JIŘICE – ÚSTRAŠÍN 0:2

V poli bylo utkání vyrovnané, domácí své šance neproměnili, naopak hosté si v koncovce rady věděli. Ve 34. minutě je dostal po průniku po pravé straně do vedení Popelka. Výhru Ústrašína po přestávce pojistil Bílý, když potrestal chybnou rozehrávku Jiřic ve středu pole.

Góly: 34. Popelka, 65. Bílý. Rozhodčí: Houser. ŽK: 4:0. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Jiřice: Beránek – J. Jůzl (46. Vitera), J. Vincenc, M. Novák, Zach, Petr Novák (56. Koten), Hájek, Dvořák, Nesporý, Petr Příhoda, D. Vincenc. Ústrašín: Rohovec – Habáň, Rod, Kott, Popelka, Nápravník, Kubiska (82. Musil), T. Jírů, Šoula (67. Starý), Šmíd (57. Hrbek), Bílý (78. Křech).

Č. ŘEČICE – KAMENICE N. L. B 1:1

Ve vyrovnaném zápase se skóre měnilo jen zásluhou slepených branek v prvním poločase. Nejprve byl ve vápně faulován domácí T. Obranec a penaltu se štěstím proměnil, vzápětí srovnal na konečných 1:1 šikovnou hlavičkou na zadní tyč Tetiva.

Góly: 25. T. Obranec (PK) – 27. Tetiva. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Káva, Roubal, Duchan, Keller, Kubíček, Nedohybchenko, Pulda, T. Obranec, Markvart. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Klusáček, Novák, J. Strašík, P. Macháček, Ira, Míka, Tetiva, Tomáš Zahradník, Kašparec (88. Kos), Joza (62. Vávra).

N. RYCHNOV B – PACOV B 0:2

Domácí ve vyrovnaném zápase doplatili na neproměňování šancí a chyby v defenzívě. Hosté šli do vedení čtyři minuty před přestávkou, když se po nepřímém kopu uvnitř vápna prosadil Zíka. Podruhé se měnilo skóre v 66. minutě, po brejku po křídle se trefil M. Vlach.

Góly: 41. Zíka, 66. M. Vlach. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Nový Rychnov B: Císař – Šíma, Klouda, Vajda (84. Barták), Nevěčný, Hájek (59. M. Faltýnek), Čech (86. T. Blažek), T. Faltýnek, O. Kratochvíl, Brtnický, Nguyen (46. Březina, 87. Tomandl). Pacov B: Kalina – Novotný, T. Kuran (59. J. Kerouš), Rathouský, Pražák, M. Vlach, Kučera, Zíka (79. Michal Mička), Jan Přibyl, Praveček (49. Doležal), Dvořák.

ČERNOVICE – SPEŘICE B 1:4

Nejmarkantnější rozdíl mezi soupeři byl v první čtvrthodině druhé půle. Hosté dokázali přesně zakončovat své kombinace a posunuli skóre z 0:1 na 0:4. Domácí se naopak celý zápas v zakončení trápili, snížil až v 84. minutě Kohout.

Góly: 84. Kohout – 42. Boček, 50. a 61. Kovář, 59. Sadský. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Černovice: Vošahlík – Krejčí, Buček (62. Filípek), Kos, Kohout, Kmeťo, Růžička, Hodina, Hůlka, L. Pěnka, Paclík (62. R. Pěnka). Speřice B: Novotný – Švec (87. J. Svoboda), P. Moravec, L. Svoboda, Sadský, Krčil (79. Linhart), Nápravník, Merunka, Boček (65. Anděl), Kovář, Huňáček (70. Krejčí).

ŽIROVNICE B – MARATON 1:4

Domácí J. Houška a O. Doležal v úvodu neproměnili slibné šance, pak už se začal prosazovat fotbalovější Maraton. Z převahy si postupně vybudoval vedení 4:0, pak se prosadili i domácí. Chytře rozehraný trestný kop T. Houšky dopravil do sítě O. Doležal.

Góly: 69. O. Doležal – 14. a 24. Jeřábek, 39. a 65. Růžek. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 3:4. Diváci: 35. Poločas: 0:3. Žirovnice B: Kolář – Kuš, P. Doležal, T. Severa, Metlička (67. Omasta), T. Houška, O. Doležal, J. Kořínek, M. Rušil (46. Koudelka), J. Houška, Rysl (76. Veselý). Maraton Pelhřimov: Dvořák – Podhráský (46. Knězů), Beneš, Krtek, Pavouk, Jeřábek, M. Vacek, Vlček, Moravec, Růžek, Pahr (46. Prchal).

OBRATAŇ – LUKAVEC 2:3

Hostům skvěle vyšel závěr prvního poločasu. Během patnácti minut si dokázali vybudovat tříbrankové vedení. Domácí po přestávce sice zřetelně přidali, ale o alespoň bod usilovali marně.

Góly: 49. D. Kudrnáč, 65. Tomovič – 27. Vojtěch Prchal, 39. Tržil, 43. Martin Chomát. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:0. Diváci: 60. Poločas: 0:3. Obrataň: Vilímek – Pražák, Menšík, Hovorka, Vítámvás (30. Vesecký), D. Kudrnáč, Tomovič, L. Vlach, Fišer, M. Kudrnáč, Melichar (62. Heřman, 85. Cudlín). Lukavec: Roubal – Tržil (59. Kuneš), A. Mišoň, Martin Chomát, Prokop (90. Lukáš Krill), Vojtěch Prchal (75. Luboš Krill), Slabý, Merenus, Václav Prchal (77. Mládek), M. Zamrzla (36. Tausch), Mařinec.