LUKAVEC B – PETROVICE 2:1

Mírnou převahu domácích vyjádřil dvěma góly Štarman. Petrovice vrátil do hry krásnou střelou z otočky do šibenice Mádle. Poslední půlhodina ale už další změnu skóre nepřinesla. Fotbal poznamenalo ošklivé zranění jednoho hráče hostů.

Góly: 10. a 49. Štarman – 53. Mádle. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Lukavec B: Štamberk – Křížek, Zuzánek, Dvořák, Malina, Střádal, Přitasil, Lukáš Krill, Vojtěch Prchal, Pešek, Mládek, Koucký, Kršek, Štarman, Václav Prchal. Petrovice: Dus – Folejtar, L. Peterka, F. Krpálek, Mádle, P. Němec, J. Peterka, V. Krpálek, M. Němec, Jaroš, Vácha, Kloc, Smolík.

VYSKYTNÁ – JIŘICE B 6:0

Hosté se sice snažili, ale fotbalová kvalita byla na straně domácích. Naplno se to projevilo ve druhém poločase, kdy během dvaceti minut poskočilo skóre z 2:0 na 6:0.

Góly: 18. a 46. Štangl, 37. a 63. Souček, 54. Bártů, 65. Roubíček. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Vyskytná: Drahný – Vokoun, Fíla, Vondrák, Blažek, Bártů, Picka, Jaroslav Štangl, Mejstřík, Souček, Jan Štangl, Roubíček, Fila, Valenta, Smrčka. Jiřice B: Mráček – David, Jiřík, Borovička, Řezáč, R. Jůzl, D. Vincenc, Petřík, Petr Novák, Pexa, Komrs, Pavel Novák, Horký, Pavel Příhoda, Šimek.

PLAČKOV B – Č. ŘEČICE 6:0

Půl hodiny domácí hledali recept na obranu Tatranu, pak zpřesnili koncovku a v poločase to bylo už 3:0. Po přestávce už Plačkov zisk tří bodů bez potíží hlídal.

Góly: 27. P. Svatoš, 30. Dobrovič (PK), 43. a 85. Martin Němec, 48. Miko (PK), 82. Z. Svatoš. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 2:6. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Plačkov B: Milan Němec – Krejčí, Huml, Martin Němec, Z. Svatoš, Vašíček, Goldman, Miko, Pech, T. Dobrovič, F. Dobrovič, P. Svatoš, Jaroš, Müller, Jonáš, Šanda. Červená Řečice B: Brázda – Z. Kubíček, Peroutka, Charouzek, Buchar, Hajný, Pavelka, Košťál, Stašák, Kalina, Pech, Gaupmann, Krpejšek, Beran.

ROHOZNÁ – SENOŽATY 2:0

V poli vcelku vyrovnaný zápas rozhodla střelecká efektivita. Domácí dostal do vedení v 19. minutě Srbek, sedm minut před koncem upravil z penalty na konečných 2:0 Janko.

Góly: 19. Srbek, 83. Janko. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Rohozná: Kaňkovský – D. Král, M. Král, Lisa, Janko, Zeman, Štrobl, Srbek, Kysela, Loskot, Rieger, Kratochvíl, Novotný, Kochrda. Senožaty: J. Jedlička – L. Mareš, M. Jedlička, Maděra, P. Vlk, David, K. Mareš, J. Mareš, Pilát, Večeřa, Sýs, Král, Marcišín, Seknička, Mazač, Mach, Cibula.

ČASTROV – MNICH 3:0

Domácí podali velmi dobrý výkon, hosty přehrávali po celé utkání. Mnich se sice snažil, ale dostal se jen do minima střeleckých příležitostí.

Góly: 5. Rešl, 35. P. Marek, 50. Houška. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Častrov: Píšan – M. Marek, M. Novotný, Rešl, P. Marek, Pomikáček, F. Novotný, Houška, L. Marek, L. Lapka, P. Lapka, Votruba, Fojt, Bečka. Mnich: Miroslav Šimeček – Koukal, Melišík, Fryc, Voda, Kuneš, Hrdlička, Štangl, Musil, Houser, Matyáš Dufek, Martin Šimeček.

 1. Častrov⋌4 4 0 0 18:4  12

 2. Rohozná⋌5 4 0 1 11:8  12

 3. Plačkov B⋌5 3 1 1 15:3  10

 4. Vyskytná⋌5 3 1 1 18:8  10

 5. Třešť C⋌3 3 0 0 18:6   9

 6. Lukavec B⋌5 2 0 3  7:14  6

 7. Senožaty⋌4 1 2 1  6:5   5

 8. Mnich⋌4 1 0 3  4:11  3