VYSKYTNÁ – PETROVICE 7:2

Pětadvacet minut nepřinášela převaha domácích gólový efekt. Jenže pak se gólostroj Vyskytné rozeběhl naplno, čtyřikrát se trefil Souček. Hosté se sice snažili, ale herně zaostávali. Proto se dočkali jen zmírnění porážky, dvakrát se o to postaral Mádle.

Góly: 25. Picka, 33. Blažek (PK), 40., 49., 54. a 66. Souček, 71. Bártů – 45. a 89. Mádle. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Vyskytná: Drahný – Smrčka, Vokoun, Vondrák, Blažek, Bártů, Picka, Jaroslav Štangl, Valenta, Souček, Jan Štangl, Bína, Budík, Mejstřík, Fila, Roubíček, Havel. Petrovice: Prokop – Folejtar, L. Peterka, F. Krpálek, Mádle, P. Němec, J. Peterka, V. Krpálek, Jaroš, Dus, Spáčil, Sukdolák, Schmiedl, M. Němec.

TŘEŠŤ C – MNICH 2:2

To nejdůležitější se odehrálo v 68. minutě. V ní se povedlo hostům zvýšit na 0:2, ale zároveň je po druhé žluté kartě oslabil Miláček. Přesilovka Třešti pomohla, dva góly Svobody znamenaly dělbu bodů.

Góly: 79. a 82. P. Svoboda – 3. Staněk, 68. Hron. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (68. Miláček). Diváci: 40. Poločas: 0:1. Třešť C: Jindřich – Pěnička, S. Bartušek, Růžička, Nechvátal, Kubů, F. Svoboda, P. Svoboda, Hochman, Vašek, R. Bartušek, Jelínek, Janák, Rod, Veselý, Pešta. Mnich: Miroslav Šimeček – Novotný, Miláček, Aujezdecký, Voda, Válek, Hron, Štangl, Staněk, Martin Šimeček, Matyáš Dufek, Melišík, Musil.

SENOŽATY – JIŘICE B 3:3

I když v utkání padlo šest gólů, většinou bylo skóre vyrovnané. Na vedoucí branky přicházely rychlé odpovědi. Z tohoto důvodu je remíza spravedlivá.

Góly: 10. J. Mareš, 28. a 53. Král – 25. a 32. Křepinský, 50. Pinkas. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Senožaty: Jan Jedlička – L. Mareš, M. Jedlička, Pilát, P. Vlk, Jakub Jedlička, K. Mareš, J. Mareš, Král, Večeřa, Sýs, Marcišín, Seknička, Mazač, Mach. Jiřice B: Beránek – Pinkas, Čepelák, Jiřík, David, Pexa, Petřík, Babinec, Šimek, Škrabal, Křepinský, Komrs, Pavel Novák, Pavlík, Mráček, Pinkas, Horký.

ROHOZNÁ – Č. ŘEČICE B 4:1

V poli to bylo poměrně vyrovnané utkání, domácí ale o poznání lépe nakládali se svými střeleckými příležitostmi. I proto si postupně vytvořili tříbrankový náskok. Hosté si gólovou radost užili až šest minut před koncem.

Góly: 25. Štrobl, 43. Kysela, 66. Král, 86. Loskot – 84. Pavelka. Rozhodčí: Reich. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Rohozná: Kaňkovský – Štrobl, Zeman, Veselý, Král, Loskot, Rieger, Srbek, Štefl, Janko, Kochrda, Kysela, Bacher, Kratochvíl, Pádivý. Červená Řečice B: Z. Kubíček – O. Kubíček, D. Obranec, Peroutka, Hejda, B. Staněk, Gaupmann, Krpejšek, Kopecký, Vávra, Mácha, Pavelka.

LUKAVEC B – ČASTROV 1:2

Ve vyrovnaném zápase rozhodla střelecká produktivita častrovského Houšky. Po přestávce už skóre svou podobu nezměnilo.

Góly: 27. Roubal – 2. a 38. Houška. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. Lukavec B: Roubal – Křížek, Dvořák, Střádal, Přitasil, Lukáš Krill, Vojtěch Prchal, Koucký, Václav Prchal, Wenemoser, Houdek, Holeček, Kuneš, Lhota, Kršek. Častrov: Olt – M. Novotný, Fuxa, M. Marek, Pomikáček, F. Novotný, Houška, L. Marek, P. Lapka, Fojt, Bečka, P. Marek, Rešl.

 1. Vyskytná⋌7 5 1 1 31:11 16

 2. Rohozná⋌7 5 1 1 17:11 16

 3. Častrov⋌6 5 0 1 22:9  15

 4. Třešť C⋌5 4 1 0 24:10 13

 5. Plačkov B⋌5 3 1 1 15:3  10

 6. Senožaty⋌6 2 3 1 11:9   9

 7. Lukavec B⋌6 2 0 4  8:16  6

 8. Mnich⋌6 1 1 4  7:15  4