LUKAVEC B – JIŘICE B 4:3

Šťastné vítězství domácích, kteří v úvodu zápasu vedli 3:0 a 4:1. Další šance už pak ale neproměnili a navíc udělali hned několik chyb v defenzívě. Proto to bylo drama až do samého konce.

Góly: 5. a 10. Luboš Krill, 20. Kuneš, 24. Havlíček – 22. Petr Novák, 35. Pavel Novák, 40. Babinec. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 4:3. Lukavec B: Přitasil – Křížek, Houdek, Koucký, Zuzánek, Dvořák, Holeček, Lukáš Krill, Kršek, Luboš Krill, Dorazil, Paluska, Štarman, Kuneš, Stibůrek, Mařinec, Havlíček. Jiřice B: Beránek – David, Petr Novák, Babinec, Pavel Novák, Horký, T. Kváš, V. Pinkas, Jiřík, Komrs, T. Pinkas, L. Kváš, Pexa, Říha, Paulík, Borovička.

VYSKYTNÁ – ROHOZNÁ 6:1

Ve Vyskytné se šlo po roce a půl na fotbal. Na zrekonstruovaném hřišti si první do míče při čestném výkopu kopl starosta Tomáš Koch a odstartoval převahu domácích. Rohozná stačila odolávat poločas, pak rezignovala a ze zápasu se stala jednoznačná záležitost.

Góly: 4. Blažek, 25. a 53. Bártů, 55. a 58. Souček, 81. Štangl – 10. Král. Rozhodčí: Beseda. Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 2:1. Vyskytná: Drahný – Vokoun, Budík, Smrčka, Blažek, Bártů, Picka, Jaroslav Štangl, Krejčí, Souček, Jan Štangl, Bína, Roubíček, Fíla, Valenta, Fila, Havel, Štěpán. Rohozná: Kaňkovský – Busta, Hruška, Janko, Král, Kratochvíl, Kysela, Srbek, Rieger, Zeman, Štrobl, Štefl, Loskot.

ČASTROV – PETROVICE 5:1

Po vyrovnaném prvním poločase se naplno projevil početní nedostatek hráčů Petrovic. Hosté neměli možnost střídání, navíc v závěru dohrávali jen v deseti. Góly tak už střílel jen Častrov, z hattricku se radoval Houška.

Góly: 17. Rešl, 56., 69. a 71. Houška, 84. F. Novotný – 21. J. Peterka. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Častrov: Píšan – M. Marek, M. Novotný, Rešl, Mareš, Pomikáček, F. Novotný, Houška, L. Marek, L. Lapka, P. Lapka, Drbal, Votruba, Fojt. Petrovice: Dus – Folejtar, L. Peterka, Kloc, F. Krpálek, P. Němec, Prokop, J. Peterka, V. Krpálek, Jančík, M. Němec, Vácha.

Pacov přenechal bod H. Borové

PLAČKOV B – SENOŽATY 1:1

Domácí měli mnohem více ze hry. Z převahy se jim ale povedlo vytěžit jen jeden gól. Hosté získali bod za střeleckou produktivitu.

Góly: 38. Jaroš – 16. Pilát. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 1:2. Diváci: 85. Poločas: 1:1. Plačkov B: V. Němec – Krejčí, Vašák, Svoboda, Huml, Milan Němec, Jaroš, Vašíček, Goldman, Filínský, Mottl, Martin Němec, Svatoš, Jančička, Kašpar, Miko. Senožaty: J. Jedlička – L. Mareš, M. Jedlička, Marcišín, P. Vlk, J. Vlk, K. Mareš, J. Mareš, Pilát, Večeřa, Sýs, Král, Cibula, Seknička, Čežík, P. Mazač, T. Mazač.

TŘEŠŤ C – ČERVENÁ ŘEČICE B 7:1

Domácí měli očividnou převahu, po hodině hry to bylo už 7:0. Teprve pak se dostali hosté alespoň k tomu, aby zrušili nulu na kontě svých střelených branek.

Góly: 11. a 57. Vašek (první PK), 27., 51. a 56. Janák, 45. Kubala, 54. Veselý – 73. Z. Kubíček. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Třešť C: Jindřich – Veselý, Rod, Maryška, S. Bartušek, Růžička, Kubů, Svoboda, Pěnička, Vašek, R. Bartušek, Pešta, Janák, Kubala, Gregor. Červená Řečice B: Stašák – Říha, Pavelka, Kalina, Hejda, Peroutka, Z. Kubíček, Košťál, O. Kubíček, Beran, Růžek, Hajný, Kopecký, Staněk, Charousek, Pech.

 1. Častrov⋌3 3 0 0 15:4  9

 2. Třešť C⋌2 2 0 0 13:3  6

 3. Vyskytná⋌3 2 0 1 10:6  6

 4. Rohozná⋌3 2 0 1  5:6  6

 5. Plačkov B⋌3 1 1 1  6:3  4

 6. Senožaty⋌2 1 1 0  4:1  4

 7. Mnich⋌2 1 0 1  2:4  3

 8. Lukavec B⋌3 1 0 2  4:9  3