ČERNOVICE – OBRATAŇ 5:3

V sousedském derby patřila první půlhodina hostům, kteří získali dvoubrankový náskok. Domácí působili ospale, chyběla jim bojovnost. Postupně se ale lepšili a v posledních dvaceti minutách zcela ovládli hřiště. Hostům, kteří v závěru fyzicky odpadli, nastříleli tři góly a vítězství strhli na svou stranu.

Góly: 37. Paclík, 57. Buček, 75. Krejčí, 81. Růžička, 87. Kos – 10. a 65. Hovorka, 30. D. Kudrnáč. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Černovice: Vošahlík – Buček (63. Krejčí), Kos, Kohout (88. Filípek), Hodina, Růžička, Hora, L. Pěnka, Paclík, Kos, Jůn. Obrataň: Fical – Pražák, P. Kudrnáč, Vesecký (85. Pařil), Hovorka, Tomovič, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach (78. Lhotský), Fišer, M. Kudrnáč.

KAMENICE B – PLAČKOV 3:0

Domácí měli po celý zápas výraznou převahu. V prvním poločase se ale ujal jen průnik Vávry do vápna ve 12. minutě. Další šance Joza, Ira a Zahradník zahodili. Po přestávce už Plačkovu evidentně docházely síly, takže výhru Kamenice zvýraznili Tetiva a Houser.

Góly: 12. Vávra, 55. Tetiva, 69. Jaroslav Houser. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Kamenice n. L. B: Mifka – Klusáček, Novák, Pfaur, M. Strašík, Ira (74. Jirsa), Tadeáš Zahradník (46. P. Macháček), Jaroslav Houser, Tetiva, Vávra (70. Kašparec), Joza (82. Šiška). Plačkov: Novotný – Tesař, Filínský, Miko, Vašák, Svoboda, Kalivoda, Kratochvíl, R. Štěpán, Schoula, Slavík.

JIŘICE – ŽIROVNICE B 3:1

Domácí začali podobně jako před týdnem v Plačkově, rychle je dostal do vedení D. Vincenc. Pak na dlouho upadl fotbal do podprůměru, šancí bylo minimum. Po přestávce začali lépe hosté, Kopejtko v 66. minutě vyrovnal. Jiřice pak zpřesnily hru, začaly lépe kombinovat a výsledkem byly trefy Jirků a Petra Příhody.

Góly: 3. D. Vincenc, 79. Jirků, 84. Petr Příhoda – 66. Kopejtko. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Jiřice: Zabloudil – Jiřík, J. Vincenc, M. Novák, J. Jůzl, Plaček, Dvořák, Petr Příhoda, Jirků, D. Čepl (76. Petr Novák), D. Vincenc. Žirovnice B: Kolář – Kuš, V. Rušil, Metlička, T. Houška, Rysl, T. Severa, Doležal, Omasta (46. Jirsa), Kopejtko (80. Mach), O. Doležal.

ÚSTRAŠÍN – LUKAVEC 0:2

Ve vyrovnaném a bojovném utkání se nakonec prosadil favorit. Do vedení ho dostal Vojtěch Prchal neskutečnou střelou z dálky v 54. minutě. Na konečných 2:0 upravil po centru dorážkou zblízka Prokop.

Góly: 54. Vojtěch Prchal, 65. Prokop. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, Kott, Tůma, Starý (75. Popelka), Kubiska (70. Habáň), T. Jírů, Seknička (63. Hrbek), Kořínek, Musil. Lukavec: Kuneš – Mařinec, Václav Prchal, A. Mišoň (81. Wenemoser), Prokop, Merenus, Vojtěch Prchal, Tržil (85. Lukáš Krill), T. Mišoň, Slabý, Luboš Krill (77. Zamrzla).

SPEŘICE B – ČEJOV 0:0

Derby Humpolecka mnoho na kráse nepobralo. Oba soupeři se utápěli v nepřesnostech, šancí bylo minimum. Proto bezbrankový výsledek není překvapením.

Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 60. Speřice B: Tkadlec – D. Moravec, Jiří Holenda st., L. Svoboda (69. Krejčí), Čermák (46. Maděra), Linhart, P. Moravec (46. Žáček), Merunka, Vrzalík, Švec (69. Med), Huňáček (77. Záviška). Čejov: Krupička – Semrád, Beneš, Cvrček, Smrčka (70. Romaniuk), J. Hložek, Marek, Nápravník, Prokop, Havel, Neuber.

PACOV B – H. CEREKEV 0:3

Hosté byli pohyblivější, kombinačně zdatnější. Po čtvrthodině je dostal do vedení Novák, na 0:2 upravil deset minut před přestávkou Suchý. Ten také výhru Horní Cerekve ve vyrovnanějším druhém poločase orazítkoval.

Góly: 15. Novák, 35. a 55. Suchý. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Pacov B: Kalina – M. Vlach (81. Petrů), Rathouský (18. Buchar), Svoboda, Zíka, Jan Přibyl (65. Flígr), Šauer, Jakub Vlach, Pučálek (59. D. Přibyl), Gavrecký (52. Doležal), Kuran. Horní Cerekev: L. Chadim – Plachý, Hrdina, P. Chadim, Filsoch, Mezera (72. Petrák), Brada, Havel, Suchý, Serbus (23. Musil), Novák (81. Dařílek).

MARATON PE – Č. ŘEČICE 5:2

V některých momentech se hrál vyrovnaný fotbal, domácí ale ve druhém poločase tahali za delší konec provazu. Důvodem byl především velmi dobrý výkon navrátilce do sestavy Liknarovyche.

Góly: 5. vlastní, 32. a 51. Liknarovych, 26. T. Vlček, 74. Moravec – 28. T. Obranec, 45. Kubíček. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:0. Diváci: 10. Poločas. 3:2. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Vejsada, Beneš, Kratochvíl (46. Prchal), V. Vacek, Pavouk (68. M. Vacek), T. Vlček, Kmoch, Moravec, Liknarovych, Růžek. Červená Řečice: Aldorf – Popovič, Káva, Roubal, Markvart, Dýnek, Kubíček, Chvalkovský, T. Obranec, Pulda, Krpejšek (74. Mácha).

 1. Lukavec⋌15 11 1  3 44:16 34

 2. H. Cerekev⋌15  9 4  2 44:19 31

 3. Jiřice⋌15  9 2  4 44:27 29

 4. Maraton PE⋌15  9 1  5 56:32 28

 5. Č. Řečice⋌15  9 1  5 45:28 28

 6. Žirovnice B⋌15  7 4  4 40:45 25

 7. Kamenice B⋌15  7 2  6 38:38 23

 8. Speřice B⋌15  6 3  6 31:28 21