BOŽEJOV – H. VES 7:2

Domácí měli po většinu zápasu herní převahu, rozhodli čtyřmi góly už v prvním poločase. Střelecky se dařilo Větrovskému.

Góly: 10. Kocián, 16., 36., 62. a 70. Větrovský, 30. Menhard, 78. Gebarovský (PK) – 48. Běloch (PK), 89. Ištok. Rozhodčí: Houser. ŽK: 0:3. Diváci: 30. Poločas: 4:0.

ČERNOVICE – ŽELIV 4:2

Domácí udělali zásadní krok k vítězství v první půlhodině. V ní ovládli hru, do vedení je dorážkou z bezprostřední blízkosti dostal Stark. Pak se po kombinační akcích prosadili Hora a Marin Mazanec. Hosté v poslední čtvrthodině prvního poločasu zvedli hlavy, Bloudek snížil a trefil se i krátce po přestávce. Na obrat už ale bylo pozdě. Výhru Černovic orazítkoval svou druhou trefou Hora.

Góly: 16. Stark, 21. a 78. Hora, 32. Martin Mazanec – 40. a 48. Bloudek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Poločas: 3:1.

Fotbalisté Červené Řečice na triumf v nejvyšší soutěži Pelhřimovska čekali více než čtyři desítky let.
Bez branek. Červená Řečice triumf výhrou neokořenila

POČÁTKY – HOŘEPNÍK 4:2

Za horkého počasí měli domácí převahu a do přestávky dvakrát odpověděli na gól hořepnického Přitasila. Hostům nelze upřít snahu, po změně stran na chvíli srovnal Severa, ale pak už zase střílely góly jen Počátky.

Góly: 19. Ižovský, 35. Doležal, 55. Žižka, 68. Šatara (PK) – 10. Přitasil, 52. Severa. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Počátky: Krejčů – Mocek, M. Pavlíček, Šatara, Doležal, Ižovský (75. Hlásný), Švarc, Žižka, Váňa (82. Pastuška), Kníže, Neuber. Hořepník: T. Jelínek – P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, Cukr, J. Jelínek, Přitasil (40. Severa), R. Filip, Zelenka, Horký.

N. RYCHNOV B – HUMPOLEC C 8:3

Do poločasu za domácí hráli tři hráči áčka, což bohatě stačilo k získání rozhodujícího náskoku. Za stavu 7:0 Nový Rychnov prostřídal, trochu polevil, což Humpolci umožnilo alespoň částečnou korekci výsledku.

Góly: 8. Šíma, 13. a 43. Čech, 19. a 40. Brtnický, 27. a 29. T. Faltýnek, 68. Blažek – 47. Šimek, 75. A. Zástěra, 89. Homola (PK). Rozhodčí: Reich. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 7:0.

ŽIROV – BUDÍKOV 3:1

Lépe začali domácí, už ve 3. minutě je dostal do vedení Šanda. Když po přestávce Adam zvýšil na 2:0, vypadalo to na poklidný konec zápasu. Hosté se ale vzchopili, Kovář snížil. Obrat se však nekonal, výhru Žirova vzápětí pojistil Nebesař.

Góly: 3. Šanda, 53. Adam, 79. Nebesař – 75. Kovář. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (70. Tománek). Diváci: 50. Poločas: 1:0.

SENOŽATY – KOŠETICE B 1:2

Úvod přinesl po gólu na obou stranách, pak už střelci odpočívali. O vítězství béčka Košetic rozhodl po hodině hry Lhota.

Góly: 7. Večeřa – 2. vlastní, 60. Lhota. Rozhodčí: Sedlák. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

 1. N. Rychnov B⋌ 22 18 0  4 94:37 54

 2. Počátky⋌ 22 16 2  4 80:39 50

 3. Žirov⋌ 22 16 0  6 69:38 48

 4. Hořepník⋌ 22 13 1  8 56:43 40

 5. Humpolec C⋌ 22 11 3  8 64:58 36

 6. Budíkov⋌ 22 10 0 12 44:44 30

 7. Božejov⋌ 22 10 0 12 65:67 30

 8. Horní Ves⋌ 22  9 1 12 49:70 28