PLAČKOV – OBRATAŇ 1:3

Plačkov měl v poli sice mírně navrch, ale jen potvrdil, v jaké herní nepohodě se momentálně nachází. Ve 27. minutě ho sice po hezké individuální akci dostal do vedení Vašák, ale pak už góly stříleli jen v koncovce produktivnější hosté. Vítámvás a Vlach skóre ještě do přestávky otočili, po ní výhru Obrataně pečetil Fišer.

Góly: 27. Vašák – 38. Vítámvás, 45. Vlach, 62. Fišer. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Plačkov: Novotný – F. Dobrovič, Ehrlich, Filínský, Kratochvíl, Vašák (66. Šanda), Miko, Kubů, R. Štěpán, Martin Němec, Vaňous. Obrataň: Vilímek – Menšík, O. Pražák, Vesecký (30. P. Kudrnáč), Pařil (62. D. Kudrnáč), Tomovič, Tábora, Hovorka, Fišer. Vlach (84. M. Kudrnáč), Vítámvás.

LUKAVEC – MARATON 5:2

Maraton hrál fotbal, držel míč, ale góly dávali domácí. Těm vycházely rychlé protiútoky, takže si vytvořili dvoubrankové vedení. Hosté korigovali až ve 32. minutě po rohu. Po přestávce se opět hrálo za stálé převahy týmu z Pelhřimova, ovšem Lukavci dál sázka na jednoduchost vycházela. Luboš Krill a Tržil vedení zvýraznili. Maraton se ke slovu dostal až v samém závěru. Na konečných 5:2 upravil Hejda.

Góly: 3. Zamrzla, 18. a 70. Tržil, 25. Wenemoser, 65. Luboš Krill – 32. Zabloudil, 84. Hejda. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Lukavec: Ludvík – Mařinec, Václav Prchal, A. Mišoň, Prokop, Merenus, Zamrzla, M. Chomát (89. Lukáš Krill), T. Mišoň, Tržil (78. Miroslav Chomát), Wenemoser (62. Luboš Krill). Maraton Pelhřimov: Vaverka – Vejsada (46. Zelenka), Beneš, Kratochvíl, V. Vacek, Pavouk, Hejda, Kmoch, Zabloudil (46. T. Vaněk), Liknarovych, Pahr (46. Blažek).

ŽIROVNICE B – ČERVENÁ ŘEČICE 6:2

První poločas byl v poli vyrovnaný, hosté se dvakrát dostali do vedení. Po přestávce už měli domácí výraznou převahu a odpor soupeře zlomili po hodině hry. Červená Řečice se ve druhém poločase do šance skoro nedostala, Koláře výrazněji ohrozila až v poslední minutě.

Góly: 5. O. Doležal, 37. T. Houška, 65. M. Kořínek, 75. Cajz, 81. Kopejtko, 90. M. Rušil – 1. a 11. T. Obranec. Rozhodčí: Pfeifer. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:2. Žirovnice B: Kolář – Kuš, V. Rušil, Metlička (55. P. Doležal), T. Severa, Pokorný (65. Mach), T. Houška, O. Doležal (77. Kopejtko), M. Rušil, Secký (46. Cajz), M. Kořínek (86. L. Severa). Č. Řečice: Brávek – Popovič, Káva, Keller, Duchan, Dýnek, Chvalkovský, Pulda, T. Obranec, Markvart, Krpejšek (67. Mácha).

ČEJOV – JIŘICE 0:9

Domácí nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy a prakticky celý zápas se jen bránili. Hosty uklidnily dvě slepené branky po čtvrthodině hry, pak už skóre v jejich prospěch utěšeně narůstalo. Nulu na kontě domácích mohl v závěru smazat Havel, ale jeho střelecký pokus trefil na středu branky připraveného Zabloudila.

