SPEŘICE B – MARATON 1:3

V utkání solidní úrovně působili hosté fotbalovějším dojmem. V 18. minutě nastřelil domácí Kovář tyč, z následného protiútoku dostal hosty do vedení Hejda. ve druhé půli nejprve zvýšil na 0:2 hlavičkující Kmoch, pak se lobem prosadil domácí Kovář. Výhru hostů následně orazítkoval Pahr.

Góly: 54. Kovář – 19. Hejda, 50. Kmoch, 66. Pahr. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Speřice B: Tkadlec – D. Moravec (84. Menšík), Jiří Holenda st., P. Moravec, L. Svoboda (69. Krejčí), Linhart, M. Sadský, Kovář, Maděra (38. Huňáček), Švec (79. Záviška), Morava (79. Med). Maraton Pelhřimov: Vaverka – Hejda, Beneš, Kratochvíl (46. Pahr), V. Vacek, Pavouk, T. Vlček, Kmoch, Moravec, Růžek, Zelenka (46. T. Vaněk).

PLAČKOV – JIŘICE 1:4

Jiřice získaly vedení už po půlminutě hry, což určilo ráz celého střetnutí. Plačkov se herně trápil, jedinou výjimkou byla akce, po níž ve 34. minutě snížil na 1:2 L. Ehrlich.

Góly: 34. L. Ehrlich – 1. a 88. D. Vincenc, 19. J. Dvořák, 40. Hájek. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 0:1. Diváci: 45. Poločas: 1:3. Plačkov: L. Novotný – Martin Němec, Mottl (46. Vašák), Zemek (46. Svoboda), Ehrlich, Kašpar, Kratochvíl (85. Šanda), Tesař (55. Jonáš), Janďourek, Filínský, Miko. Jiřice: Zabloudil – R. Čepl, J. Vincenc, Novák, J. Jůzl, Plaček, Hájek (84. Beránek), Dvořák, Jirků (75. D. Čepl), Petr Příhoda, D. Vincenc.

OBRATAŇ – KAMENICE B 1:3

Herně vyrovnaný první poločas změnu skóre nepřinesl. Po přestávce už byla lepší Kamenice, domácí korigovali jen z penalty. Od větší porážky je uchránil dobře chytající Vilímek.

Góly: 59. L. Vlach (PK) – 51. Tetiva, 56. P. Macháček, 77. Joza. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:2. Diváci: 55. Poločas: 0:0. Obrataň: Vilímek – Pražák, Menšík, Vesecký (46. Pařil), Hovorka, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach, Plášil, Fišer, M. Kudrnáč. Kamenice nad Lipou B: Mifka – Klusáček, Novák, L. Hadač, P. Macháček, Ira, J. Strašík, Houser, Tetiva, Vávra (66. Kašparec), Joza.

H. CEREKEV – ÚSTRAŠÍN 1:1

Fotbalovější domácí měli v prvním poločase čtyři vyložené šance, ale gól dát nedokázali. Radovali se hosté, po ojedinělé akci si vstřelil vlastní gól Havel. Po změně byli více u míče domácí, po faulu na Razimu vyrovnal z penalty Havel.

Góly: 69. Havel (PK) – 30. vlastní. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. H. Cerekev: L. Chadim – Hrdina, Mezera, Plachý, Filsoch, Kůta, Brada, P. Chadim, Havel, Suchý, Serbus. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, Kott, Nápravník, Starý, Kubiska, T. Jírů, Kořínek, Šoula, Musil.

Č. ŘEČICE – ČERNOVICE 3:4

Domácí dokázali třikrát smazat vedení soupeře, ale to nic nemění na tom, že směrem dozadu se jim hra nedařila. Hodně laciný byl i gól Hodiny v 75. minutě, který rozhodl o vítězství hostů.

Góly: 7. a 58. T. Obranec, 39. Káva – 14. Paclík, 20. Kos, 55. L. Pěnka (PK), 75. Hodina. Rozhodčí: Matouš. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Červená Řečice: D. Obranec – Popovič, Káva, Roubal, Duchan, Dýnek, Kubíček, Chvalkovský, Keller, T. Obranec, Pulda. Černovice: Vošahlík – Buček, Kos, Kohout, Hodina (89. Pekař), Růžička, Hora, L. Pěnka, Paclík, Kos (90. Vondráček), Filípek.

ČEJOV – LUKAVEC 0:3

Po úvodním tlaku Lukavce Čejov vyrovnal hru a vyložené šance neproměnili L. Kratochvíl a Prokop. Do vedení se tak dostali hosté, z chyb domácí obrany těžili Tržil a Prokop. Po přestávce sice Čejov usiloval o kontaktní gól, ale do větší šance se nedostal. Výhru Lukavce tak orazítkoval Zamrzla.

Góly: 40. Tržil, 42. Prokop, 80. Zamrzla. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Čejov: Krupička – Semrád, Beneš, Cvrček, Smrčka, J. Hložek, Marek, Nápravník, Prokop, L. Kratochvíl (40. Doležal), Neuber. Lukavec: D. Ludvík – Mařinec, Václav Prchal (85. Lukáš Krill), Zamrzla, A. Mišoň, Prokop, Luboš Krill, Merenus, Vojtěch Prchal, Tržil (80. Wenemoser), T. Mišoň.

ŽIROVNICE B – PACOV B 5:2

V poli to bylo vyrovnané utkání, Žirovnici se lépe dařilo využívat vytvořené šance. Ačkoliv se střelci zasloužili o nadprůměrných sedm branek, v penaltách selhali. Ve 13. minutě Gavrecký mířil do tyče, vzápětí na druhé straně Macha vychytal Pachta.

Góly: 22. Jirsa, 43. Rysl, 49. O. Doležal, 55. T. Houška, 59. Drechsler – 24. Pučálek, 53. D. Přibyl. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Žirovnice B: Kolář – Kuš, V. Rušil, Metlička (46. T. Severa), T. Houška, Jirsa, Mach (46. O. Doležal), Drechsler (71. L. Severa), Kořínek, Rysl (57. Kopejtko), M. Rušil. Pacov B: Pachta – J. Pražák, Svoboda, Rathouský, M. Vlach (46. Doležal), D. Přibyl, Flígr, Šauer, Pavelec, Gavrecký (57. Vágner), Pučálek.

 1. Lukavec⋌ 14 10 1  3 42:16 31

 2. H. Cerekev⋌ 14  8 4  2 41:19 28

 3. Č. Řečice⋌ 14  9 1  4 43:23 28

 4. Jiřice⋌ 14  8 2  4 41:26 26

 5. Maraton⋌ 14  8 1  5 51:30 25

 6. Žirovnice B⋌ 14  7 4  3 39:42 25

 7. Speřice B⋌ 14  6 2  6 31:28 20

 8. Kamenice B⋌ 14  6 2  6 35:38 20