HUMPOLEC B – ČEJOV 3:3

To zásadní se v sousedském derby odehrálo až v posledních dvaceti minutách zápasu. Domácí sice dvakrát získali vedení, ale hosté v obou případech nalezli rychlou odpověď. Remíza je spravedlivým výsledkem.

Góly: 40. Němec (PK), 69. Páša, 81. Pavlík – 40. Havel, 75. Neuber, 83. Zet. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Humpolec C: Matějka – A. Horký (58. Hendrych), Němec, Páša, Onderka, Štěpán, Marousek, Pokorný, Mojžíš, P. Žáček (62. K. Horký), Duba (79. Pavlík). Čejov: Krupička – Beneš, Havel, Neuber, Hložek, Zet, Zajíc, Doležal, Romaniuk, Mraček, Svoboda.

HORNÍ VES – BOŽEJOV 4:2

Domácí si udržovali stálou převahu, postupně vytáhli skóre až na 4:0. Pak začali prostřídávat a do hry se dostali i hosté. Góly Doskočila a Menharda korigovaly výši porážky.

Góly: 30. a 40. Průcha, 60. a 72. Hanzálek – 80. Menhard, 90. Doskočil. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Horní Ves: Smrčka – Rataj, Bělohlávek, Mareš, Fanta, Brada (76. Ištok), Pinkas, Kantor, Běloch (79. Tomšů), Průcha (55. Hanzálek), Kubů (70. Vítek). Božejov: Struhovský – Kumžák, Menhard (90. Doskočil), Straka, Gebarovský, Kocián, Smrčka (46. Carva), Nechvíle, Šátek, Bečka, Matouš (58. Kubů).

ŽELIV – HOŘEPNÍK 3:3

Domácí pouťovou návštěvu dlouho netěšili, postupně nabrali tříbrankové manko. Dvě minuty před přestávkou ale snížil Novák a Želiv se probudil. Ve druhém poločase byl lepší a zaslouženě se radoval z vyrovnání.

Góly: 43. Novák, 51. a 63. Špinar – 15. T. Jelínek, 22. a 36. Přitasil. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:3. Želiv: Thomaier – Peknik (65. Říha), Novák, Hora, Špinar, Dolejš, Kopecký, Malovec (60. Bloudek), Kratochvíl, J. Radil (46. Studnička), L. Radil. Hořepník: Lapáček – Horký (60. Severa), M. Jelínek, Petrů, T. Jelínek, Joneš, J. Jelínek, Sojka, Přitasil, Babický, Zelenka (60. R. Filip).

ČERNOVICE B – KOŠETICE B 4:2

Po většinu zápasu byli častěji u míče domácí. Přesto se po hodině hry začínalo prakticky od začátku, na 2:2 po chybě defenzívy Černovic upravil Bartoška. Závěr ale patřil domácím, tři body jim zajistily trefy Hory.

Góly: 19. a 70. Kmeťo, 32. a 74. Hora – 37. Pelíšek, 57. Bartoška. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Černovice B: Pekař – Filípek, Mach, Bohuslavický, Kmeťo, Kos, Hora, L. Pěnka, Hodina, Mazanec, Stark. Košetice B: Budař – Filípek, J. Bejček, Nenadál, Bureš, T. Bejček, Brada, Zajíček, Sovka, Bartoška, Šáda.

N. CEREKEV – POČÁTKY 4:1

Úvod vyšel lépe domácím, Vaněček proměnil penaltu, hlavičkou se prosadil Zíka. Hosté po půlhodině korigovali, ale byl to jejich jediný střelecký úspěch. Po přestávce už o vyrovnání usilovali marně. V koncovce lepší Nová Cerekev vítězství zásluhou Michala Sochora ml. a Vaněčka ještě zvýraznila.

Góly: 10. a 90. Vaněček (první PK), 71. Michal Sochor ml., 26. Zíka – 33. M. Pavlíček. Rozhodčí: Kostka. ŽK: 3:4. Diváci: 39. Poločas: 2:1. Nová Cerekev: Rajčan – Šebesta, Michal Sochor st., Michal Sochor ml., Kolář, Rumanovský, Kubánek, Zíka (63. Gapko), Venkrbec, Talich, Vaněček. Počátky: Sálus – Mocek, M. Pavlíček, Šatara (80. Poslušný), Doležal, Vojta, Švarc, Matys, Váňa, Kníže (72. Žižka), Smejkal.

BUDÍKOV – ŽIROV 2:4

Zápas lépe začali hosté. Po trestném chybu a gólu Norka po chybě obrany vedli 2:0. Domácí se dostali do hry v závěru poločasu, po závaru snížil Marhoun. Po přestávce byl Budíkov i aktivnější, ale zabrzdilo ho zranění Zadiny. V koncovce přesnější hosté dvěma góly zápas definitivně rozhodli.

Góly: 45. Marhoun, 90. Vodrážka (PK) – 19. a 35. Norek, 66. Novák, 75. Adam. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Budíkov: M. Bláha – T. Bláha, Zadina (61. Kubát), Paclík, Frolík, Kovář, Matěj Pekárek, Martin Pekárek, Vodrážka, Marhoun (78. Kváš), Žáček. Žirov: J. Jonáš – Haruda, Doskočil (63. Hamalčík), Adam, Novák, Norek, L. Jonáš, Bratrů, Náměstek (81. Bína), Dědic, Brothánek.

 1. Žirov⋌4 3 0 1 10:6   9

 2. Košetice B⋌4 3 0 1 12:9   9

 3. Hořepník⋌4 2 1 1 15:5   7

 4. Želiv⋌4 2 1 1 11:9   7

 5. Počátky⋌3 2 0 1  6:4   6

 6. Horní Ves⋌4 2 0 2  7:9   6

 7. Černovice B⋌4 1 2 1  8:7   5

 8. Čejov⋌4 1 2 1  9:10  5