H. CEREKEV – SPEŘICE B 8:2

Hrál se pěkný, technický fotbal, domácí měli od začátku navrch. Ujali se vedení 2:0, hostům se povedlo dvakrát snížit na rozdíl gólu. Po přestávce se už brankostroj Horní Cerekve rozjel naplno.

Góly: 10. a 76. Serbus, 27. Kůta, 35. a 72. Havel (oba PK), 60. Filsoch, 83. Dařílek, 90. Razima – 28. Nápravník, 44. Anděl. Rozhodčí: Čamra. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 3:2. Horní Cerekev: L. Chadim – Šimák, Loukota, Filsoch, Duba, Kůta, Suchý (69. Razima), Brada, Havel, Podařil, Serbus (79. Dařílek). Speřice B: Novotný – Švec, Čermák, L. Svoboda, Sadský (85. Záviška), Krčil, Nápravník, Marek (46. Krejčí), Linhart, Huňáček, Anděl (76. J. Svoboda).

JIŘICE – ČERNOVICE 2:2

Domácí rychle dostal do vedení Jirků, pak se hrál dlouho vyrovnaný zápas. V 57. minutě po rozehraném trestném kopu zvýšil na 2:0 Petr Příhoda, ale Jiřice vedení neudržely. Závěr patřil hostům, dva góly tradičního střelce Paclíka znamenaly dělbu bodů.

Góly: 1. Jirků, 57. Petr Příhoda – 62. a 89. Paclík (první PK). Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 4:3. Diváci: 35. Poločas: 1:0. Jiřice: Zabloudil – Zach (66. R. Čepl), J. Vincenc, M. Novák, Koten, T. Jůzl (88. Čepelák), Hájek, Dvořák, Jirků, Petr Příhoda (86. Řezáč), D. Vincenc. Černovice: Vošahlík – Bíro (59. Pekař), Kos, Kohout, Kmeťo, Růžička, Tíkal, Vlach, Hodina, Paclík, Buček.

ŽIROVNICE B – OBRATAŇ 4:1

Zápas rozhodlo lepší proměňování vytvořených šancí. Domácí získali vedení ve 13. minutě, kdy se po rohu ujala hlavička T. Severy. Srovnal z penalty L. Vlach, ale ještě do poločasu vrátil Žirovnici náskok tvrdou střelou Pokorný. Po hodině hry L. Vlach neproměnil v pořadí druhou penaltu Obrataně a vzápětí na 3:1 zvýšil O. Doležal. Výsledku dal konečnou podobu po přihrávce T. Houšky Omasta.

Góly: 13. T. Severa, 41. Pokorný, 62. O. Doležal, 78. Omasta – 32. L. Vlach (PK). Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 2:1. Žirovnice B: V. Kolář – Kuš, P. Doležal, V. Rušil (45. Koudelka), Rysl, T. Severa (72. Omasta), Pokorný (73. Kopejtko), T. Houška (80. Veselý), O. Doležal, O. Kolář, Mach. Obrataň: Vesecký – Pražák, D. Kudrnáč (76. Heřman), L. Vlach, Fišer, Menšík, P. Kudrnáč, Tomovič (46. M. Vlach), Vítámvás (75. Hovorka), M. Kudrnáč, Šimek (76. Cudlín).

ÚSTRAŠÍN – PACOV B 5:2

Domácí čtyřicet minut hledali recept na obranu Pacova, ale pak stihli ještě do přestávky dvakrát udeřit. Po ní s definitivní platností rozhodl gól Popelky.

Góly: 40. a 89. Šoula, 44. vlastní, 59. Popelka, 80. Mazanec – 71. Dominik Přibyl, 87. Másilka. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Ústrašín: Seknička – Habáň, Starý, Popelka, Nápravník, Hrbek, Musil (64. Křech), Šmíd, Kořínek, Morava (78. Mazanec), Šoula. Pacov B: Švec – Rathouský, J. Pražák (82. Strnad), Novotný (69. Mička), Hanek, Kučera, Jan Přibyl (46. D. Přibyl), Šauer, Šimek (66. Másilka), M. Vlach, Jiříček (56. Mareš).

