OKŘÍŠKY - ŽIROVNICE 0:1

Již ve 2. minutě se ocitl před hostujícím brankářem domácí Bastl, ale jeho pokus vytěsnil brankář Švec na roh. Z něj se ke střele dostal opět Bastl, jenže jeho pokus skončil vysoko nad. Domácí se snažili kombinací dostat před branku hostů, ale jejich pokusy končily na dobře organizované obraně.

Ve 26. minutě po chybě domácího Němce se řítili hosté do pokutového území, ale byla z toho jen tyča. Žirovničtí však udeřili v nastavení prvního poločasu, když rozehráli rohový kop a na bližší tyči tečoval pod břevno Hřebecký - 0:1.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale střelu Bastla vyrazil Švec na roh. Hosté nakopávanými balony zaměstnávali domácí obranu a zabezpečenou obranou nepouštěli domácí hráče do šancí.

Gól: 45. Hřebecký. Rozhodčí: Porupka, ŽK: 1:0. Diváci: 170. Poločas: 0:1. OKříšky: Fiala - Ryšavý, Dočkal, Němec, Večeřa - Rampír, Benda, Dočkal, Široký - Bastl, Vostal (59. Zeman). Žirovnice: Švec - Cajz, Knotek, Vaš, Tolkner - Svoboda, Dýnek, Vodáček, Hadrava - Hřebecký (90. Rušil), Kořínek. Nejlepší hráči: Bastl - Švec, Hřebecký.