PLAČKOV B – VYSKYTNÁ 5:1

Domácí byli lepším týmem, vedli od 8. minuty, ale další góly dlouho nepřicházely. Rozhodla až desetiminutovka po přestávce. V ní se do sítě Vyskytné v rychlém sledu trefili Svoboda, Jan Brázda ml a z penalty Jan Brázda st.

Góly: 8. a 59. Jan Brázda ml., 56. Svoboda, 65. Jan Brázda st., 82. Z. Svatoš – 86. Bártů. Rozhodčí: Tomšů. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Plačkov B: Milan Němec – Martin Němec, Mottl, Jan Brázda st., Kašpar, Krejčí, Vašák, Svoboda, Filínský, Huml, Z. Svatoš, P. Svatoš, Jonáš, Miko, Kubů. Vyskytná: Drahný – Roubíček, Fíla, Smrčka, Vokoun, Bártů, Valenta, Blažek, Fila, Souček, Jan Štangl, Jaroslav Štangl, Bína, Havel, Mejstřík.

LUKAVEC B – ROHOZNÁ 0:3

Ve Velké Chyšce se hrálo v poli vcelku vyrovnané utkání, ale domácím se nedařilo střelecky. Proto byla trefa hostujícího Štefla na dlouho jediná. Skóre svou podobu měnilo až v poslední čtvrthodině.

Góly: 28. Štefl, 78. Lisa, 84. Rieger. Rozhodčí: Houser. ŽK: 3:2. Diváci: 20. Poločas: 0:1. Lukavec B: Štamberk – Dvořák, Havlíček, Holeček, Housek, Křížek, Malina, Paluska, Přitasil, Štarman, Zuzánek, Dobr, Hurda, Kuneš, Jiří Lhota, Vít Lhota. Rohozná: Kaňkovský – Štrobl, Zeman, Veselý, Kochrda, Lisa, Štefl, Král, Kysela, Rieger, Srbek, Loskot, Pádivý.

Možné je vše, ukázaly obraty v Cerekvi a Jiřicích

PETROVICE – MNICH 1:2

Zápas dlouho směřoval do asi spravedlivé remízy, zrušil ji čtyři minuty před koncem Voda.

Góly: 57. Smolík – 55. Válek, 86. Voda. Rozhodčí: Dolejš. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Petrovice: Dus – Folejtar, Jaroš, L. Peterka, Kloc, F. Krpálek, Mádle, Smolík, Němec, Prokop, J. Peterka, V. Krpálek, Jančík, Němec. Mnich: Miroslav Šimeček – Novotný, Koukal, Fryc, Voda, Válek, Hrdlička, Štangl, Staněk, Dufek, Miláček, Houser, Švácha, Martin Šimeček, Musil.

ČASTROV – JIŘICE B 7:1

Domácí měli výraznou převahu, ve 22. minutě už vedli 3:0. Hosté korigovali až deset minut před koncem.

Góly: 18. Votruba, 19. a 60. Karas, 22. M. Novotný, 46. Pomikáček, 63. vlastní, 88. P. Marek – 80. Dvořák. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 35. Poločas: 3:0. Častrov: Píšan – Pomikáček, M. Marek, Votruba, Fuxa, P. Lapka, M. Novotný, Fojt, Rešl, P. Marek, F. Novotný, Karas. Jiřice B: Beránek – R. Jůzl, Komrs, Křepinský, Babinec, Dvořák, Horký, Maděra, Pavel Novák, Petr Novák, Pavlík, Petřík, Pexa, V. Pinkas, T. Pinkas, Škrabal, J. Vincenc.