POČÁTKY – ŽIROV 2:0

Domácí měli v poli výraznou převahu, ale střelecky se jim nedařilo. Naštěstí dali v první půli dva góly. Po přestávce byla jejich koncovka žalostná, T. Pavlíček dokonce pohrdl penaltou.

Góly: 5. Jiří Smejkal, 21. Váňa. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:3. Diváci: 55. Poločas: 2:0. Počátky: Krejčů – Mocek, M. Pavlíček, Vojta (67. Ižovský), Švarc, Lisý, Žižka, Váňa (41. T. Pavlíček), Kníže, Neuber, J. Smejkal. Žirov: J. Jonáš – Haruda, Hamalčík, Strachota (50. Doskočil), Dědic, Adam, Novák, Šanda (50. Morava), Norek, Bratrů, Brothánek.

BOŽEJOV – ČEJOV 1:2

Domácí umřeli na neproduktivitu. V prvním poločase z řady šancí skóroval jen Matouš. Po přestávce se hra v poli vyrovnala, což Čejovu stačilo k obratu. Z trestného kopu se prosadil Zet, vítězný gól po chybě obrany Božejova zaznamenal Cvrček.

Góly: 43. Matouš – 53. Zet, 70. Cvrček. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Božejov: Struhovský – Smejkal, Menhard, Doskočil, Gebarovský, Velíšek, Smrčka, Nechvíle, Kocián, Carva, Matouš. Čejov: Krupička – Semrád, Beneš, Cvrček, Havel, Neuber, J. Hložek, Zajíc, Doležal, Kratochvíl, Zet.

ČERNOVICE – N. CEREKEV 1:1

Utkání nabídlo spíše boj, střelcům se nedařilo. Novou Cerekev dostal do vedení Kubánek a tento stav platil až do 70. minuty. Pak dělbu bodů obstaral střídající kanonýr černovického áčka Paclík.

Góly: 70. Paclík – 28. Kubánek. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Černovice B: Pekař – Filípek, Buček, R. Pěnka (61. Růžička), Bohuslavický, Tíkal (61. Paclík), Máca, Hodina, Vlach, L. Pěnka, Kos. N. Cerekev: Rajčan – Šebesta, Pavlík (46. Michal Sochor ml.), Trikal (46. Gapko), Michal Sochor st., Blažek (69. Venkrbec), Vaněček, Kolář, Rumanovský, Kubánek, Talich.

HOŘEPNÍK – HUMPOLEC C 7:0

Rozdíl mezi soupeři byl patrný od začátku, domácí uklidnil gólem z první akce zápasu Přitasil. Střelecky se nejvíce dařilo T. Jelínkovi, sezónu začal hattrickem.

Góly: 1. Přitasil, 30., 42. a 75. T. Jelínek, 44. Zelenka, 66. Šinfelf, 85. Šonka. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:1. Diváci: 75. Poločas: 4:0. Hořepník: Kadlec – Sojka, Buchta (74. Šonka), Zíka, Babický, Joneš, Trojan (56. Šinfeld), Přitasil, Zelenka (78. R. Filip), Zadražil (46. Horký), T. Jelínek. Humpolec C: K. Horký – Němec, A. Horký (63. Maršík), Klofáč, Homola, Onderka, Hendrych, Kotlík, Páša, A. Zástěra, Hájek.

KOŠETICE B – H. VES 4:2

Domácí byli hodinu lepším týmem, vytvořili si tříbrankový náskok. Pak polevili a pět minut před koncem to bylo už jen 3:2. Horní Ves už vyrovnat nestihla, naopak Knězů výhru Košetic orazítkoval.

Góly: 18. Langr, 31. Bartoška, 49. Suk, 87. Knězů – 59. Hanzálek, 85. Ištok. Rozhodčí: Večeřa. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Košetice B: Budař – J. Bejček, Nenadál, Kott (46. Pelíšek), T. Bejček, Vodrážka, Bartoška, Sovka, Langr (78. Čermák), Zajíček (62. Knězů), Suk. Horní Ves: Tomšů – Červený, Rataj, Bělohlávek, Vítek (69. Ištok), Pinkas (80. Štětka), Běloch (84. Kadlec), Mareš, Hanzálek, Kantor (89. Kostka), Kubů (48. Chrenovský).

ŽELIV – BUDÍKOV 4:2

Klíčové okamžiky zápasu se odehrály hned po přestávce. J. Žáček sice rychle vyrovnal, ale o odpověď Želiva se postaral Malovec. Budíkov pak marně usiloval o třetí gól, výhru domácích pečetil střídající Bejda.

Góly: 35. Špinar, 40. vlastní, 54. Malovec, 81. Bejda – 14. Marhoun, 48. J. Žáček. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 0:1. Diváci: 85. Poločas: 2:1. Želiv: Sedlák – Malovec (60. Peknik), Novák, Hora, Špinar, Dolejš, Kopecký, L. Radil, Kratochvíl, Bloudek (68. Bejda), Němec. Budíkov: M. Bláha – Zadina, F. Žáček, Frolík, Vodrážka, Kovář, Tománek, T. Šeda (14. Martin Pekárek, 60. Jůzl), Marhoun (81. Kváš), J. Žáček, T. Bláha (46. Bernard).