hosté začali jen v devíti, ale pro domácí to žádná výhoda nebyla. Čejov totiž už ve 4. minutě dostal do vedení Hložek. Po čtvrthodině už se hrálo v kompletních sestavách a začala se prosazovat Horní Cerekev. Do přestávky srovnal Razima a po ní už se ze zápasu stala jednoznačná záležitost. Domácí dominovali, hattrickem se v jejich dresu blýskl Kůta.

Góly: 27. a 62. Razima, 51., 76. a 76. Kůta, 56. Serbus, 60. Suchý, 74. Cimler – 4. Hložek. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Horní Cerekev: Mezera (64. Dařílek) – Razima, Cimler, Plachý (64. Petrák), Filsoch, Kůta, Brada, Novák, Havel, Suchý, Serbus. Čejov: Krupička – Hložek, Beneš, Semrád, Svoboda, Rohovec, Marek, Nápravník, Mraček, Moravec, Kovařík.

ÚSTRAŠÍN – PLAČKOV 4:1

Ústrašín měl v zápase převahu, kontroloval vývoj skóre. Hosté se sice dostali do vedení, ale jinak hrozili jen z brejků. Domácí podali velmi dobrý výkon, jejich vítězství je naprosto zasloužené. Vytknout se jim dá jen neproměněný pokutový kop.

Góly: 24. Nápravník, 45. Dedera, 55. Popelka, 80. Kott – 16. Janďourek. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 2:1. Ústrašín: Hájek – Starý, Rod, Hrbek (78. Seknička), Kott, Nápravník, Kubiska, Popelka (68. Křech), Šoula, Kubík, Dedera. Plačkov: Novotný – Ehrlich, Z. Štěpán, Janďourek, Kubů, R. Štěpán, Martin Němec, Svatoš (57. Krejčí), Huml, Vaňous, Tesař.

JIŘICE – ČERVENÁ ŘEČICE 2:0

Možná překvapivé, ale naprosto zasloužené vítězství domácích. Ti byli fotbalovějším týmem, udržovali si převahu. Ještě v prvním poločase jim zajistil dvoubrankové vedení D. Vincenc. Po přestávce byly šance na obou stranách, ale skóre už se nezměnilo.

Góly: 25. a 43. D. Vincenc. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Jiřice: Zabloudil – J. Jůzl, J. Vincenc, Hložek (85. M. Novák), R. Čepl, Jirků, Dvořák, Hájek, Plaček, Příhoda (87. D. Čepl), D. Vincenc. Červená Řečice: Brávek – Popovič, Káva, Roubal, Duchan, Dýnek, Markvart, Chvalkovský, Keller, Obranec, Pulda.

LUKAVEC – ŽIROVNICE B 5:1

Domácí začátek zaspali, hosty dostal do vedení hned v první minutě Mach. Potom se ale Lukavec zlepšil, vyrovnání zařídil Prokop a hattrick Luboše Krilla už do poločasu prakticky rozhodl. Po změně stran výhru domácích orazítkoval Kocour.

Góly: 13. Prokop, 23., 36. a 44. Luboš Krill, 53. Kocour – 1. Mach. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 4:1. Lukavec: Ludvík – Mařinec (73. Chomát), Václav Prchal, Kocour (67. Mládek), Zamrzla (71. Wenemoser), A. Mišoň, Prokop (59. Vobořil), Luboš Krill (71. Lukáš Krill), Merenus, Vojtěch Prchal, T. Mišoň. Žirovnice B: Kolář – Kuš, P. Doležal, V. Rušil, T. Severa, Malý, Metlička, Houška, L. Severa (46. Kopejtko), O. Doležal, Mach.

14. Čejov⋌ 13 2 1 10 16:52  7

Fotbalisté Humpoleckého béčka se s podzimem v I. A třídě rozloučili prohrou s Mírovkou. Přesto zůstali ve středu tabulky, což je od nováčka skvělý počin.