Prostě v této soutěži se hraje pro žízeň, radost ze hry, končí se v ní. Že tu surovce nenaleznete, potvrdil i její nejlepší střelec, Pavel Hurda z béčka FK Pelhřimov. „Čekal jsem, že to bude hodně tvrdé, že po nás soupeři půjdou. Žádné záludné fauly jsem ale zatím neviděl. Soupeřům za to chci poděkovat, protože všichni další den chodíme do práce,“ svěřil se.

Není divu, že má z férové hry radost. Před letošní sezonou restartoval hráčskou dráhu, když ji předtím ukončil kvůli potížím s koleny.

Dvě zmíněné červené karty viděli hráči béčka Červené Řečice. První ve druhém kole dostal Lukáš Vávra, když ji vyměnil za dvě žluté. Skluzem řešil gólovou šanci soupeře Martin Hejda v zápase s Třeští C. Ven šel na konci poločasu, po přestávce na to jeho tým doplatil. Skóre se ze stavu 2:3 změnilo na 2:9.

Z toho, že se fotbalisté na této úrovni nemrzačí, mají radost i na okresním fotbalovém svazu. „Je vidět, že to většina z nich hraje opravdu pro radost. Občas někdo ujede, ale to jsou výjimky,“ vyjádřil sekretář a zároveň rozhodčí Milan Reich.


Načítám tabulku ...