JIŘICE – ČERNOVICE 1:2

Po bezbrankovém poločase měli herní převahu domácí, ačkoliv většinu času hráli jen v deseti bez vyloučeného M. Nováka. Hosté si mnoho šancí nevytvořili, ale ke třem bodů je posunuly dvě penalty. Mezi tím na chvilku srovnal Petr Příhoda, který těžil z chyby stopera.

Góly: 54. Petr Příhoda – 51. L. Pěnka (PK), 59. Paclík (PK). Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (58. M. Novák). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Jiřice: Zabloudil – R. Čepl, J. Vincenc, M. Novák, Jiřík, Plaček, Petr Příhoda, Hájek, Petr Novák, D. Vincenc, Jirků. Černovice: Vošahlík – Buček, Kos, Kohout, Hodina, Růžička (84. Pekař), Filípek (66. Vlach), Martin Mazanec, L. Pěnka, Paclík, Kos.

H. CEREKEV – OBRATAŇ 2:4

Po čtvrthodině hry chyboval domácí brankář L. Chadim a D. Kudrnáč otevřel skóre. Prakticky vzápětí se trefil i Fišer a dvoubrankový náskok hostům vydržel až do přestávky. Po změně stran měla Horní Cerekev herní převahu, ale prakticky všechny její tradiční střelce vychytal výborný Vilímek. Proto z brejku navýšil vedení Obrataně Vítámvás a Kůta už pak jen mírnil porážku domácích.

Góly: 28. Mezera, 69. Kůta – 18. D. Kudrnáč, 19. Fišer, 34. a 58. Vítámvás. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:3. H. Cerekev: L. Chadim – Plachý, Dařílek, Brada, Mezera, Loukota, Kůta, Havel, Suchý, Novák, Filsoch. Obrataň: Vilímek – Pražák, Menšík, P. Kudrnáč, Vesecký, Tomovič, Vítámvás, D. Kudrnáč, Tábora, Fišer, M. Kudrnáč.

ÚSTRAŠÍN – SPEŘICE B 1:0

V prvním poločase se obě strany předháněly v zahazování šancí, po přestávce už se hrálo podle not Ústrašína. Jeho střelci se ale dlouho trápili. Rozhodl až faul na T. Jírů, který z penalty potrestal Nápravník.

Gól: 76. Nápravník (PK). Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, Kott, Popelka, Nápravník, Musil, T. Jírů, Hrbek, Kořínek, Seknička. Speřice B: Duben – Anděl, Brzoň, L. Svoboda (46. Krejčí), Linhart (46. Med), Maděra (84. Menšík), Eremiáš, Merunka, Žáček, Švec (75. Vávra), Jiří Holenda st.

LUKAVEC – Č. ŘEČICE 0:6

První poločas mnoho vyložených šancí nepřinesl, ale skórem mohly pohnout obě strany. Domácí M. Zamrzla ale trefil břevno a na druhé straně uspěl po rohu hlavičkující T. Obranec. Po přestávce měl Lukavec neplodnou převahu, v koncovce produktivnějším hostům se dařilo navyšovat vedení. Rozhodl třetí gól, po něm domácí rezignovali.

Góly: 19., 52. a 78. T. Obranec, 67. Markvart, 76. Aldorf, 88. Pulda. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Lukavec: Ludvík – Mařinec (77. Lukáš Krill), Václav Prchal, A, Mišoň (79. T. Mišoň), Prokop, Merenus, M. Zamrzla, Martin Chomát, Luboš Krill (68. Wenemoser), Slabý, Tržil (46. V. Zamrzla). Červená Řečice: Brávek – Popovič, Káva (63. Aldorf), Nedohybchenko, Duchan, Dýnek, Kubíček (80. Mácha), Chvalkovský, Pulda, T. Obranec (85. Krpejšek), Markvart.

PACOV B – MARATON 0:6

Výsledek odpovídá dění na hřišti. Hosté byli ve všech směrech lepší, dominovali kombinační hrou. Hattrick slavil Liknarovych.

Góly: 9. Růžek, 26., 45. a 84. Liknarovych, 70. Zelenka, 86. Vlček. Rozhodčí: Polanecký. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:3. Pacov B: Pachta – M. Vlach, Rathouský, Pavelec, Hanek, Šauer (36. Kučera), Zíka, J. Vlach, Doležal (78. Petrů), Gavrecký, Šimek (54. Flígr). Maraton Pelhřimov: Vaverka – Hejda, Beneš, Kratochvíl, V. Vacek, Prchal, Vlček, Zelenka, Růžek (72. Ježek), Liknarovych, Pahr.

ČEJOV – KAMENICE B 0:5

Domácí měli velké problémy se sestavou, neměli ani jednoho z brankářů a půl hodiny hráli jen v deseti. Kamenice si po celý zápas udržovali převahu v poli a svůj náskok ve skóre navyšovala. Domácí sice bojovali, ale šancí měli minimum. Nejblíže k čestnému úspěchu byl Marek, ovšem ani on míč do sítě nedostal.

Góly: 22. T. Hadrava, 33. M. Strašík (PK), 49. Joza, 63. Ira, 86. Tuček. Rozhodčí: Tomšů. Bez karet. Diváci: 35. Poločas: 0:2. Čejov: Moravec – Semrád, Beneš, Hložek, Marek, Nápravník, Kratochvíl, Neuber, Svoboda, Doležal, Krtek. Kamenice nad Lipou B: Přibyl – P. Macháček (60. L. Hadač), M. Strašík, Pfaur, T. Hadrava, Ira, J. Strašík, Jaroslav Houser, Kašparec (73. Tuček), Joza, Nechvíle.

 1. Č. Řečice⋌ 23 15 2  6 70:40 47

 2. Maraton⋌ 23 15 1  7 91:48 46

 3. Lukavec⋌ 23 14 1  8 59:37 43

 4. Černovice⋌ 23 13 3  7 59:46 42

 5. Jiřice⋌ 23 13 2  8 68:42 41

 6. Žirovnice B⋌ 23 12 5  6 64:59 41

 7. Kamenice n. L. B⋌ 23 12 2  9 63:50 38

 8. H. Cerekev⋌ 23 10 5  8 58:47 35