H. VES – HOŘEPNÍK 1:5

Horní Ves získala zásluhou Skokana v 8. minutě vedení, ale do poločasu už stříleli góly jen hosté. Ti stihli otočit na 1:4 a de facto rozhodnout o majiteli bodů. Po přestávce se trefil už jen hořepnický Joneš, to už se ale hrálo na obou stranách v deseti, když červené karty viděli po potyčce I. Glejtek a střelec dvou branek hostů Přitasil.

Góly: 8. Skokan – 11. a 42. V. Filip, 24. a 36. Přitasil, 47. Joneš. Rozhodčí: Tomšů. ŽK: 0:1. ČK: 1:1 (39. I. Glejtek – 39. Přitasil). Diváci: 30. Poločas: 1:4. H. Ves: D. Glejtek – Rataj, Bělohlávek, I. Glejtek, Hanzálek, Skokan, Ištok (46. Kantor), Pinkas, Brada, Běloch, Kubů. Hořepník: Kadlec – V. Filip (60. Havlín), P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, Joneš, J. Jelínek (84. Severa), Přitasil, Zelenka (75. Chvála), Horký (46. Starka).

POČÁTKY – ŽIROV 3:2

Domácí se sice dostali hned v úvodu do vedení, ale to nic nezměnilo na tom, že se zápasem spíše protrápili. Hosté byli v poli minimálně vyrovnaným soupeřem, takže rozhodovala kvalita brankářů a střelecká efektivita. Váňa a Měkuta svým druhým zásahem posunuli skóre na 3:1, v samém závěru korigoval Nebesař.

Góly: 4. a 57. Měkuta, 35. Váňa – 24. Adam (PK), 89. Nebesař. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Počátky: Krejčů – Mocek, M. Pavlíček, Doležal (86. Vít), Vojta, Švarc (75. Neuber), Lisý, Měkuta (89. Ižovský), Matys, Váňa (64. Šatara), Kníže (57. Hlásný). Žirov: J. Jonáš – Šmíd, Křivan, Dědic (59. Morava), Nebesař, Náměstek, Marek, Hána, Norek, Brothánek (6. Doskočil), Adam.

ŽELIV – BUDÍKOV 0:3

V bojovném zápase se útoky přelévaly ze strany na stranu, domácím ale zcela selhali střelci. Hosty dostal do vedení už ve 4. minutě Zadina a tříbodový zisk jistily dvě trefy J. Žáčka.

Góly: 4. Zadina, 53. a 81. J. Žáček. Rozhodčí: Tomšů. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Želiv: Sedlák – Josl (84. Bejda), Novák, Hora, Špinar, Peknik, Bloudek (53. Studnička), Malovec, Kratochvíl (46. Říha), J. Radil, Němec. Budíkov: M. Bláha – Tománek, Zadina (87. J. Bleha), Paclík, Vostřejž, Kovář, Matěj Pekárek, Bernard (60. T. Šeda), Martin Pekárek, J. Žáček, F. Žáček.

SENOŽATY – N. RYCHNOV B 0:2

Domácí sehráli proti favoritovi asi nejlepší zápas jara, v prvním poločase měli chvílemi navrch. Nový Rychnov, který kvůli souběhu zápasů přijel bez pendlů, se dlouho nemohl prosadit. Výhru mu zajistily branky Čecha a Brtnického.

Góly: 45. Čech, 88. Brtnický. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Poločas: 0:1. Senožaty: Večeřa – Mach, Cibula, J. Vokřál, P. Vlk (70. Ošťádal), J. Vlk (73. L. Mareš), K. Mareš, J. Mareš, Ješátko, Pilát, Sýs. Nový Rychnov B: Císař – Šíma, Klouda, Nevěčný, Bouz, Brtnický, Hájek, Čech (79. J. Blažek), Tomandl (56. Florian), Nečada, Nguyen.

BOŽEJOV – HUMPOLEC C 1:3

Vyrovnaný první poločas změnu skóre nepřinesl. Bez branek se hrálo až do 64. minuty. Pak hosté během chvíle nastříleli tři góly a rozhodli o svém vítězství. Prohru mírnil v 81. minutě Matouš.

Góly: 81. Matouš – 64. Páša, 69. vlastní, 72. Šimek. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Božejov: Křížek (75. Struhovský) – Šátek (42. Doskočil), Menhard, Josef Kumžák, Vacek (46. Jaroslav Kumžák), Gebarovský (60. Matouš), Smrčka, Kocián, Carva, Větrovský, Smítka. Humpolec C: Matějka – Pokorný, Vacata, Marousek (74. Pavlík), P. Žáček, L. Havel, Kotlík (46. Šimek), Páša, A. Horký (75. Homola), Klofáč, M. Havel (46. Zítko).

ČERNOVICE B – KOŠETICE B 0:1

Ve vyrovnaném zápase byly obrany takřka bezchybné. O výhře Košetic rozhodlo jedno zaváhání chvilku po přestávce, které potrestal Štyx.

Góly: 47. Štyx. Rozhodčí: Kubát. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Černovice B: Vošahlík – Zíka, Chvála (46. Filípek), R. Pěnka (60. Buček), Kohout, Tíkal (39. Martin Mazanec), Milan Mazanec (82. Pekař), Vondráček, Hůlka, L. Pěnka, Kos. Košetice B: Duffek – Filípek, J. Bejček, Nenadál, Bureš, T. Bejček, O. Šáda (76. Pavelka), Lhota (60. Langr), Paťha (66. Machovec), Štyx (84. Čermák), Kadlec.

 1. N. Rychnov B⋌ 15 13 0  2 61:22 39

 2. Počátky⋌ 15 10 2  3 46:28 32

 3. Hořepník⋌ 15 10 1  4 41:22 31

 4. Žirov⋌ 15  9 0  6 44:32 27

 5. Humpolec C⋌ 15  8 2  5 42:34 26

 6. Horní Ves⋌ 15  7 1  7 40:44 22

 7. Budíkov⋌ 15  7 0  8 33:32 21

 8. Želiv⋌ 15  6 2  7 35:40 20