SENOŽATY – ČASTROV 1:3

Góly: 40. Večeřa – 15. M. Marek (PK), 36. Bečka, 75. P. Lapka. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Senožaty: Jan Jedlička – Burda, M. Jedlička, Seknička, Pilát, Mach, K. Mareš, J. Mareš, Vlk, Večeřa, Sýs, Ošťádal, Jakub Jedlička, Král, Mazač, Marcišín, L. Mareš. Častrov: M. Novotný – M. Marek, F. Novotný, Houška, L. Marek, Fojt, Bečka, P. Marek, Rešl, L. Lapka, Votruba, Grunta, P. Lapka, Fuxa.

ROHOZNÁ – TŘEŠŤ C 1:1

Góly: 32. D. Král – 26. R. Bartušek. Rozhodčí: Reich. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Poločas: 1:1. Rohozná: Jílek – Zeman, D. Král, Srbek, Janko, Novotný, Kochrda, Hron, M. Král, V. Štefl, Kaňkovský, Nedbal, J. Štefl. Třešť C: Jindřich – Maryška, S. Bartušek, Nechvátal, Gregor, Růžička, Mareš, Svoboda, Pěnička, Vašek, R. Bartušek, Rod, Kubů, Hartl, Doležal, Beseda, Pešta.

#clanek|4221685

Č. ŘEČICE B – PETROVICE 1:5

Góly: 70. Pavelka – 15., 43, 58. a 85. Mádle, 52. Kloc. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 4:3. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Č. Řečice B: Brázda – J. Hejda, Gaupmann, Kopecký, Škrampal, Košťál, Pavelka, M. Hejda, Pavlů, D. Obranec, O. Kubíček, Peroutka, B. Staněk, Stašák, Pech, Z. Kubíček. Petrovice: J. Peterka – Prokop, M. Němec, L. Peterka, Mádle, P. Němec, Folejtar, Jaroš, Spáčil, Kloc, F. Krpálek, Maxa, V. Krpálek, Dus, Vácha.

PLAČKOV B – MNICH 5:0

Góly: 7., 35. a 81. Brázda (první PK), 42. Filínský, 87. Šanda. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Plačkov B: Milan Němec – Martin Němec, Huml, Vašíček, Miko, Mottl, Šanda, Brázda, Kašpar, Kratochvíl, Vašák, P. Svatoš, Müller, Jonáš, Filínský. Mnich: Miroslav Šimeček – Koukal, Kuneš, Aujezdecký, Voda, Vašků, Hrdlička, Štangl, Staněk, Miláček, Matyáš Dufek, Houser.

VYSKYTNÁ – LUKAVEC B 3:0 Kontumačně, hosté se nedostavili. Výsledek ještě musí potvrdit STK OFS.

 1. Třešť C⋌10 8 2 0 51:11 26

 2. Rohozná⋌10 7 2 1 21:13 23

 3. Častrov⋌10 7 0 3 35:18 21

 4. Vyskytná⋌10 6 2 2 38:22 20

 5. Plačkov B⋌9 5 1 3 23:16 16

 6. Mnich⋌10 4 1 5 21:22 13

 7. Senožaty⋌10 2 4 4 15:27 10

 8. Lukavec B⋌10 2 1 7  9:27  7