Góly: 13. M. Novák (PK), 14. a 67. Jirků, 29. Petr Příhoda, 43. a 54. D. Vincenc, 63. a 80. J. Vincenc, 84. Zach. Rozhodčí: Sedlák. ŽK: 1:0. Diváci: 55. Poločas: 0:4. Čejov: Vacata – Mraček, Beneš, Cvrček, Smrčka, Havel, J. Hložek, Nápravník, Moravec, Kratochvíl, Romaniuk. Jiřice: Zabloudil – J. Jůzl, J. Vincenc, M. Novák, Zach, R. Čepl, Dvořák, Jirků, Plaček, D. Vincenc, Petr Příhoda.

PACOV B – KAMENICE N. L. B 2:1

Domácí po půlhodině získali vedení, do karet jim hrálo i vyloučení Vávry. Kamenice přesto v deseti bojovala, hrála v poli vyrovnanou partii a v 66. minutě Ira srovnal na 1:1. O vítězství Pacova rozhodl 11. minutě před koncem ze závaru Šimek.

Góly: 30. Rathouský, 79. Šimek – 66. Ira. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (34. Vávra). Diváci: 45. Poločas: 1:0. Pacov B: Kalina – M. Vlach (74. Flígr), Rathouský, Svoboda, Šauer, Šimek, J. Vlach, Zíka (3. Kučera), Doležal (66. Gavrecký), Jan Přibyl, Novotný. Kamenice nad Lipou B: Votápek – Klusáček, Přibyl, Pfaur, P. Macháček, Ira, Jaroslav Houser, Tomáš Zahradník, Kašparec (70. Nechvíle), Vávra, Joza (88. Šiška).

HORNÍ CEREKEV – SPEŘICE B 1:1

Zajímavý fotbal, obě strany se snažily o útočné pojetí. Domácí měli mírnou převahu, do vedení je dostal ranou z bezprostřední blízkosti Novák. Čtvrt hodiny před koncem se hosté dočkali vyrovnání. Z velké dálky se prosadil Čermák, obloukem překvapil L. Chadima.

Góly: 40. Novák – 75. Čermák. Rozhodčí: Reich. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0. H. Cerekev: L. Chadim – Novák, Loukota, Plachý (68. Cimler), Filsoch (78. Musil), Kůta, Mezera (73. Dařílek), Brada, Havel, Suchý, Serbus. Speřice B: Duben – Čermák, L. Svoboda, Vrzalík, J. Pohan (69. Kořínek), J. Svoboda (66. Krejčí), Merunka, Švec, Morava, Med (46. Huňáček), Záviška.

ÚSTRAŠÍN – ČERNOVICE 0:3

Domácí sice nehráli špatně, dokázali se dostat do šancí, ale proměnit je bylo pro ně neřešitelným problémem. Naopak hosté měli ve svém středu Paclíka, který v prvním poločase nastřílel čistý hattrick. Po přestávce už Černovice výhru uhájily.

Góly: 20., 34. a 44. Paclík. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:3. Ústrašín: Rohovec – Habáň, Starý, Kott, Tůma, Nápravník, Kubiska (55. Hrbek), T. Jírů, Šoula (67. Seknička), Kořínek, Dedera. Černovice: Vošahlík – Filípek, Kos, Krejčí, Hodina (63. Vondráček), Růžička (70. Matoušek), Hora, Martin Mazanec, L. Pěnka, Paclík (61. Pistulka), Kos.

 1. Lukavec⋌ 21 14 1  6 57:28 43

 2. Jiřice⋌ 21 13 2  6 67:36 41

 3. Č. Řečice⋌ 21 13 2  6 61:39 41

 4. Maraton⋌ 21 13 1  7 82:47 40

 5. Žirovnice ⋌ 21 11 5  5 58:55 38

 6. Černovice⋌ 21 11 3  7 53:42 36

 7. H. Cerekev⋌ 21 10 5  6 55:40 35

 8. Speřice B⋌ 21  9 5  7 47:38 32