ČERNOVICE – Č. ŘEČICE 2:3

Hosté těžili z mírné herní převahy, dvakrát vedli o dvě branky. Podruhé je do trháku dostal po hodině hry T. Obranec, když trestal zaváhání domácí obrany. Černovice pak stihly vstřelit jen kontaktní gól. Po přímočaré akci si prosadil Paclík.

Góly: 44. a 73. Paclík – 37. a 62. T. Obranec, 41. Dýnek. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:2. Černovice: Vošahlík – Hůlka, Buček, Kos, Filípek (58. Kohout), Hodina, Růžička, Hora (86. Milan Mazanec), Vlach, L. Pěnka, Paclík. Červená Řečice: Brávek – Popovič, Káva, Roubal, Keller, Dýnek, Z. Kubíček, Aldorf, Pulda, T. Obranec, Markvart.

SPEŘICE B – JIŘICE 6:1

V očekávaném sousedském derby domácí prvnímu poločasu dominovali. Po půlhodině už vedli 4:0, Huňáček navíc ve 12. minutě trefil spojnici břevna a tyče. Po přestávce fotbal upadl do podprůměru. Speřice skóre zásluhou Kováře a Sadského navýšily na 6:0, pak se dostal ke slovu i jiřický Pinkas.

Góly: 9. a 31. Žáček, 15. Huňáček, 18. a 52. Kovář, 57. M. Sadský – 67. Pinkas. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 4:0. Speřice B: Novotný – Čermák, Jiří Holenda st., L. Svoboda, Alenka, Kovář (82. J. Svoboda), Nápravník, Merunka, Krčil, Žáček (46. Sadský), Huňáček (74. Záviška). Jiřice: Zabloudil – David, Dvořák, Hájek, Řezáč (60. Pinkas), Jirků, R. Čepl, Zach, Petr Příhoda, Plaček, D. Vincenc.

H. CEREKEV – PACOV B 3:2

Domácí měli převahu a poměrně snadno získali dvoubrankové vedení. Pak už se proti zhuštěné obraně hostů těžko prosazovali a zápas dostal dramatickou zápletku. Do přestávky snížil po brejku Šimek, po změně stran po rohu Kuran dokonce vyrovnal. V poslední minutě jinak výborný brankář Kubů vyhodil míč na půlku, tam jej získal Benda a pohotovým lobem rozhodl o výhře Horní Cerekve.

Góly: 3. Serbus, 29. Kůta, 90. Benda – 39. Šimek, 53. Jiří Kuran. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:1. H. Cerekev: L. Chadim – Průcha, Benda, Zrůcký (61. Hrdina), Plachý, Kůta, Brada, Havel, Suchý, Loukota, Serbus. Pacov B: Kubů – Rathouský, Kučera, Kuran, Šimek, Petrů, D. Přibyl, Svoboda, Novotný, J. Kerouš, Mička.

MARATON PE – KAMENICE N. L. B 5:3

Za horka se hrál poměrně kvalitní fotbal. Na rychlý gól domácího Blažka dokázali hosté odpovědět hned dvakrát a čtvrt hodiny se těšili z vedení. Na přestávku se šlo ale za nerozhodného stavu 2:2, o což se postaral Vlček. Po změně stran začali lépe domácí. Po centru Šmída přesně hlavičkoval Vlček a Pahr vytáhl skóre až na 5:2. Kamenice, která herně rozhodně nezklamala, už pak jen snížila.

Góly: 2. Blažek, 29. a 49. Vlček, 54. a 72. Pahr – 8. J. Strašík, 15. Kašparec, 78. Ira. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:2. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Knězů (46. Šmíd), Beneš, Blažek (46. Pahr), V. Vacek, Hejda, Vlček, Kmoch, Jeřábek, Pavouk, Růžek. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Klusáček, M. Strašík, J. Strašík, P. Macháček, Ira, Jaroslav Houser (46. Tetiva), D. Pelc, R. Pelc (65. Vávra), Kašparec (75. Šiška), A. Schober.

LUKAVEC – ÚSTRAŠÍN 0:1

Vyrovnaný první poločas gól nepřinesl, i když měl Lukavec dvě šance. Druhá půle začala chybou domácích při bránění, vlastní gól si vstřelil Slabý. Pak se hrálo za převahy Lukavce, jehož hráči ale v koncovce zcela vyhořeli. Ústrašín podržel dobrým výkonem brankář Rohovec.

Gól: 49. vlastní. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Lukavec: Tržil – Miroslav Chomát, Martin Chomát, Mařinec, A. Mišoň, Václav Prchal (82. Lukáš Krill), Vojtěch Prchal, Slabý, M. Zamrzla, Wenemoser (62. Havlíček), V. Zamrzla (74. T. Mišoň). Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Habáň, Kott, Nápravník, Bílý, Kubiska, T. Jírů, Hrbek, Morava, Seknička.

N. RYCHNOV B – ŽIROVNICE B 6:4

Úvod patřil domácím, po půl hodině vedli už 4:0. Posledních pět minut poločasu ale prospali a dva góly Pokorného vrátily Žirovnici do hry. Po přestávce obě strany myslely především na útok, ze zápasu se staly střelecké dostihy. Domácí už zisk tří bodů uhájili.

Góly: 5. Hájek, 12. a 81. T. Faltýnek, 15. Souček, 35. O. Kratochvíl, 51. Šustr – 40. a 44. Pokorný, 58. a 65. O. Doležal. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 4:2. Nový Rychnov B: Císař – Šíma, Březina, Nevěčný (46. Šustr), O. Kratochvíl, Hájek (46. J. Mareš), Čech (72. Slavík), T. Faltýnek, Nečada (46. Florian), Souček (58. Tomandl), Nguyen. Žirovnice B: Kolář – M. Hřebecký, P. Doležal, V. Rušil, Metlička, T. Severa (58. Veselý), Pokorný, O. Doležal (85. Mach), Jirsa, M. Rušil, L. Severa (78. Vítků).

PLAČKOV – OBRATAŇ 2:5

Hlavně v prvním poločase působili hosté živějším dojmem a zaslouženě si vypracovali dvoubrankové vedení. Po přestávce dvakrát přesně mířil L. Vlach a skóre narostlo na 1:5. Teprve v samém závěru mírnil z pohledu domácích porážku Palán.

Góly: 28. Zemek, 90. Palán – 11. P. Kudrnáč, 22. Vítámvás, 31. Hovorka, 52. a 72. L. Vlach. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:3. Plačkov: V. Němec – Kubů, Vrána, Miko, Kratochvíl (46. Brázda), R. Štěpán (70. Z. Štěpán), Ehrlich (46. Vašák), Kašpar, Filínský (74. Palán), Motll, Zemek (66. Vašíček). Obrataň: Vilímek – Menšík, P. Kudrnáč, Vesecký (52. D. Kudrnáč), Tomovič, Hovorka (82. Cudlín), Vítámvás, L. Vlach (72. M. Vlach), Fišer, Pařil, Pražák.