PLAČKOV B – ČASTROV 2:1

Hosty dostal do vedení po chybě domácí obrany M. Novotný. Pak hrál hlavně Plačkov, který zásluhou Šandy vyrovnal, ale další šance zůstaly nevyužité. Oporou Častrova byl brankář Píšan. Rozhodla až 72. minuta, kdy po trestném kopu úspěšně dorážel Mottl.

Góly: 28. Šanda, 72. Mottl – 6. M. Novotný. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. Diváci: 45. Poločas: 1:1. Plačkov B: Milan Němec – F. Dobrovič, Filínský, Huml, Kratochvíl, Krejčí, V. Němec, Mottl, Pech, Schoula, Slavík, Vrána, Vašák, Jan Brázda ml., Šanda. Častrov: Píšan – L. Marek, M. Marek, Pomikáček, F. Novotný, M. Novotný, L. Lapka, P. Lapka, P. Marek, Votruba, Másilko, Ryšavý, Fojt.

ROHOZNÁ – JIŘICE B 2:0

Domácí měli od začátku územní převahu, ale jen těžko se střelecky prosazovali. Ze hry se to povedlo pouze Barákovi v 59. minutě. Výhru Rohozné pečetil z penalty Janoušek.

Góly: 59. Barák, 79. Janoušek (PK). Rozhodčí: Reich. ŽK: 0:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Rohozná: Jílek – Rieger, Janoušek, Zeman, Motyčka, Veselý, Král, Štrobl, Kratochvíl, Kysela, Barák, Drápal, Hradecký, Kochrda. Jiřice B: Beránek – Frantál, R. Jůzl, Tománek, Petřík, Maděra, David, Pavlík, Pavel Příhoda, Langr, Borovička, Pavel Novák, Šimek, Vitera, Škrabal.

PETROVICE – N. CEREKEV 0:9

Domácí měli potíže se sestavou a nakonec také chvíli dohrávali jen v devíti. Cestu k vítězství hostům hodně usnadnili. Nejlepším hráčem Petrovic byl i přes devět obdržených branek gólman Dolejš.

Góly: 9., 24. a 47. Kubánek, 26. a 44. Rumanovský, 41. Venkrbec, 72. Vaněček, 84. Blažek, 89. Vodička. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:5. Petrovice: Dolejš – Dus, Folejtar, L. Peterka, Spáčil, Kloc, Jančík, Prokop, Jaroš, J. Peterka, V. Krpálek, Krčil, Smolík, Schmiedl, Mádle, Vácha, Němec. N. Cerekev: Rajčan – Kubánek, Vaněček, Novák, Zíka, Michal Sochor ml., Kolář, Rumanovský, Pavlík, Beneš, Blažek, Sůva, Venkrbec, Vodička.

MNICH – TŘEŠŤ C 2:1

V zajímavém a vyrovnaném utkání získali vedení hosté, ale prakticky vzápětí srovnal ranou o břevno z penalty Voda. Rozhodla přímočará akce v 63. minutě, z voleje trefil tři body pro Mnich Hron.

Góly: 21. Voda (PK), 63. Hron – 16. Pěnička. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 1:1. Mnich: Šimeček – Novotný, Vašků, Voda, Koukal, Válek, Hrdlička, Štangl, Dvořáček, Staněk, David, Fryc, Houser, Hron. Třešť C: Jindřich – Nechvátal, Hochman, Rod, Růžička, Mikeš, Kubů, Svoboda, Pešta, Šmach, Pěnička, Novák, S. Bartušek, Vrátil, Beseda, Jelínek, Šebesta.

VYSKYTNÁ – V. CHYŠKA 2:2

Domácí byli v prvním poločase aktivnější. Zásluhou Součka a posléze Budíka získali jednobrankové vedení. Po přestávce se Velká Chyška zlepšila, Holeček svou druhou trefou stanovil spravedlivou remízu.

Góly: 10. Souček, 44. Budík – 19. a 79. Holeček. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 2:1. Vyskytná: Drahný – Smrčka, Fíla, Vondrák, Bína, Štangl, Valenta, Budík, Bártů, Souček, Zeman, Petr Blažek st., Petr Blažek ml., Havel, Mejstřík, Štěpán. Velká Chyška: Štamberk – Mička, J. Štarman, Holeček, Dvořák, Zuzánek, Křížek, Houdek, Koranda, Dobr, Paluska, Přitasil, Malina, Zenáhlík, M. Štarman.