Č. ŘEČICE – JIŘICE 0:0

Hrál se sice svižný fotbal, ale střelcům se nedařilo. Bezbrankový výsledek odpovídá dění na hřišti. Zrušit ho mohl čtvrt hodiny před koncem jiřický Petr Příhoda, ale jeho dělovku zastavilo břevno.

Rozhodčí: D. Obranec. ŽK: 2:0. Diváci: 150.

SPEŘICE B – KAMENICE N. L. B 1:3

V utkání za velkého vedra se obě strany zasloužily o kvalitní zápas, rozdíl byl ve schopnosti proměňovat šance. Kamenice ještě do přestávky získala dvoubrankové vedení, na 0:3 zvýšil v 68. minutě svou druhou trefou Jaroslav Houser. Už za rozhodnutého stavu alespoň mírnil porážku domácích Žáček.

Góly: 80. Žáček – 34. Joza, 39. a 68. Jaroslav Houser. Rozhodčí: Polanecký. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

Speřice končily výhrou na hřišti Sapeli

ŽIROVNICE B – LUKAVEC 5:3

Hrál se svižný fotbal, domácí držel vepředu Pokorný. Ten se do listiny střelců zapsal hned čtyřikrát. Výhru Žirovnice v závěru potvrdil Mach.

Góly: 2., 19., 21. a 64. Pokorný, 89. Mach – 12. Tržil (PK), 28. Prokop, 61. Václav Prchal. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (67. Luboš Krill). Diváci: 50. Poločas: 3:2.

OBRATAŇ – PACOV B 3:3

V zajímavém zápase dostal domácí do vedení Šimek, ale hosté rychle otočili skóre. Pacov pak po většinu zápasu vedl, nicméně zrodila se asi spravedlivá remíza. Tu zařídil gólem v 82. minutě Menšík.

Góly: 1. Šimek, 61. Lhotský (PK), 82. Menšík – 8. Svoboda, 14. a 75. Šimek. Rozhodčí: Holub. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 1:2.

MARATON – ČERNOVICE 4:1

Maraton měl v zápase převahu, postupně si vybudoval tříbrankový náskok. Pak sice korigoval Paclík z penalty, ale poslední slovo patřilo Liknarovychovi.

Góly: 21. a 67. Liknarovych, 27. Růžek, 50. Prchal – 59. Paclík. Rozhodčí: Reich. Bez karet. Diváci: 170. Poločas: 2:0.

ČEJOV – H. CEREKEV 2:2

Domácí dobře začali, Mraček je dostal do vedení. Další změny stavu přinesl až závěr poločasu. Nejprve srovnal Brada, na 2:1 ve prospěch Čejova upravil z trestného kopu Moravec. Po přestávce to byl nervozní boj se třemi červenými kartami. Na konečných 2:2 srovnal čtvrt hodiny před koncem Loukota.

Góly: 23. Mraček, 42. Moravec – 40. Brada, 75. Loukota. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:4. ČK: 1:2 (63. Mraček – 63. Novák, 88. Filsoch). Diváci: 70. Poločas: 2:1.

PLAČKOV – ÚSTRAŠÍN 1:2

Domácí měli sice více ze hry, ale nedařilo se jim proměňovat šance. Hosté byli efektivnější, vítězství jim zařídil Křech.

Góly: 41. Kašpar – 38. Starý, 73. Křech. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

 1. Č. Řečice⋌ 26 17 3  6 82:43  54

 2. Maraton⋌ 26 17 1  8 99:51  52

 3. Žirovnice B⋌ 26 15 5  6 76:63  50

 4. Lukavec⋌ 26 16 1  9 72:46  49

 5. Černovice⋌ 26 15 3  8 70:55  48

 6. Jiřice⋌ 26 14 3  9 72:46  45

 7. Kamenice B⋌ 26 14 2 10 69:56  44

 8. H. Cerekev⋌ 26 11 6  9 64:53  39