MARATON – PLAČKOV 11:0

Hned v prvním minutě dostal Maraton do vedení Kratochvíl, po čtvrthodině už to bylo 4:0. Poslední tým tabulky mnoho nevzdoroval, proto se zrodilo dvouciferné vítězství Maratonu. Z hattricků se těšili Pavouk a Pahr.

Góly: 1. Kratochvíl, 5., 35. a 36. Pavouk, 10. a 41. Krtek, 13. Kmoch, 53., 66. a 90. Pahr, 58. Zelenka. Rozhodčí: Reich. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 7:0. Maraton Pelhřimov: Dvořák – Prchal (46. Šmíd), Beneš, Kratochvíl, V. Vacek, K. Musil (46. Zelenka), Vlček, Kmoch, Krtek (46. Pahr), Pavouk (46. Moravec), T. Vaněk (46. Růžek). Plačkov: Milan Němec – Martin Němec, Vašíček, L. Goldman (77. Jonáš), Miko (46. M. Goldman), Kratochvíl (46. Kašpar), Mottl (46. Kalivoda), Filínský (61. Šanda), Brázda, Svoboda, Vašák.

Č. ŘEČICE – N. RYCHNOV B 4:2

Domácí zadělali na výhru v úvodu, v 17. minutě zásluhou Roubala a Puldy vedli 2:0. Nový Rychnov se nevzdal, ve druhém poločase dvakrát snížil na rozdíl gólu, ale bodovou jistotu Tatranu zařídily dvě trefy T. Obrance.

Góly: 1. Roubal, 17. Pulda, 69. a 80. T. Obranec – 47. a 75. T. Faltýnek. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Č. Řečice: Brávek – Popovič, Keller, Roubal, Duchan, Dýnek, Sajner, Chvalkovský (49. T. Obranec), Pulda, Markvart, Z. Kubíček. Nový Rychnov B: Císař – Vajda, Šíma, Březina, O. Kratochvíl (80. Barták), Klouda, Čech, T. Faltýnek, Hájek, Brtnický, Nguyen (53. Tomandl).

KAMENICE B – LUKAVEC 2:0

V prvním poločase byly k vidění šance na obou stranách, ale bezbrankové skóre se nezměnilo. V 64. minutě se dočkali domácí, faul ve vápně potrestal z penalty Jaroslav Houser. V závěru si vzal slovo Vávra. Nejprve zakončoval těsně vedle tyče, ovšem v poslední minutě už míč do sítě dokopl.

Góly: 64. Jaroslav Houser (PK), 90. Vávra. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (80. A. Mišoň). Diváci: 40. Poločas: 2:0. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Spěváček, P. Macháček, Pfaur, J. Strašík, Ira (55. Jiří Houser), Tetiva, Jaroslav Houser, Tomáš Zahradník (78. Kos), Zdeněk (66. Kašparec), Joza (68. Vávra). Lukavec: Roubal – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Kuneš, Merenus, M. Zamrzla (71. Vobořil), Prokop, A. Mišoň, Slabý (76. Holeček), Chomát, Wenemoser (64. Havlíček).

 1. Maraton PE⋌13 11 2  0 66:22 35

 2. Speřice B⋌13  9 0  4 46:29 27

 3. Č. Řečice⋌13  8 1  4 42:33 25

 4. Kamenice B⋌13  7 2  4 41:24 23

 5. H. Cerekev⋌13  7 1  5 45:32 22

 6. Lukavec⋌13  7 1  5 31:23 22

 7. Černovice⋌13  5 5  3 43:25 20

 8. Ústrašín⋌13  6 1  6 34:29 19